Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Traper

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Jaukai Traper Big Carp 2,5kg
Big Carp serijos, stambaus malimo jaukas su granulėmis, skirtas pritraukti stambias karpines žuvis. ..
5.50€
Jaukai Traper Giant Lake 2,5kg
Giant Serija Ežeras 2,5 kg stambaus malimo aromatizuotas jaukas sudėtyje turintis biskvito, riešutų ir kukurūzų, skirtas pritraukti stambią žuvį stovinčiame vandenyje. ..
4.80€
Jaukai Traper Sekret 1 kg.
Jaukai Traper Sekret 1kg. Jaukas gaminamas keletos spalvų: geltonos, raudonos, juodos ir žalios. Jaukai pagaminami iš atrinktų, geriausios kokybės ingredientų, kuriems terminis apdorojimas taikomas po to, kai isisavina aromato ir skonio savybes. Puikiai tinka žvejyboje, intensyvios žvejybos ir prasto žuvų maitinimos..
2.20€
Jaukai Traper Special 1 kg.
Jaukai Traper Special 1 kg. Jaukas gaminamas keletos spalvų: geltonos, raudonos, juodos ir žalios. Jaukai pagaminami iš atrinktų, geriausios kokybės ingredientų, kuriems terminis apdorojimas taikomas po to, kai isisavina aromato ir skonio savybes. Puikiai tinka žvejyboje, intensyvios žvejybos ir prasto žuvų maitinim..
1.90€
Jaukai Traper Special 2.5 kg.
Jaukas gaminamas keletos spalvų: geltonos, raudonos, juodos ir žalios. Jaukai pagaminami iš atrinktų, geriausios kokybės ingredientų, kuriems terminis apdorojimas taikomas po to, kai isisavina aromato ir skonio savybes. Puikiai tinka žvejyboje, intensyvios žvejybos ir prasto žuvų maitinimosi sąlygomis ..
4.60€
Jaukas Traper GOLD ACTIVE 1kg
Jaukas TRAPER Gold Active– Aktyvus  jaukas , kuris sukurtas greitam žuvies pritraukimui į jaukinimo tašką, rekomenduojamas kuojų ir plakių žvejybai. Jaukas turi daug aktyvių dalelių, kurios kyla į viršų ir lėtai leidžiasi, sudarydamos jauko stulpą, kuris matomas iš toli ir vilioja žuvį.Jaukas maišomas su kitais Go..
2.95€
Jaukas Traper GOLD CHAMPION 1kg
Jaukas Gold Champion – jaukas sukurtas žvejybai telkiniuose su srove, pasižymi lipnumu. Smulkios frakcijos, universalus jaukas . Rekomenduojamos kombinacijos su Competition ir Expert jaukais. Kiekis 1 kg ..
2.95€
Jaukas Traper GOLD COMPETITION 1kg
Jaukas GOLD Competition- tai vienas iš universaliausių jaukų, kuris tinkamas naudoti ežeruose ir upėse, įvairioms žuvims.Tai lipnus ir tuo pačiu aktyvus jaukas, kurio savybės priklauso nuo sudrėkinimo laipsnio. Malonaus saldaus kvapo, turi raudonų džiuvėsių ir kitų gerų priedų. Competition jauką maišant su Expert jauku..
2.95€
Jaukas Traper GOLD CONCOURS 1kg
Traper Gold Concours – Universalus jaukas stovinčiam vandeniui. Jaukas turtingas įvairiais kepiniais, kanape, kokoso drožlių išspaudomis ir kitais naudingais priedais.  2012m šis jaukas padėjo Baltarusijos poledinės žūklės sportininkui tapti pasaulio čempionu. Rekomenduojamas karšiui, kuojai ir šapalui. Kiekis ..
2.95€
Jaukas Traper GOLD EXPERT 1kg
Traper Gold Expert – smulkios frakcijos jaukas, kuris sukurtas karšių ir plakių žvejybai. Gaudant karšius, rekomenduojama pridėti stambesnes frakcijos priedų ar maišyti su Select jauku. Gerus rezultatus šis jaukas rodo ir poledinėj žvejyboje. Kiekis 1 kg ..
2.95€
Jaukas Traper GOLD GRAND PRIX 1kg
Traper Gold Grand Prix – Universalus jaukas, skirtas žūklei stovinčio vandens ir lėtos tėkmės telkiniuose. Jaukas yra smulkios frakcijos, turi malonų anyžiaus kvapą. Tai aukštos klasės jaukas, kurio bazę sudaro įvairūs kepiniai. Jaukas turtingas kanapių dalelėmis. Kiekis 1 kg ..
2.95€
Jaukas Traper GOLD MAGIC 1kg
Traper Gold Magic – aukštos kokybės jaukas, sukurtas kuojų žvejybai. Jauko sudėtyje daug kepintų kanapių, kurios patinka kuojoms. Jaukas Magic gerai derinasi su kitais Gold serijos jaukais. Kiekis 1 kg ..
2.95€
Jaukas žieminis Traper 0,75kg
Jaukas žieminis Traper 0,75kg ..
1.50€
Jaukas žieminis Traper Ready 0,75kg
Jaukas žieminis Traper Ready 0,75kg Traper Ready žiemninis jaukas yra pilnai paruoštas naudojimui. Atidarius pakuotę galima iškart formuoti rutulius jaukinimui, nereikia papildomai drėkinti vandeniu. ..
2.40€
Priedas jaukui Traper Melasa 350g
Šis produktas yra vienas iš svarbiausių ingredientų gaudant didelius karšius. 350g melasos užteks 2-3 kilogramam jauko. ..
1.60€