ITGAM0007

Nauja prekė

Deeper Sonaro Laikiklis

59,99€

69,00€ Su PVM

-9,01€

Sumažinta kaina!

59.99

Daugiau informacijos

Aprašymas

Deeper Sonaro Laikiklis, leis laisvai pritvirtinti išmanūjį Deeper echolotą, prie bet kokios valties/plausto/kanojos. Dėl savo konstrukcijos, šis laikiklis leis jums Deeper echolotą itin greit perdėti, nuimti, uždėti ant Jūsų valties. Dėl savo lankstumo, šį laikiklį galėsite palenkti Jums reikiamu kampu. Laikiklis pagamintas iš itin kokybiškų, vandeniui ir blogoms oro sąlygoms atsparių medžiagų, kas suteikia laikikliui itin ilgą ilgaamžiškumą.

  • Bangavimui pritaikytas į judėjimą reaguojantis dizainas. Naujas lankstusis laikiklis 2.0 pritvirtintas reguliuojasi iki 20 cm. Tai reiškia, kad sonaras išliks paviršiuje, užtikrindamas nuolatinį ryšį su išmaniuoju telefonu.
  • Ypač tvirtas prispaudimas. Naujas G spaustuvas yra ypač stiprus. Jį galima patikimai pritvirtinti prie bet kokio valtyje esančio siauresnio nei 70 mm objekto.
  • Ilgesnis. 79 cm ilgio naujasis lankstusis laikiklis gali būti tvirtinamas įvairiose padėtyse ir naudojamas su dar didesniu valčių asortimentu.

Patvarus, lankstus tvirtinimo pasirinkimas:

  • Sumontuojama per kelias sekundes, nereikia gręžti.
  • Išlaiko iki 20 kg apkrovą.
  • Pagaminta ES iš patvarių medžiagų.
  • Lankstus stulpelis leidžia greitai ir lengvai reguliuoti aukštį, persėdant iš vienos valties į kitą.
  • Tinka naudoti visomis sąlygomis ir esant didesniam vilkimo greičiui.

1. Uždėkite saugos dirželį ant lanksčiojo laikiklio. Taip užtikrinsite, kad tikrai nepamesite laikiklio su ant jo uždėtu Deeper sonaru.
2. Tada pritvirtinkite Deeper sonarą prie lanksčiojo laikiklio. Plastikinį sustorėjimą įdėkite į Deeper apatinį tvirtinimo tašką, tada tvirtai priveržkite varžtą į vidurinį tvirtinimo tašką.
3. Pritvirtinkite G spaustuvą prie bet kurios siauresnės nei 70 mm valties vietos.Tada pritvirtinkite saugos dirželį prie valties / baidarės. 
4. Sureguliuokite lankstųjį stulpelį, kad Deeper sonarą būtų pusiau panardintas vandenyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Deeper Sonaro Laikiklis

Deeper Sonaro Laikiklis

Deeper Sonaro Laikiklis, leis laisvai pritvirtinti išmanūjį Deeper echolotą, prie bet kokios valties/plausto/kanojos.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: