Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Cralusso

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Cralusso plūdės fiksatorius "Waggler" 2005
Cralusso plūdės fiksatorius "Waggler", užtikrina patikimą ir greitą plūdės pakeitimą, žvejybos metu. Fiksatorius yra itin lengvas, nes jo gamyboje buvo panaudotas anglies pluoštas. Dydis   Svoris   Vnt.   S         0.22g     3   M..
3.20€
Cralusso plūdės fiksatorius "Waggler" 2006
Cralusso plūdės fiksatorius "Waggler", užtikrina patikimą ir greitą plūdės pakeitimą, žvejybos metu. Fiksatorius yra itin lengvas, nes jo gamyboje buvo panaudotas anglies pluoštas. Dydis   Svoris   Vnt.   S         0.30g     3   M..
3.80€
Cralusso silikoniniai vamzdeliai plūdėms 2009
Cralusso silikoniniai vamzdeliai plūdėms. Galimi diametrai: 0.3mm., 0.5mm., 0.6mm., 0.8mm., 1mm., MIX. ..
1.50€
Cralusso sistemėlė masalui pakelti 1310
Nesipainiojanti povandeninė plūdė, pakelia masalą nuo dugno. Dydžiai: S ir M   ..
2.20€
Plūdė Cralusso Arrow Waggler 1040
Arrow Waggler Kuriant šią plūdę buvo pasitelktos visos geriausios Cralusso plūdžių savybės, kad būtų sukurta plūdė numeris 1. Arrow Waggler plūdė pasižymi itin geromis aerodinaminėmis savybėmis, ko pasekoje plūdę galima užmesti itin toli. Tai itin jautri, funkcionali ir itin lengvai naudojama plūdė, su kalibravimo gal..
8.20€
Plūdė Cralusso Bolo 1005
Plūdė skirta žvejybai upėje, įvairaus stiprumo tėkmėje, iš lėto leidžiant masalą pasroviui. Cralusso Bolo, dėl jos konstrukcijos, lengva išlaikyti reikiamu atstumu nuo kranto, reguliuoti plaukimo greitį. Įtempus valą plūdė nekyla iš vandens ir nevibruoja. Galima žvejoti tiek Pole tipo kotu, tiek ir meškere su rit..
6.90€
Plūdė Cralusso Surf 1002
Upinė, lengvai kontroliuojama plūdė. Cralusso Surf plokščia plūdė - inovatoriško dizaino, turi begalę pranašumų lyginant su kitomis srovinėmis plūdėmis. Surf pašalina problemas, su kuriomis susiduriame žvejodami srovėje. Prilaikant ar pravedant plūdę prieš srovę ji nekyla iš vandens, nevibruoja esant stipria..
7.79€
Plūdė Cralusso Waggler Sensitive 1010
Universalios antenos galiuko keitimo sistemos dėka, galime naudoti dvidešimt skirtingų Cralusso antgalių. Trys antgaliai pridedami kiekvienoje pakuotėje. Plūdės stiebelis yra pagamintas iš itin stiprios medžiagos, todėl stiebelis nesusisuks ar ne išsilenks. ..
6.50€
Plūdė Cralusso Waggler Ufo 1007
UFO waggler tipo plūdės tvirtinamos tradiciniu būdu, tačiau plūdė turi keletą naujų funkcijų. Universalios antenos galiuko keitimo sistemos dėka, galime naudoti dvidešimt skirtingų Cralusso antgalių. Trys antgaliai pridedami kiekvienoje pakuotėje. Plūdės stiebelis yra pagamintas iš itin stiprios m..
5.90€
Plūdės guminis stabdiklis Cralusso 2008
Cralusso slankiojančios plūdės guminis stabdis, leis patogiai ir greitai reguliuoti norimą gylį. Siūlomų slankiojančių plūdžių stabdžių įvairovė, nuo S iki XXL, leis juos pritaikyti prie įvairiausių plūdžių ir valų diametrų. ..
1.50€
Plūdės guminis stabdiklis Cralusso 2016
Cralusso slankiojančios plūdės guminis stabdis, leis patogiai ir greitai reguliuoti norimą gylį. Siūlomų slankiojančių plūdžių stabdžių įvairovė, nuo S iki XXL, leis juos pritaikyti prie įvairiausių plūdžių ir valų diametrų. ..
1.30€