Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Grąžtai ledui

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Galva ledo grąžtui Mora Nova System
Rezervinė "galva" ledo grąžtui su peiliais ir apsauginiu dėklu. Galimi pasirinkimai: 110mm arba 160mm.   ..
63.59€
Grąžtas ledui Mora Ice Arctic Pro Long
Ledo grąžtas Mora Arctic Pro Balck, tai sulankstomas grąžtas, kurį galima prailginti 0-32cm. Grąžtas pasižymi nedideliu svoriu, lengvai keičiami Švediško plieno peiliai, prailgintas sraigtas. Šis grąžtas nesunkiai suderinamas su akumaliatoriniu suktuku, papildomai reikalingas specialus Mora grąžtams skirtas perėji..
117.99€
Grąžtas ledui Mora Ice Expert Pro
Ledo grąžtas Mora Ice Expert Pro Sferinis peiliukų išdėstymas. Prailginama rankena (+320mm) Universalus Paprasta sudėjimo konstrukcija Didelis greitis gręžiant ledą Sėkmingai galima išgręžti tiek sausą, tiek šlapią ledą. Maksimalus ledo storis, kurį gali gręžti šis modelis – 135cm. ..
112.00€
Grąžtas ledui Mora Ice Micro
Ledo grąžtas skirtas žūklei telkiniuose su nedidelio storio ledu, tačiau gali gręžti be papildomų pailginimų net iki 90cm storio ledą. Ištraukiama rankena turi 4 fiksuojamas aukščio pozicijas bei šiuolaikišką sulankstymo mechanizmą – ašinį užraktą. Grąžtas kompaktiškas, sulankstyto gabaritai nedidesni nei 0.5m., su sfe..
107.00€
Grąžtas ledui Mora Ice Nova Black
Ledo grąžtai MORA NOVA BLACK SYSTEM – naujausias MORA OF SWEDEN kompanijos gaminys. MORA NOVA BLACK SYSTEM – prestižiniai ledo grąžtai, aukščiausios  kokybės, universalūs. Pabandžius Mora Nova Black System, visi kiti grąžtai nublanksta... Keičiami peiliai, o norint senuosius pasigaląsti, rekomenduojame nuvykti į ..
189.00€
Grąžtas ledui Nero
Puikūs ir patikimi ledo grąžtai NERO, pagaminti Rusijoje. Tinka tiek šlapiam tiek sausam ledui gręžti. Lengvi ir ypač tvirti grąžtai leis pragręžti bet kokio storio ledą. Grąžto skersmuo Svoris Ilgis Transportavimo ilgis Sraigto ilgis 110 mm 2.2 kg ..
37.00€ 33.90€
AKCIJA
Grąžtas ledui Nero Mini T
Ledo Grąžtas Nero Mini, tai itin mažas ir kompaktiškas ledo grąžtas. Dėl savo dydžio, šis grąžtas yra itin patogus transportavimui. Šių grąžtų transportavimo ilgis tik 62cm, o svoris, 110mm 2kg 215g, 130mm 2kg 250g. Dėl teleskopinės konstrukcijos, galėsite laisvai gręžti ledą iki 80cm.  Galimi diametrai 110mm i..
44.00€ 39.00€
AKCIJA
Grąžtas ledui Nero prailgintu sraigtu
Puikūs ir patikimi ledo grąžtas NERO su prailgintu sraigtu, pagamintas Rusijoje. Tinka tiek šlapiam tiek sausam ledui gręžti. Lengvi ir ypač tvirti grąžtai leis pragręžti bet kokio storio ledą. Grąžto skersmuo Svoris Ilgis Transportavimo ilgis Sraigto ilgis ..
42.00€ 38.00€
AKCIJA
Grąžtas ledui Tonar (Barnaul)
Grąžtas ledui Tonar (Barnaul) Grąžtas pagamintas Rusijoje iš labai geros kokybės plieno, grąžto peiliukai yra pagaminti iš labai aukštos kokybės plieno ir yra dvigubos geležtės, kas leidžia labai lengvai gręžti skyles lede. "Bornaul" grąžtas 2004 metais buvo pripažintas geriausiu grąžtu Rusijoje. Juo galima gręžti ..
37.90€
Grąžto adapteris Mora Ice
Grąžtų adapteris "Mora Ice" su apsauga Modelis Skersmuo ICE-MVM0067 18mm ICE-MVM0068 22mm ..
25.50€
Grąžto adapteris Nero
Grąžto adapteris Nero Šis adapteris tinka visiems Nero grąžtams ..
26.90€ 22.90€
AKCIJA
Grąžto Mora Ice Nova Black peilių apsauga
Grąžto Mora Ice Nova Black peilių apsauga saugiam transportavimui ir laikymui. ..
10.89€
Grąžto peiliukai Rapala UR Evo Spare Blades
Aukštos kokybės, pagaminti Švedijoje Rapala peiliukai grąžtui. Suderinamumas su Rapala UR EVO Green Dydis - 115mm. ..
25.59€
Nero grąžtas elektriniam suktuvui
• Sukasi pagal laikrodžio rodyklę (specialiai pagamintas elektriniams suktukams) • Pusapvaliai sferiniai peiliai švelniai gręžia • Ilgas šnekas, nereikia prailgintojo ..
40.59€
Peikena ledui Tonar PR-01
Išardoma-surenkama ledo peikena Tonar PR-01 yra skirta prakirsti skyles lede. Su šia peikena-kirtikliu, galite greitai ir tiksliai nustatyti ledo storį ir stiprumą, naudoti išsiaiškinimui, ar vaikščioti ant ledo saugu. Originalus ašmenų dizainas leidžia lengvai prakirsti ledą. Ilgis: 138cm Ilgis transportuojant..
28.00€