Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

StarFish

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Jaukas Starfish Feeder Extasy 2,5kg
Jaukas StarFish Feeder Extasy, tai nauja StarFish jaukų serija, skirta dugninei žūklei. Jauko sudėtis yra pritaikyta visų karpinių žuvų žūklei. Jauko mišinys pasižymi puikiomis surišimo savybėmis. Jauko sudėtis: įvairios grūdinės kultūros, konditerijos gaminiai, žolelės, riešutai, maistiniai aromatai ir dažikliai. S..
4.29€
Jaukas Starfish Golden Bream 2,5kg
Jaukas StarFish Golden Bream, šis jaukas orientuotas į stambių karšių žvejybą. Savo sudėtyje jaukas turi granulių ir stambios frakcijos dalelių. Jaukas pritrauks ir ilgai išlaikys žuvį Jūsų jaukinimo vietoje.  Jaukas yra saldaus skonio ir specifinio aromato parinkto karšio maitinimosi racionui. Supakuota po 2.5..
4.29€
Jaukas StarFish Maximum Gardons 2,5kg.
Maximum Gardons -,tai jaukas skirtas viliot dideles kuojas. Pakuotėje 2,5kg ..
4.29€
Priedas jaukui StarFish 2kg
Produktas kuri naudoja dažnas sportininkas... Bet apie jo nauda atskleidinėja, bei pradeda eksperimentuoti ir mėgėjai... Apie ką kalba? Tai apie priedus jaukui, kad pakeisti jo fizikines savybes. Kalbama apie molius ir žemes... Kurių pagalba galite reguliuoti jauko lėtesni išsiskleidimą, greitinti jauko paskleidimą ..
2.19€
Priedas jaukui StarFish Super Aroma 300g
Jauko priedas StarFish Super Aroma, tai itin koncetruoti ir veiksmingi, aromatiniai jauko priedai. Super Aroma jauko priedai, padės žuvį pritraukti iš tolimesnių distancijų, bei ją išlaikyti vienoje vietoje. Priedas tiks tiek profesionalams tiek megėjams.  Supakuot po 300g. ..
2.70€
Skystas priedas jaukui StarFish Number One Buzzer 250ml
Skystas jauko priedas StarFish Buzzer, šis priedas pasižymi didele kvapo ir skonio koncentracija. Number One Liquid priedas kiekviena jauką padarys gerokai veiksmingesniu, patrauklesniu žuviai.  Pakuotėje 250ml. ..
3.60€
Tešla žvejybai Starfish 100g
Tešla žvejybai Starfish 100g Tešla žvejybai, su aukščiausios kokybės natūralių ingridientų, paruošti tiesioginiam naudojimui ant kabliuko. ..
2.79€
Žieminis jaukas StarFish 1kg
Profesionalus, riboto kiekio jaukas skirtas privilioti žuvis šaltuoju metų sezonu: pavasariui, rudeniui, žiemai. Jaukas sudarytas iš energetinių komponentų, kas leidžia padidinti žuvų aktyvumą ir neleidžia persisotinti. Sudėtis: grūdai, pyrago trupiniai, žolelės, mineralai, riešutai, maistiniai aromatai ..
2.79€