Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Spininginės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Ritė (su valu) Okuma Proton
Puikaus dizaino ritė, kuri užtikrina maksimalų efektyvumą, neatsižvelgiant į ritės kainą. Ritės dizainas užtikrina malonų, lengvą, tačiau fiksuotą sukimąsi, o rotatoriaus kumpliaračio daugiabrauniškumas užtikrina ritės ilgaamžiškumą. Ritės savybės: Ritė paruošta su 0.19mm 120m pintu valu Greitai kryptį kei..
35.70€
Ritė Abu Garcia Cardinal S RD
Abu Garcia ritė Cardinal S, ritė pagaminta iš lengvo grafito korpuso ir rotoriaus. Ritė puikiai tiks tiek spiningavimui, tiek plūdinei, tiek dugninei žūklei.  Ritė komplektuojama su galiniu stabdžiu RD. Aliumininis būgnelis. Everlast bail sistema. Slow Oscillation vientisam valo klojimui. ..
36.90€
Ritė Abu Garcia Cardinal SX FD
Abu Garcia ritė Cardinal SX, ritė pagaminta iš lengvo grafito korpuso ir rotoriaus.Ritė puikiai tiks tiek spiningavimui, tiek plūdinei, tiek dugninei žūklei.  Ritė komplektuojama su priekiniu stabdžiu FD. Aliumininis būgnelis. Everlast bail sistema. Slow Oscillation vientisam valo klojimui. ..
53.35€
Ritė Abu Garcia Cardinal SX RD
Abu Garcia ritė Cardinal SX, ritė pagaminta iš lengvo grafito korpuso ir rotoriaus.Ritė puikiai tiks tiek spiningavimui, tiek plūdinei, tiek dugninei žūklei.  Ritė komplektuojama su galiniu stabdžiu RD. Aliumininis būgnelis. Everlast bail sistema. Slow Oscillation vientisam valo klojimui. ..
39.00€
Ritė Abu Garcia Orra 2S FD
Ritė Abu Garcia Ora 2S Savybės: 6 nerūdijančio plieno HPCR ™ guoliai + 1 ritininis guolis Vienos dalies pavarų dėžės konstrukcija užtikrina tikslesnį pavarų suderinimą, sklandesniam veikimui. Aliuminio būgnelis pintam valui. Hybrid Carbon Matrix™ stabdžio sistema. "Slow oscillation" užtikrina visų tipų..
108.09€
Ritė AbuGarcia Revo Inshore Spin
AbuGarcia ritė Revo Inshore Spin buvo specialiai kuriama kovai su stambiomis žuvimis, tiek gėluose vandenyse, tiek jūroje. 6 guoliai HPCR iš nerūdijančio plieno + 1 rutulinis guolis apsaugoti nuo korozijos. AMGearing sistema suteikia labai tiksliai apdirbtoms pavaroms ilgaamžiškumo ir neprilygstamo sklandumo veiki..
219.00€
Ritė AbuGarcia Revo MGX Spin
AbuGarcia ritė Revo MGX Spin, tai itin lengvos, nepriekaištingo dizaino ritės, kurios patenkins kiekvieno žvejo poreikius. Kuriant ir gaminant šią ritę buvo pasitelktos pačios geriausios šiuo metu esančios technologijos bei medžiagos. Ritė turi 11 HPCR guolių iš nerūdijančio plieno + 1 rutulinis guolis. AMGea..
218.79€
Ritė Cormoran X-MM 6Pi
Ritėje įmontuoti 5 guoliai ir monentinis stabdis, užtikrinantis galimybę užmesti ir ištraukti sunkius montažus. Ko gero tai vienintelė ritė iš šiandien esančių rinkoje, turinti tokias savybes ir skirta meškerioti pintu valu. ..
57.34€
Ritė Daiwa Ballistic EX-H
Ritė Daiwa Ballistic EX-H, šis modelis pasižymi praktiškai visomis geriausiomis Daiwa ričių savybėmis, sportišku ir patraukliu dizainu, inovatyvia "Mag Sealed" (magnetinis tepalas, kuris neleidžia sudrėgti ritei, net ją pamerkus į vandenį, bet tuo pačiu ir tepančiu ritę), bei kitos aukščiausios Daiwa technologijos pada..
189.00€
Ritė Daiwa BG
Naujos kartos mūsų vis populiaresnės “BG” serijos spiningavimo ritės ką tik tapo lengvesnės ir komfortiškesnės. Šį serija tinka tiek gėlo vandens tiek ir sūraus vandens žvejybai. Juodas anoduotas aliuminis korpusas (“Hard Bodyz” Body ir Side Cover) “Digigear System” Tvirtą įsukama rankena Oro rotorius Neper..
135.00€
Ritė Daiwa Caldia A
Ritė Daiwa Caldia A Dydis Perdavimas Guolių skaičius  Svoris Papildomas būgnelis Talpa  2000  1:4.8 5 BB  215 gr Yra 0.25-125 2500 1:4.8 5 BB 230 gr Yra 0.25-190 ..
233.00€
Ritė Daiwa Crest
Gera ritė žvejams, kurie reikalauja gero ritės veikimo už pakankamai žemą kainą. Daiwa technologijos CREST modelyje: Digigear subalansuota pavara galiai, ABS būgnelis tolimiems tiksliems užmetimams, Twistbuster  - sumažina užsipainiojimų galimybes. Savybės Grafitinis korpusas Digigear pavaros kompiuteri..
74.00€
Ritė Daiwa Exceler
• CRBB rutuliniai guoliai suteikia sklandų ir ilgalaikį veikimą sūriame vandenyje. • „Advanced Locomotive Levelwind System“ užtikrina puikų valo kolojimą. • "CRBB" rutuliniai guoliai. • “DigiGear” krumpliaratis - pavaros yra gaminamos iš specialaus lydinio. Užtikrina nepriekaištingą sukibimą visais greičiais. ..
109.00€
Ritė Daiwa Excerer Plus
Idealus kainos kokybes santykis, du metaliniai bugneliai. Exceler plus -naujas patobulintas Exceler modelis ..
130.04€
Ritė Daiwa Freams A
Spininginė ritė su priekiniu stabdžiu. REAL FOUR koncepcijos ritė pasižymi pažangiausiomis technologijomis, praktišku taikymu ir ypatingu patvarumu. Pagaminta Japonijoje. • “DigiGear II” krumpliaratis - pavaros yra gaminamos iš specialaus lydinio. Jų plokštumos yra apskaičiuotos kompiuterių ir užtikrina nepriekaišti..
139.00€