Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Masalai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Atraktantas BLUTBOMBETTE
Blutbombette™ tai naujausias ir inovatyviausias plėšrių žuvų atraktorius, tinkantis naudoti tiek gėluose vandenyse, tiek jūroje ar vandenyne. Pagamintas iš amino rūgščių mišinio. Tai pirmasis ilgalaikis atraktorius, kuris yra pilnai efektyvus iki 2 valandų spiningaujant, džigaujant, ar žvejojant "trolling" būdu ir iki ..
6.99€
Dirbtinis masalas jūrai Kinetic Flat Matt
Kinetic Flat Matt - jūrinis masalas, komplektuojamas su vienu galvakabliu ir dviem guminukais. Svoris: 400 g. Ilgis 24.5 cm. ..
22.88€
Dirbtinis masalas jūrai Kinetic MM Scary Jerry
Kinetic MM Scary Jerry - jūrinis masalas, komplektuojamas su vienu galvakabliu ir dviem guminukais. Svoriai: 365 g. Ilgis 26 cm. ..
22.88€
Dirbtinis masalas jūrai Kinetic Red Ed
Kinetic Red Ed - jūrinis masalas, komplektuojamas su vienu galvakabliu ir dviem guminukais. Svoris: 280 g. Ilgis 16.5 cm. ..
17.00€
Dirbtinis masalas jūrai Savage Gear Cutbait Herring Kit 20cm
Šis modelis su dvigubu gumos sluoksniu Vienas kibiausių jūrinių masalų žvejojant otus, didžiules menkes. Cutbait Herring Paddle and Curl tail combo pack - atnaujinta populiaraus Cutbait Herring jūrinių masalų serija. Dabar į komplektą įeina tvisterio uodega, ji naudojama, kai norime masalą pateikti lėčiau, tuo ta..
26.40€
Dirbtinis masalas jūrai Storm Giant Jigging Shad
Storm Giant Jigging Shad - jūrinis masalas, komplektuojamas su vienu galvakabliu ir dviem arba trimis guminukais. Guminukas pagamintas iš tvirtos, atsparios sūriems jūros vandenims PVC medžiagos. Galvakablis su holografiniu spalvinimu bei holografine WildEye© akute. aštrūs VMC kabliukai keičiama galvos/kūnel..
11.30€ 7.90€
AKCIJA
Guminukas SG 3D Herring Big Shad 560g
3D technologijų pagalba sukurtas guminukas, itin tikroviškai mėgdžiojantis tikras žuvis. Šiuo guminuku galite velkiauti, žvejoti jūroje iš laivo. Testavimo rezultatai realiomis sąlygomis nustebino itin dideliu kibimu. Ilgis 32cm Svoris 560g Tikroviškas žuvies švino galvakablis Pakuotėje: 1vnt guminukas, pav..
29.90€ 19.99€
AKCIJA
Jūrinis Guminukas Storm WildEye Giant Jigging Minnow
Ruošiatės giluminei jūrinei žūklei? Storm WildEye Giant Jigging Minnow masalas kaip tik jums! Patvarus minkštas PVC kūnelis su plačia uodega judėdamas sukuria didelius virpesius, puikiai vilioja plėšriąsias žuvis. Masalas su sumontuotu dideliu VMC trišakiu prie masalo galvos, sujungtas tvirta Dacron virv..
14.50€