Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Spininginės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė (Spininginė) Aiko Diestro DS
Spiningai AIKO Diestro, tai universalūs greitos akcijos spiningai, skirti įvairiems spiningavimo būdams. Tvirtas bet tuo pačiu ir jautrus spiningas pagamintas iš IM8 anglies pluošto, komplektuojamas su SiC žiedeliais bei kamštine rankena. Modelis Ilgis Dalys Užmetimo..
42.59€
Meškerė (Spininginė) DAM FZ Nova Spin
Naujoji DAM EFFZETT® spiningų serija sukurta šiuolaikiniam žvejui, žinančiam savo vertę. Puikus pasirinkimas tiek patyrusiam, tiek pradedančiajam žvejui, kuris ieško aukštos kokybės už prieinama kaina. Aukštos kokybės TC 24 anglies pluoštas Aukštos kokybės kamštinė rankena Ritės laikiklis užveržiamas, paminkš..
48.90€ 40.05€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) DAM Shadow Spin
 DAM Shadow Spin - spininginė meškerė. Modelis Ilgis, cm Žiedų skaičius Dalių skaičius Testas, g 2375204 204 7 2 5-25 2375234 234 8 2 5-25 2376234 234 8 2 10-35 2375276 276 9 ..
39.50€ 29.90€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) DAM Whisler Light Jig
Meškerės DAM Whisler Light Jig - iš anglies pluošto pagaminti spiningai ne tik atrodo gerai, bet yra ir labai "smagūs". DAM Whisler Light Jig spiningai - "džiginiai", su įklijuotomis viršūnėlėmis, puikiai perduodančiomis ir atsargiausių plėšrūnių masalų krimstelėjimus. Spiningas skirtas žvejoti lengvais ir vidutinio..
38.10€ 31.50€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) DAM Whisler Ultra Light Jig
DAM Whisler Ultra Light Jig - iš anglies pluošto pagaminti spiningai ne tik atrodo gerai, bet yra ir labai "smagūs". DAM Whisler UL jig spiningai - "džiginiai", su įklijuotomis viršūnėlėmis, puikiai perduodančiomis ir atsargiausių plėšrūnių masalų krimstelėjimus. Spiningas skirtas žvejoti lengvais guminukais, puikia..
28.90€
Meškerė (Spininginė) Exage BX STC
Kompaktiškas transportavimo ilgis bei sudurtinė 5 dalių konstrukcija spiningą Exage BX STC padaro nepamainomu patyrusiems žvejams, kurie pasiruošę čia ir dabar sugauti džiuginančių laimikių. Puikios užmetimo charakteristikos, plonas kokybiškas blankas, momentalus kibimo perdavimas, pakirtimas - visa tai rasite šiame pu..
108.00€
Meškerė (Spininginė) Okuma Classic Trolling UFR
Okuma pluošto stiprinimo (UFR) technologija pasižymi proveržio stiliumi ir jautrumu. Šis patentuotas gamybos procesas naudoja išorinį išilginių pluoštų sluoksnį aplink strypo tuščiavidurį, kad žymiai padidintų strypo stiprumą ir galingumą viršutinėje dalyje. Šie pluoštai taip pat padidina lazdos kėlimo galingumą ir mak..
49.49€
Meškerė (Spininginė) Okuma Dead Ringer Spin
„Dead ringer“ serija – didžiausia „Okuma“ visos Europos meškerių programa. Apima visus šiuolaikinius parametrus ir žvejų poreikius. Lengvas 24T anglies pluošto konstrukcija Japonijos „Split“ stiliaus rankena Minkšta rankena Kokybiška ritės vieta Komplekte su meškerės dėklu ..
34.50€ 27.00€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Okuma Dead Ringer Trigger
Okuma Dead Ringer tai spininginio tipo meškerykotis, pagamintas iš 24T anglies pluošto. Šio meškerykočio rankena kombinuota iš kamščio ir EVA putų. Dead Ringer, tai bene plačiausią gamą turinti Okuma kotų serija, pritaikytų visiems Europos žvejų pamėgtiems žvejybos stiliams. ..
34.80€
Meškerė (Spininginė) Okuma Epixor Rod 2018
Naujieji „Okuma Epixor“ kotai, tai 2018 metų naujas modelis, meškerykotis turi 30/36 tonų anglies pluoštą, kas reiškia, kad jis yra itin lengvas, plonas ir subalansuotas. Savybės: „Seaguide XO“ nerūdijančio plieno žiedeliai „Zirconium“ sistema mažinanti trinti tarp žiedelių ir pinto valo Unikali, lengv..
52.99€
Meškerė (Spininginė) Okuma Safina X-Spin
Okuma Safina X-Spin - 2-jų dalių spiningų serija. Šių meškerių kotas plonas, elegantiško dizaino, pagamintas iš anglies kompozito pluošto. pagamintas iš anglies pluošto kompozito, sustiprintas X įterptinėmis vijomis su sumontuotais nerūdijančio plieno žiedeliais titano oksido žiedelių įvorės patogi, išnešta..
22.00€
Meškerė (Spininginė) Ron Thompson Steelhead Nano Spin
Meškerė Ron Thompson Steelhead Nano Spin Savybės: Aukštos kokybės Stiprus ir plonas 24T anglies pluoštas Aukštos kokybės kamštinė rankena Kokybiška grafito ritės vieta Aukštos kokybės žiedai Tiekiamas su įdėklu (medžiaginiu) Modelis Ilgis Už..
69.90€
Meškerė (Spininginė) Savage Gear Dropshot XLNT2
Atnaujinta populiarioji XLNT spiningų serija (naujoje versijoje naudojami CC "Coil Control" žiedeliai) - kotas tapo dar smagesnis ir lengvesnis. Kiekvienas spiningas subalansuotas iki tobulumo.Specializuotas spiningas žvejybai dropshot metodu. Savybės: CC SIN žiedeliaiAukšto tankio anglies pluošto blankas Sa..
98.55€
Meškerė (Spininginė) Savage Gear Parabellum CC
Atnaujinta klasikinių elegantiškų kotų serija - dabar sumontuoti modernūs CC Coil Control žiedeliai, todėl spiningas tapo dar smagesnis, dar lengvesnis. Kiekvienas spiningas suderintas iki tobulumo tolimiems ir tiksliems metimams! Savybės CC SIN žiedeliai Aukšto tankio anglies pluoštas Savage Gear Gold lab..
81.89€
Meškerė (Spininginė) SG Black Savage Spin
Lengvas ir jautrus meškerykočio blankas puikiai tinkantis žvejoti naujos kartos masalais. Stilinga bei ergonomiška išvaizda. Aukštos kokybės rankena bei ritės laikikis. CSS SiN tipo žiedeliai Aukštos anglies klasės blankas Matinė anglies pluošto dekoracija Tamsios Kamo spalvos rankena ..
73.49€