Tik internetinėje parduotuvėje

Nauja prekė

Avižėlė Kuusamo Kirppu 2

Išpardavimas! -40%

1,77€

2,95€ Su PVM

1.77

Daugiau informacijos

Aprašymas

Daug patyrusių žvejų tvirtina, kad nebūna prasto kibimo - dėl to kalti tik blogai parinkti masalai. Ką daryti, kai žuvys nereaguoja į blizgutes? Kaip taisyklė - reiktų mažinti masalus. Mažos avižėlės, imituojančios uodo ar kitų vabzdžių lervas, yra puikus masalas, kuriam neatsispiria pasyvios žuvys. Paprasčiausias būdas žvejoti avižėlėmis - taip vadinamas "dupletas": valo gale pririšama 5-7cm vertikali žieminė blizgutė, kiek aukščiau - avižėlė. Vertikalios blizgutės vibracija privylioja žuvis, o pastebėjusi avižėlę, žuvis netruks ją atakuoti. Jei žuvis tik nuėda masalą nuo avižėlės, reiktų pakeisti avižėlę arba pailginti pavadėlį. Be abejo, galima žvejoti ir be blizgutės, tačiau tokiu atveju naudokite plonus valus!

Žuvys puikiai skiria spalvas, todėl norėdami surasti "kibiausią" spalvą, pabandykite naudoti keletą avižėlių vienu metu (išdėstykite ~15cm atstumu vieną nuo kitos).

  • Pagaminta Suomijoje
  • Svoris: 1.8g.

Reviews

Reviews

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Avižėlė Kuusamo Kirppu 2

Avižėlė Kuusamo Kirppu 2

Daug patyrusių žvejų tvirtina, kad nebūna prasto kibimo - dėl to kalti tik blogai parinkti masalai. Ką daryti, kai žuvys nereaguoja į blizgutes?

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: