Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Kibimo indikatoriai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Elektrinis signalizatorius TLI-07
Elektrinis signalizatorius TLI-07 Kamufliažinė spalva Į komplkektą taip pat įeina ir krona. ..
7.29€ 6.29€
AKCIJA
Kibimo indikatoriaus grandinėlė Delphin CSW II
Pagamintos iš patikimos rutulių sistemos su galimybe reguliuoti spaudimo jėgą. Grandinėlė gali būti atlaisvinta, o tai leidžia išlaikyti laikiklį ant lazdos. Indikatoriaus galva gali būti pritvirtinta su papildomu svareliu ir tinka naudoti net vėjuotu oru. ..
6.65€
Kibimo indikatorius "bezdžionėlė" 1
"Bezdžionėlė" turi vietą švieselem. Ilgiai: 20cm ir 25cm ..
1.00€
Kibimo indikatorius Prologic Wind Blade Bite
Pirmas svingo / beždžionėlės tipo hibridinis kibimo indikatorius. Aerodinaminė forma suteikia patikimą kibimų detekciją esant stipriam šoniniam vėjui, kuris dažniausiai yra netikrų kibimų priežastis. Indikatoriaus konstrukcija visiškai nauja, su dviguba plieno grandinėle, su reguliuojamo kampo pajungimu į signalizatori..
20.65€
Kibimo Indikatorius R.T. Rod Tip Strike Alert
Kibimo indikatorius, montuojamas ant meškerės viršūnėlės. Šviečia žaliai budėjimo režime Kimbant - šviečia raudonai Matinimas: baterija 3V CR1225 Pastaba: taupydami baterijas, atjunkite indikatorių nuo meškerės, kai nenaudojate. ..
2.90€
Signalizatoriai PL Firestarter Pro Alarm Kit 4+1 49860
Patobulinta Firestarter kibimo indikatorių serija, su visiškai nauja elektrine schema, kuri naudoja nedaug energijos, be to patobulintas atsparumas vandeniui. Visos pagrindinės signalizatorių funkcijos šdiegots: tono, garso, jautrumo reguliavimas ir naktinis apšvietimas. Nuotolinis imtuvas (1vnt) Ryškus L..
124.00€
Signalizatorių komplektas Delphin Roler 3+1
DELPHIN yra ploni kibimo indikatoriai ir gavėjas, sukurti akustiniam ir garsiniam signalizavimui. Indikatorius leidžia reguliuoti garso ir tono stiprumą, intensyvumą ir naktinę šviesą. Atsparūs vandeniui ir blogoms oro sąlygoms. Jungtis apšvietimui pridėta. Veikimo diapozonas 150m. Rinkinyje indikatoriaus grandinėlė. ..
149.90€ 117.90€
AKCIJA
Signalizatorių komplektas Prologic R2L Bite Alarm Presentation 4+1
Prologic R2L Bite Alarm Presentation Set 4+1 signalizatoriai yra pirmieji kibimo indikatoriai, naudojantys infraraudonųjų spindulių sensorius, kurie gali aptikti net menkiausią valo judėjimą. Ši Prologic signalizatorių sistema yra itin patikima ir tiksli, taipogi taupo bateriją efektyvumui palaikyti. Signalizatoriai..
377.00€
Signalizatorių Komplektas R.T. Gangster Bite Alarm 3+1
Kompaktiškas ir elegantiškas, puikus kainos ir kokybės santykis, kuris prieinamas daugeliui žvejų, kurie mėgsta karpių žvejybą ir ne tik. Neperšlampamas korpusas Garsiakalbiuose yra galimybė sumažinti garsumą Didelis sensorinis jautrumas Integruotas belaidis siųstuvas Begarsio rėžimo galimybė Bevielis 1..
63.90€
Signalizatorių Komplektas R.T. Gangster Bite Alarm 4+1
Kompaktiškas ir elegantiškas, puikus kainos ir kokybės santykis, kuris prieinamas daugeliui žvejų, kurie mėgsta karpių žvejybą ir ne tik. Neperšlampamas korpusas Garsiakalbiuose yra galimybė sumažinti garsumą Didelis sensorinis jautrumas Integruotas belaidis siųstuvas Begarsio rėžimo galimybė Bevielis 1..
74.90€
Signalizatorius Prologic SMW Bite Alarm Red 47292
• Ultra kompaktiškas dizainas • Gerai girdima garsinė indikacija •  Ryškus  LED diodai,  vienas užsidega atleidžiant valą, kitas - traukiant • Garso bei tono reguliavimas • 100% nepraleidžiantis vandens • Maitinimo šaltinis 2 AAA baterijos • ON/OFF jungiklis garso reguliavime • Deima..
20.90€ 16.69€
AKCIJA
Signalizatorius R.T. Blaster VT Single Alarm
Pagrindinės savybės: Reguliuojamas garsas ir tonas Gumuotas paviršius Atsparus drėgmei Ryškus mėlynas LED diodas Maitinimo šaltinis: 12V (23A) baterija(yra komplektacijoje) Dydis: 8.5cm x 5cm   ..
7.89€ 6.89€
AKCIJA
Signalizatorius R.T. Blaster VT Single Alarm CAMO
Paprastas signalizatorius su garso ir tono reguliavimu. reguliuojamas garsas ir tonas gumuoti mygtukai nelaidus vandeniui gerai matoma LED indikacija maitinimo šaltinis: 12V (23A) baterija Dydis: 8.5cm x 5cm ..
6.85€
Signalizatorius Rumpol Carp
Signalizatorius turi garso reguliavimą, tono keitimą. Elementas į komplektą įeina. ..
7.00€
Skambaliukas "Krokodilas"
Skambaliukas "Krokodilas" Ilgis 9cm ..
0.40€