Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Shimano

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė (Spininginė) Exage BX STC
Kompaktiškas transportavimo ilgis bei sudurtinė 5 dalių konstrukcija spiningą Exage BX STC padaro nepamainomu patyrusiems žvejams, kurie pasiruošę čia ir dabar sugauti džiuginančių laimikių. Puikios užmetimo charakteristikos, plonas kokybiškas blankas, momentalus kibimo perdavimas, pakirtimas - visa tai rasite šiame pu..
108.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Alivio DX
Alivio DX – puikus, nebrangus, funkcionalus spiningas, pakeitęs senesnį BX modelio spiningą. Naujas Alivio spiningo dizainas priderintas prie Alivio ričių dizaino, tad įsigiję ir ritę, ir spiningą turėsite puikų Alivio komplektą. Iš XT30 anglies pluošto pagamintus Alivio spiningų blankus papildomai sustiprina Geofibre ..
29.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Beast Master CX STC
Meškerė (Spininginė) Shimano Beast Master CX STC Tai "travel" spiningas kuris užima labai nedaug vietos. Transportavimo ilgis iki 65cm. Komplekte yra kietas dėklas (tūba). Modelis Ilgis m. Transp. Ilgis cm. Svoris g. Žiedų sk. Dalys Užmetimas g. ..
144.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Beastmaster EX
„Beastmaster EX“ atnaujintas ir yra stipresnis nei bet kada anksčiau. Progresyvus „Beastmaster“ veiksmas padės jums lengvai suvilioti grobį ir užtikrins puikia kontrolę veiksme. Stiprumas yra svarbiausias iš „Beastmaster“ asortimento, o stiprus XT60+Biofibre technologija duos jums pasitikėjimo ir galios gaudant dideles..
69.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Catana EX
NAUJAS 2018 METŲ MODELIS Naujieji Shimano Catana EX spiningai. EX tai yra atnaujintas DX modelis. Atnaujintas Catana EX modelio blankas visiškai atitinka nurodytus svorio užmetimo parametrus. Šis modelis komplektuojas su SHIMANO VIBRA SPOT ritės laikikliu. Dėka plačios gamos, šios serijos mešekrykočiai tiks kiekvien..
29.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano ForceMaster BX
Meškerė (Spininginė) Shimano ForceMaster BX Modelis Ilgis, m. Transp. Ilgis, m. Svoris, g. Žiedų sk. Dalys Akcija SFMBX165UL 1.60 85 85 6 2 1-11 SFMBX18L 1.80 92 89 6 2 3-14..
59.00€ 55.00€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Shimano Scimitar AX
Aukštesnės klasės Shimano kūrinys - Scimitar spiningai. Tai pažengusiam spiningautojui puikiai subalansuotas spiningas, kurio blankas pagamintas iš tvirto ir jautraus XT40 anglies pluošto bei Gofibre medžiagų junginio. Tačiau, nepaisanto jo aukštų technologijų bei inovatyvių medžiagų, Shimano sugebėjo išlaikyti Scimita..
45.00€ 39.00€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Shimano Stimula
Ekonominės klasės spiningas „Shimano Stimula“. Tvirtas, patogus, patikimas, patrauklaus dizaino, tikrai nenusivilsite žvejodami su šios serijos spiningais! Savybės: Sudėtinė tuščia konstrukcija „P-Cork“ ir „Reargrip“ medžiagos Aliuminio Oxide žiedai „Shimano“ ritėj skirta vieta EVA dangtelis Daugiafu..
29.90€ 18.90€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Shimano Sustain
Naujas, šių metų „Shimano Sustain“ modelis, palengvintas, papildoma viršūnėlė skirta greitam, tiksliam ir visiškam masalo kontroliavimui. Labai patogi ir kokybiška ritės vieta. Savybės: Fuji-K tipo žiedeliai su nerūdijančio plieno Alconite Tuščias blanko pluoštas HPC200 & Biofibre VBS ritės sėdynė su F..
199.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Vengeance BX
VENGEANCE kotai yra pagaminti iš XT30 anglies pluošto bei Geofibre pluošto junginio, turi SHIMANO ritės laikiklį ir HARDLITE žiedelius. Tai naujas, aukštesnis kokybės lygis tarp ekonomines kainų kategorijos meškerykočių. Modelis Ilgis Svoris g Dalys Užmetimo svoris ..
26.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Zodias
Meškerė (Spininginė) Shimano Zodias Naujos kartos spiningai iš SHIMANO. CI4, FUJI ALCONITE, HI-POWER X konstrukcija. Modelis Ilgis cm. Transp. Ilgis cm. Svoris g. Dalys Užmetimo svoris g. ZODIAS264ULS 193 193 90 1 2-6 ..
189.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Zodias Casting
Meškerė (Spininginė) Shimano Zodias Casting Naujos kartos spiningai iš SHIMANO. CI4, FUJI ALCONITE, HI-POWER X konstrukcija. Modelis Ilgis cm. Transp. Ilgis cm. Svoris g. Dalys Užmetimo svoris g. ZODIAS168LBFS 203 203 105 1..
199.00€
Meškerė Shimano Catana DX Super Sensitive
Spiningas Shimano Catana DX Super Sensitive, tai naujausias Shimano Catana spiningų šeimos narys, atitinkantis aukščiausius reikalavimus, bet tuo pačiu yra puikus kainos ir kokybės santykis. Plonas, iš XT40 anglies pagamintas meškerykočio blankas, su angline "Solid" tipo viršūnėle, užtikrins maksimalų jautrumą, o vidut..
55.00€ 39.00€
AKCIJA
Meškerė Shimano Joy Tele
Kuomet ieškote univesalaus spiningo už tikrai mažus pinigus, Shimano Joy XT serija tikrai išpildys visus Jūsų reikalavimus. Tvirta stiklo pluošto konkstrukcija bei ergonomiška kamštinė rankena iš tiesų suteiks malonumo gaudant bei žuvį. Sumontuoti keramikiniai žiedeliai užtikrint dar tolimesnį masalo užmetimą. ..
19.00€
Meškerė SHIMANO Nexave BX
Vienas populiariausių ir Europoje geriausiai parduodamų spiningų yra Shimano Nexave. BX modelis - dar geresnių savybių, nei ankstesnis Nexave modelis. Tai pigus, tačiau kokybiškas ir funkcionalus įrankis. Nexave BX blankas yra plonesnis ir lengvesnis nei senesnių modelių, panaudotas tolimesnius metimus užtikrinantis ..
33.00€