Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Karpių žvejyba, Kibimo indikatoriai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Adatų Rinkinys Prologic Q/R BOILIE NEEDLE KIT
Svarbus įrankis žvejojantiems karpius. Pagaminta iš lengvo aliuminio. Komplekte 3 greito atjungimo (quick release) įrankiai Baltyminių kukulių adata Lip/stringer adata Riešutų/pelečių grąžtelis Komplekte baltyminių kukulių stoperiai   ..
12.20€
DAM Sumo žiedelių pakuotė
DAM Sumo žiedelių pakuotė Pakuotėje: 100vnt. ..
2.99€ 2.09€
AKCIJA
Elektrinis signalizatorius TLI-07
Elektrinis signalizatorius TLI-07 Kamufliažinė spalva Į komplkektą taip pat įeina ir krona. ..
7.29€ 6.29€
AKCIJA
Greitos jungties segtukai Delphin The End
Greitos jungties segtukai Delphin The End Dydis: 4 Kiekis pakuotėje: 10vnt. ..
2.39€
Gultas MAD BSX Camo Flatbed
Gultas MAD BSX Camo Flatbed. Patogi, šiuolaikiško dizaino kėdė-gultas su paminkštinimu. Su šešiomis reguliuojamomis kojomis, tvirtinimo juostomis ir fiksatoriais bei nugaros aukščio reguliuojama atrama. Tvirtas, sulankstomas plienas užtikrins ilgaamžiškumą ir patvarumą. Savybės: Spalva: kamufliažinė (žalia c..
99.00€ 72.00€
AKCIJA
Kabliukai Karpiniai VMC 7111 BN
Kabliukai VMC 7111 BN Galimi dydžiai: 1, 4, 6. Pakuotėje - 10vnt. ..
1.85€
Karpinė Sistemėlė Prologic LM Distance Leadclip & Tailrubber
Sistemėlė turinti ypatingo dizaino kabliuko sistemą, leidžiančią reguliuoti svorį ir tinkama ilgo nuotolio žvejybai. Sistemėlės savybės: Sistemėlė sukurta taip, kad švinas būtų ne tik lengvai dozuojamas, tačiau taip pat ir lengvai išpilamas; Tinkama naudoti su 8 dydžio suktukais; Dėl ypatngo metalinio diza..
5.65€
Karpinė Sistemėlė Prologic LM Mimicry Anti Tangle Rig Sleeves
Šios serijos produktai  yra sukurti atsižvelgiant į ilgalaikę organizacijos patirtį, klientų atsiliepimus bei komentarus. Todėl šios linijosproduktai tinkamiausi ir optimauliausiai pritaikyti karpiavimui. Rig sistemėlės savybės: Naudojant ne tik apsaugo, tačiau taip patišlaiko manevringumą; Tinkama naud..
4.65€
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Mimicry Anti Tangle Tailrubber
Šios serijos guminės uodegėlės yra sukurtos atsižvelgiant į ilgalaikę organizacijos patirtį, klientų atsiliepimus bei komentarus. Todėl šios linijos produktai tinkamiausi ir optimiauliausiai pritaikyti karpiavimui. Guminių uodegyčių savybės: Uodegytės sukurtos taip, kad nesusiveltų ir nesusipintų tarpusavyje..
4.15€
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Safety Leadclip & Tailrubber
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Safety Leadclip & Tailrubber Pakuotėje 10vnt. ..
4.75€
Karpiniai suktukai Delphin The END
Karpiniai suktukai Delphin The END  Kiekis pakuotėje: 20vnt. Dydis: 4 ..
2.69€ 1.99€
AKCIJA
Karpinis valas Prologic Mimicry Mirage XP Camo 1000m
Šis Prologic Mimicry Mirage XP karpinis valas yra vienas iš stipriausių šioje serijoje. Puiki kamufliažinė spalva prisitaikys prie bet kokios vandens spalvos. Kiekis pakuotėje: 1000m Spalva: kamufliažinė Kodas Storis (mm) Laikymas 48432 0.25 5.2kg ..
31.59€
Kibimo indikatoriaus grandinėlė Delphin CSW II
Pagamintos iš patikimos rutulių sistemos su galimybe reguliuoti spaudimo jėgą. Grandinėlė gali būti atlaisvinta, o tai leidžia išlaikyti laikiklį ant lazdos. Indikatoriaus galva gali būti pritvirtinta su papildomu svareliu ir tinka naudoti net vėjuotu oru. ..
6.65€
Kibimo indikatorius "bezdžionėlė" 1
"Bezdžionėlė" turi vietą švieselem. Ilgiai: 20cm ir 25cm ..
1.00€
Kibimo indikatorius Prologic Wind Blade Bite
Pirmas svingo / beždžionėlės tipo hibridinis kibimo indikatorius. Aerodinaminė forma suteikia patikimą kibimų detekciją esant stipriam šoniniam vėjui, kuris dažniausiai yra netikrų kibimų priežastis. Indikatoriaus konstrukcija visiškai nauja, su dviguba plieno grandinėle, su reguliuojamo kampo pajungimu į signalizatori..
20.65€