Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Delphin

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė Delphin King Spin UL
“Delphin KING SPIN UL” meškerykotis sukurtas labai populiariam metodui – lengvam spiningavimui. Kotas pagamintas iš aukšto modulio 30T anglies, rankena pagaminta iš kamščio su EVA puta. Meškerykotis yra labai lengvas, plono diametro, sumažina vibraciją, sutrumpinta rankena leidžia patogiai mėtyti netgi sudėtingomis sąl..
61.90€ 56.90€
AKCIJA
Meškerė Delphin Wild Spin Jig
„Wild Spin“ yra neįtikėtinas žaislas visiems spiningavimo gerbėjams, kuriuos subūrė Slovakijos „Delphin“ prekės ženklas. Žūklėje puikiai tinka į ranką, nes jos minimalistinė ritė įmontuojama į tiksliai suformuotą rankeną iš EVA putos. Žvejybinis meškerykotis yra gerai subalansuotas dėka jo atskyrimo nuo rankenos, kuri ..
49.50€ 41.90€
AKCIJA
Meškerė Delphin Zephyr
Neįtikėtina – tai žodis, kuris geriausiai apibūdina naujaja „Delphin ZEPHYR“ seriją. Visa serija pagaminta iš 24T anglies tuščiaviduris meškerykotis ir, nepaisant mažesnės kainos, yra šios klasės unikalus SIC žiedai. Tamsiai žalios spalvos, puikiai pagamintas meškrykotis turi kamščio rankeną ir patikimą DPS balną. Ši s..
26.90€ 22.90€
AKCIJA
Meškerė Delphin Zircon Spin
Tikrai agresyviems plėšrūnams dabar yra naujas varžovas, meškerykotis spiningavimui vadinamas „Delphin ZIRCON“. Šis standus, meškerykotis yra greitas, tiesiogiai pritaikytas gaudyti didžiausias lydekas, starkius ir mažesnius šamus. „Delphin ZIRCON“ šių meškerykočiu linija buvo sukurta ir pakoreguota labai dideliems plė..
46.90€ 38.90€
AKCIJA