DP1H20S10

Nauja prekė

Echolotas Deeper Pro

189,00€

209,00€ Su PVM

-20,00€

Sumažinta kaina!

189.00

Daugiau informacijos

Aprašymas

Echolotas Deeper Smart Fishfinder yra sukurtas žvejams mėgėjams bei profesionalams ir skirtas svarbiausios informacijos gavimui: kur yra žuvis, koks yra vandens telkinio gylis,  kokia vandens temperatūra bei dugno kontūras.   Deeper Smart Fishfinder, arba paprastai vadinamas “deeperis”, tai pirmasis echolotas pasaulyje, kuris suderintas su mobiliaisiais įrenginiais (mobilieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai) veikiančiais su Android bei iOS operacinėmis sistemomis. Tad “deeperis’ gali būti drąsiai vadinamas išmaniuoju echolotu. 

Jeigu žvejojate tik žiemą arba žemėlapių braižymas Jums visiškai nereikalinga funkcija, tada pigesnis Deeper PRO Jums – puikus pasirinkimas!

    Prietaiso panaudojimas išties platus: jis gali būti naudojamas vandenyne, upėje ar ežere, sūraus arba gėlo vandens telkiniuose. Sonaras Deeper tinkamas tiek žvejojant nuo kranto, tiek telkinyje iš vandens transporto priemonės. Echolotas veikia nuo -10 iki +40 laipsnių temperatūroje, atsparus smūgiams, o ličio polimerų baterija užtikrina ilgą prietaiso veikimą. Sukurtas naudojant revoliucinę technologiją, Deeper Smart Fishfinder yra idealus įrankis norint sugauti savo didžiausią laimikį.


Dydis: 65 mm.

Svoris: 100 g.

Suderinamumas: iOS  ir Android

Jungtis: Wifi.

Wifi atstumas: iki 100 m.

Temperatūros sensorius: yra.

Dažnis: 290 kHz / 90 kHz

Kampas: 15˚

Gylis: max. 70 m.

Batterija: Lithium Polymer, 3.7V įkraunama.

Reviews

Reviews

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Echolotas Deeper Pro

Echolotas Deeper Pro

Echolotas Deeper Smart Fishfinder yra sukurtas žvejams mėgėjams bei profesionalams ir skirtas svarbiausios informacijos gavimui: kur yra žuvis, koks yra vandens telkinio gylis,  kokia vandens temperatūra bei dugno kontūras.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: