Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Drennan

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Kabliukai Drennan Carbon Feeder
Kabliukai su lopetėle ir trumpu koteliu. Jie yra grūdinti ir chemiškai užaštrinti. Kabliukai turi apvalų lenkimą.Šie mikro užkarpėlę turintys kabliukai turi bronzinį atspalį. Pakuotėje 10 vnt. ..
2.09€
Kabliukai Drennan Carbon Match
Vienai iš naujosios Drennan serijos kabliukų, su lopetėle valo tvirtinimui. Kabliukai skirti žvejybai upėse, kanaluose ir ramiuose vandenyse. Tikslus grūdinimas, griežta kokybės kontrolė, ilgaamžiškas užaštrintas smaigas, turintis reljefinį paviršių. Kiekis pakuotėje: 10vnt. ..
2.09€
Kabliukai Drennan Red Maggot
Itin aštrūs tamsiai raudonos spalvos kabliukai su lopetėle, vidutiniškai ilgas kotelis, chemiškai pagaląstas. Modelis Kiekis Dydis Valo tvirtinimas HSRMGM014 10 vnt. 14 Lopetėlė HSRMGM016 10 vnt. 16 Lopetėlė HSR..
2.09€
Kabliukai Drennan Wide Gape
Šie Drennan kabliukai su mikro užkarpėle yra pagaminti su vidutiniu koteliu ir platčiu Crystal lenkimu. Chemiškai užaštrinti, bronzos spalvos. Pakuotėje 10 vnt. ..
2.09€
Kabliukai Drennan Wide Gape Match
Šie Drennan kabliukai su mikro užkarpėle yra pagaminti su vidutiniu koteliu ir platčiu Crystal lenkimu. Chemiškai užaštrinti, bronzos spalvos. Valo tvirtinimas: lopetėlė Kiekis pakuotėje: 10vnt. Dydis Vielos storis 18 0.36mm 20 0.33mm ..
2.09€
Kabliukai Drennan Wide Gape Specialist
Pagaminti iš aukštos kokybės anglinio plieno vielos, mechaniškai ir chemiškai užaštrinti kabliukai išlieka itin aštrūs. Vidutinio dydžio linkimas, grūdinti ir chemiškai užaštrinti kabliukai. Kaltinio metalo, su užkarpėle, padidinto spindulio lenkimas, trumpa kojelė. Modelis Dy..
2.09€