Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Okuma

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Jūrinė meškerė Okuma Cortez Black
Naujiena iš "Okuma", aukštos kokybės detalių, šiulaikiško dizaino, pritaikytas kiekvienam žvejui - jūrinė meškerė "Okuma Cortez Black". Savybės: Lengva, tuščiavidurė konstrukcija Korėjietiška anglies medžiaga Atsparus sūriam vandeniui žiedeliai SIC žiedeliai Kieta, patvari EVA rankena Patvari ir tvir..
75.90€
Meškerė Okuma Classic Boat
Meškerė Okuma Classic Boat 3 dalių Lengvas, aukštos klasės anglies pluoštas Stiprūs, korozijai atsparūs Sic žiedeliai Ilga, ergonomiška rankena Japoniška EVA rankenos medžiaga Kokybiškas ritės laikiklis Modelis Dalių sk. Ilgis Svor..
37.90€
Meškerė Okuma Solterra Boat
Kietas meškerykotis skirtas sunkiausiai žvejybai. E-stiklas kartu su aukštos moduliacijos anglies pluošto sėkmingai sudarė tvirtą, beveik nesulaužomą spiningą. Puikus įrankis gaudyti laukines ir verslines žuvis, net tokias kaip tunas, otas, dideles menkes ir jūros ungurius.  Bekompromisiniai sprendimai dizaino&n..
92.00€
Meškerė Okuma Trio Rex Surf
„Trio Rex“ kotai yra pagaminti iš greitų ir stiprių Korėjos aukštos kokybės anglies medžiagų, naudojančių druskingoms medžiagoms atsparias sudedamąsias dalis, siekiant užtikrinti maksimalų efektyvumą. 30T Korėjos anglies medžiagos konstrukcija Atsparus druskingam vandeniui „Okuma“ prekės ženklo kokybės vieta ..
80.40€
Ritė Okuma Azores Z-55s
Okuma Azores ritė yra daugiametės patirties rezultatas, kuriuo pasiekti nauji rezultatai: stiprumas ir stabilumas. Azores ritė įrodys galią savo lieto aliuminio korpusu, stipriu rotoriu, žalvario dantračiu ir Okumos dvigubo stabdžio sistema, kuri atlaikys iki 20kg svorį. Azores ritės išsiskiria iš konkurentų savo dizai..
89.00€