Tik internetinėje parduotuvėje

Nauja prekė

Jūrinė meškerė Maximus Sea Empire

215,90€

215.90

Daugiau informacijos

Aprašymas

Maximus Sea Empire – specializuotas jūrinis spiningas. Jis buvo sukurtas žvejoti trofėjus – paltusą, menkę, jūrų ešerį ir ešerį. “Sea Empire” pagamintas pagal  unikalia “Multi Tip” koncepcijos technologiją (dvi vienoje).  Kotas yra  su dviem keičiamomis viršūnėmis: a) pirmosios viršūnės Inline Tip (valas viršūnėlės viduje)  – naudojama gylyje iki 100 metrų, daugiau galios dėl koto konstrukcijos tolygiau paskirstant apkrovas. b) antroji Apex žiedai su klasikinia įranga patogesnė žvejojant didesniame nei 100 metrų gylyje, kai už galią yra svarbiau greito masalo nuleidimas į dugną.

Pirkdami šį spiningą, vienu metu galima sakyti gaunate dvi meškeres,  keisdami viršūnė jūs galite prisitaikyti prie žvejybos sąlygų. Jei prarandama viena iš viršūnių (pamesite, sulaužysite), jūs nebūsite be žvejybos, jūs ir toliau galėsite gaudyti žuvį užsidėję kitą viršūnę.

Kotas pagamintas iš grafito IMS panaudojant unikalią technologiją “Powered Carbon Construction”, suteikiant kotui neeilinę galios atsargą, kuri yra būtina esant maksimalioms apkrovoms gaudant trofėjines žuvis. Kote yra  aukštos kokybės aliuminio kryžiaus formos įpjovos, patikimas ritės aliumininis laikiklis su dvejomis veržlėmis, aukštos kokybės nerūdijančio plieno žiedai su apsauga nuo sąlyčio su sūriu vandeniu. Rankena yra pagaminta iš tankių, smulkių porų EVA (neopreno), naudojant “Powered Grip Construction” technologiją, kuri pagerina žvejo kontaktą su rankena dėl specialios perforacijos ant paviršiaus. Šie spiningai gali daug. Elastinga viršutinės dalis idealiai sugeria žuvies smūgius, o galinga kumštelio dalis leidžia lengvai ištraukti didelį paltusą ar menkę.

Kodas Užmetimas Ilgis Transp. Ilgis Svoris Žiedų sk. Dalių sk.
MBRSE702MH iki 500 210cm 105cm 320g 8 + virš be žiedų 2
MBRSE702H iki 700 210cm 105cm 325g 8 + virš be žiedų 2

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Jūrinė meškerė Maximus Sea Empire

Jūrinė meškerė Maximus Sea Empire

Maximus Sea Empire – specializuotas jūrinis spiningas. Jis buvo sukurtas žvejoti trofėjus – paltusą, menkę, jūrų ešerį ir ešerį. “Sea Empire” pagamintas pagal  unikalia “Multi Tip” koncepcijos technologiją (dvi vienoje).

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: