Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Delphin

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė Delphin Capri Carp
Šis visapusiškas karpių gaudimo meškerykotis yra pagamintas iš anglies pluošto, tuščiaviduris meškerykotis, kuris buvo suprojektuotas išskirtinės kūgio formos, taigi jis priskiriamas „liejimo“ būdu gamintiems meškerykočiams. Jame yra dvigubos kojos „SIC“ žiedai ir paskutinis piltuvo formos žiedas. Rankena yra visiškai ..
53.90€ 47.99€
AKCIJA
Meškerė Delphin Etna Carp
Šis meškerykotis yra trijų dalių, kurio ilgis 360 cm. Medžiaga pagaminta iš 24T anglies, kuri, be kitų dalykų, naudojama ir ciklotroniniams ratams. Jis pasižymi stangrumu ir patvarumu. Palyginti su ankstesniu tuščiuoju būdu, dervos santykis buvo pakoreguotas. Tuščiojo skersmens rankena yra 13,9 mm. tuščias yra visiškai..
76.90€ 65.99€
AKCIJA
Meškerė Delphin Kongo Carp
Trijų dalių karpių gaudimo meškerykotis „Delphin KONGO“ yra pagamintas iš anglies tuščio su paraboliniu „C“ veiksmu ir dažnai vadinamas vadinamuoju „grojančiu“ meškerykočiu. Netgi švelniausios platformos gali būti naudojamos kartu su „Kongo“ ir vis tiek galite kontroliuoti sunkią kova su žuvimi. „C“ veiksmo charakteris..
52.90€ 47.99€
AKCIJA
Meškerė Delphin Opium Carp
Itin plonas karpių gaudimo meškerykotis “Delphin Opium Black Carp” yra pagamintas iš aukštos moduliuotos 30T anglies pluošto. Dėl tuščios formos, tai tikrai tuščias su paraboliniu veiksmu, kuris suteikia jums galimybę pasimėgauti žvejybos kova net mažiausiomis žuvimis. Dėl 30T anglies panaudojimo galite visiškai jausti..
113.90€ 99.90€
AKCIJA