Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Okuma

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė (Spininginė) Okuma Classic Trolling UFR
Okuma pluošto stiprinimo (UFR) technologija pasižymi proveržio stiliumi ir jautrumu. Šis patentuotas gamybos procesas naudoja išorinį išilginių pluoštų sluoksnį aplink strypo tuščiavidurį, kad žymiai padidintų strypo stiprumą ir galingumą viršutinėje dalyje. Šie pluoštai taip pat padidina lazdos kėlimo galingumą ir mak..
49.49€
Meškerė (Spininginė) Okuma Dead Ringer Spin
„Dead ringer“ serija – didžiausia „Okuma“ visos Europos meškerių programa. Apima visus šiuolaikinius parametrus ir žvejų poreikius. Lengvas 24T anglies pluošto konstrukcija Japonijos „Split“ stiliaus rankena Minkšta rankena Kokybiška ritės vieta Komplekte su meškerės dėklu ..
34.50€ 27.00€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Okuma Dead Ringer Trigger
Okuma Dead Ringer tai spininginio tipo meškerykotis, pagamintas iš 24T anglies pluošto. Šio meškerykočio rankena kombinuota iš kamščio ir EVA putų. Dead Ringer, tai bene plačiausią gamą turinti Okuma kotų serija, pritaikytų visiems Europos žvejų pamėgtiems žvejybos stiliams. ..
34.80€
Meškerė (Spininginė) Okuma Epixor Rod 2018
Naujieji „Okuma Epixor“ kotai, tai 2018 metų naujas modelis, meškerykotis turi 30/36 tonų anglies pluoštą, kas reiškia, kad jis yra itin lengvas, plonas ir subalansuotas. Savybės: „Seaguide XO“ nerūdijančio plieno žiedeliai „Zirconium“ sistema mažinanti trinti tarp žiedelių ir pinto valo Unikali, lengv..
52.99€
Meškerė (Spininginė) Okuma Safina X-Spin
Okuma Safina X-Spin - 2-jų dalių spiningų serija. Šių meškerių kotas plonas, elegantiško dizaino, pagamintas iš anglies kompozito pluošto. pagamintas iš anglies pluošto kompozito, sustiprintas X įterptinėmis vijomis su sumontuotais nerūdijančio plieno žiedeliais titano oksido žiedelių įvorės patogi, išnešta..
22.00€
Meškerė Okuma Dead Ringer Ultra Light Jig
Naujieji „Okuma Dead Ringer“ kotai yra didžiausia „PAN European“ kotų programa, kuri koncentruojasi į šiuolaikines technologijas, šiuolaikine masalų gamyba, žvejų poreikius. Kas labiausiai traukia žvejų akį į būtent šiuos modelius, tai yra ypač lengvas 24T anglies tuščiavidurė konstrukcija. Savybės: Lengvas 24..
32.99€ 23.49€
AKCIJA
Meškerė Okuma Octana Spin
Šių meškerių kotas plonas, elegantiško dizaino, pagamintas iš aukštos kokybės lengvo bei tvirto IM9 anglies pluošto, su sumontuotais nerūdijančio plieno žiedeliais su cirkonio įvorėmis, puikiai pasiteisinančiais žvejojant pintais valais. Spiningas greitos akcijos (veiksnos), su patikimu Fuji ritės laikikliu b..
67.65€ 55.95€
AKCIJA
Meškerė Okuma Revenger Spin
Meškerė Okuma Revenger Spin Modelis Ilgis, m Užmetimas, g Transp. Ilgis, cm 47708 2.10 5-20 112 47710 2.40 10-30 126 47711 2.70 15-45 142 ..
15.90€
Meškerė Okuma RTX Spin
Okuma RTX spiningų serija pasižymi tvirtumu, puikiu dizainu ir aukštos kokybės furnitūra. Spiningai, pagaminti naudojant  30 ir 36T anglies blankus.  Savybės: • Plonas ir lengvas 30 ir 36T anglies blankas • Moderni  ir atspari Japoniška EVA rankena  ..
73.35€ 60.60€
AKCIJA
Meškerė Okuma Safina Cork Handle
Gražaus elegantiško dizaino spiningas už optimalią kainą. Universalios paskirties spiningas, pagamintas iš anglies ir stiklo pluošto kompozito, ant blnako sumontuoti žiedeliai su SIC įvorėmis. Savybės Kompozito blankas Akcija: Greita SIC žiedeliai Kamštinė rankena M..
19.95€