Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Cralusso

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Valas Cralusso Feeder Energy 150m
Valas Cralusso Feeder Energy dėl savo savybių rekomenduojamas žvejybai dugine meškere. Vidutiniškai greitai skesta, valo paviršius sukelia mažą oro ir vandens pasipriešinimą - masalas skris ten, kur norėsite, kibimas bus gerai matomas. Diametrai ir išlaikomas svoris: Valo storis Valo kiekis Iš..
4.95€
Valas Cralusso General Match 150m 2060
alas Cralusso General Match - patikimas ir dideles apkrovas išlaikantis, lygaus ir glotnaus paviršiaus  valas. Ypatingai atsparus UV spinduliams ir trinčiai į kitus paviršius. Galima naudoti ne tik kaip pagrindinį valą, bet ir rišti sistemėles. Pakuotėje 150 metrų valo. Diametrai ir išlaikomas svoris: ..
4.70€
Valas Cralusso Hooklength 50m 2061
Valas Cralusso Hooklength - idealus stiprumo ir tamprumo santykis pavadėliniam valui. Atsparus mazgams, lankstymui ir sukimui. Diametrai ir išlaikomas svoris: Valo storis Valo kiekis Išlaikomas svoris 0.088 mm 50 m 1.18 kg 0.102 mm 50 m 1.57 kg ..
3.80€
Valas Cralusso Match Sinking 150m
Cralusso Match Sinking - vandenyje skestantis valas, Tinka žvejybai Waggler tipo plūdėmis ir visiems kitiems žūklės būdams, kuriuose reikalingas vandens paviršiuje nesilaikanti gija.  Valas atsparus trinčiai į kitus paviršius, pasižymi ypač glotniu ir lygiu paviršiumi, ko pasekoje greitai slysta ir sukelia tik ..
4.90€
Valas Salmo Original
Valas Salmo Original Storis: 0.14mm ..
4.50€