Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Genlog

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė Feederis GENLOG Generation
Aprašymas: Moderni meškerė pagaminta iš aukščiausios kokybės anglies pluošto SC35. Naudojantis naujausia technologiją „Space Carbon Technology“, gerai subalansuota greitam veiksmui.   Modelis Ilgis, m Užmetimo s..
114.90€ 92.00€
AKCIJA
Meškerė Feederis GENLOG Honesty
Aprašymas: Moderni meškerė pagaminta iš aukščiausios kokybės anglies pluošto SC35. Tuščias kaip ir visi GENLOG strypai, pagaminti SCT, buvo papildomai pritvirtinta pynė, siekiant pagerinti veiksmą ir strypo stiprumą.  „Honesty“ išlaiko visus kokybinius ir naudingus parametrus, kurie yra tapatinami su veiksminga žv..
99.90€ 79.00€
AKCIJA
Meškerė Feederis GENLOG Mephisto
Aprašymas: „Mephisto“ yra klasikinis „Feeder‘is“ pagamintas iš anglies pluošto. Kaip ir visi GENLOG modeliai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas su technologija SpaceCarbon ™. Meškerė jungia populiariausių modelių savybes rinkoje, ir yra modernaus dizaino. Modelis Ilgis, m Trans..
79.90€ 64.00€
AKCIJA
Meškerė Feederis GENLOG Outsaider
Aprašymas: Modernus „Feeder‘is“ pagamintas iš aukštos kokybės modulio anglies SC40. Strypas suprojektuotas ir išbandytas Europoje, pagamintas naudojant naujausias „SPACE CARBON TECHNOLOGY“ technologijas. Vienas iš išskirtinių bruožų šiame produkte yra unikalus, ergonomiškas rankinis kompanionas, kuris leidžia tiksliai ..
114.90€ 92.00€
AKCIJA