Nauja prekė

Balansyras Rapala Snap Rap

6,59€

6.59

Daugiau informacijos

Aprašymas

Šio masalo korpuso forma yra šiek tiek kitokia nei „Jigging Rap“ forma. Be to „Snap Rap“ uodegėlė jau nebe uodegėlė, o visas sparnas. Prasideda jis ties galva, prie masalo akių išplatėja, toliau vėl susiaurėja ir baigiasi tradicine tokiems masalams uodegėle. Toks sprendimas davė visiškai kitokią masalo dinamiką – keliant aukštyn dėl didesnio pasipriešinimo blizgutė „Snap Rap“ pradeda intensyviai vibruoti. O kito ciklo metu, kai žvejys meškerėlę nuleidžia žemyn, „Snap Rap“ dėl sparno sklendžia kur kas lėčiau nei „Jigging Rap“.

Kiekvieną kartą kai „Snap Rap“ leidžiasi ant dugno, jis pasirenka visiškai kitą kryptį, todėl yra labai panašus į visas puses besiblaškančią žuvelę. Žodis „Snap“ reiškia specialią traukimo techniką, kurią galima apibūdinti kaip staigų timptelėjimą. Nemanykite, kad „Snap Rap“ – tik poledinės žūklės masalas, kuriuo žvejojama taip kaip gaudoma kitomis blizgutėmis – švytuoklėmis. „Snap Rap“ puikiai tinka žvejojant atvirame vandenyje.

Tai labai efektyvus džigavimo masalas, kitaip nei tradiciniai guminukai, po kiekvieno timptelėjimo keičiantis sklendimo kryptį. Be to, „Snap Rap“ pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis, todėl spiningaudami šį masalą galite užmesti labai toli.

Reviews

Reviews

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Balansyras Rapala Snap Rap

Balansyras Rapala Snap Rap

Šio masalo korpuso forma yra šiek tiek kitokia nei „Jigging Rap“ forma. Be to „Snap Rap“ uodegėlė jau nebe uodegėlė, o visas sparnas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: