Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Šėryklės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Konektorius Drennan Method
Plastikinis, itin lengvai tvirtinamas konektorius. Konektorius išlaiko iki 16kg. apkrovą.  Pakuotėje 6 vienetai.  ..
3.80€
Konektorius Drennan Quick Change Beads
Šis konektorius yra skirtas supaprastinti jūsų sistemėlių keitimą. Juo galima labai paprastai prijungti savo pagrindinį valą su sistemėle ar norimu pavadėliu ir tam nereikia nupjauti valo. Jo apvali forma idealiai pritakyta ir nereikia pridėti rutuliukų, kad apsaugoti mazgą. Pakuotėje 6 vnt. ..
3.80€
Šėryklė (apvali, kiaura)
Šėryklėlė plieninė, apvali, su papildomu sumontuotu svareliu. Šėryklėlė skirta žvejoti stovinčiame vandens telkinyje arba kur yra lėta srovė. ..
1.16€
Šėryklė (konteineris)
Dėl savo stabilumo kvadratinė šėryklė yra ideali įvariomis žvejybos sąlygoms. Išmatavimai: 20/33/57mm ..
1.20€
Šėryklė (uždara)
Dėl savo stabilumo kvadratinė šėryklė yra ideali įvariomis žvejybos sąlygoms. Išmatavimai: 20/33/57mm ..
1.50€
Šėryklė Cralusso Pellet feeder
Ovali šėryklėlė su susipainiojimą mažinančiu vamzdeliu. Kodas Modelis Svoris Kiekis pakelyje 3018-25 Cralusso Pellet feeder basket 25 gr 2 vnt. 3018-35 Cralusso Pellet feeder basket 35 gr 2 vnt. 3018-45 Cralusso Pellet feeder bas..
2.50€
Šėryklė Cralusso Rocket Feeder 3019
Raketos formos šėryklė su svareliu gale, taip užmesite toliau ir tiksliau. Pakuotėje 2 vnt ..
2.20€
Šėryklė Drennan Flat Feeder
Drennan Flat Feeder Pašaro prilaikymo lankeliai yra dideliu atstumu vienas nuo kito taip masalas būna optimalioje pozicijoje. Lankeliai įstatyti kampu, tad išgaunamas didesnis laisvas plotas. Komplekte yra Method Feeder Connector. Konektoriu lengvai įsistato į jam skirtą vietą. Konektoriaus pagalba lengvai galima pa..
3.80€
Šėryklė Drennan Flat Feeder & Mould
Pašaro prilaikymo lankeliai yra dideliu atstumu vienas nuo kito taip masalas būna optimalioje pozicijoje. Lankeliai įstatyti kampu, tad išgaunamas didesnis laisvas plotas. Komplekte yra Method Feeder Connector. Konektoriu lengvai įsistato į jam skirtą vietą. Konektoriaus pagalba lengvai galima pakeisti tiek pavadėlį ti..
6.90€
Šėryklė Drennan Gripmesh feeder
Šėryklėlė Drennan Gripmesh feeder, pasižymi tuo, kad šeryklėlės viduje yra spygliai, kurie padeda ilgiau išlaikyti pašarą. Šios šeryklėlės puikiai tinka žvejybai tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje. ..
2.60€
Šėryklė Drennan Heavyweight Cage Feeder
Šėryklė Drennan Heavyweight Cage Feeder, pagaminta iš plieninio tinklelio. Šėryklėlės yra ovalios formos, ko pasekoje itin gerai stovi ant dugno. Dėl reto tinklelio, jaukas itin greitai pasklinda ant dugno. Galimi dydžiai: 40g 50g 60g 70g ..
4.20€
Šėryklė Drennan Oval Groundbait Feeders
Drennan šerykla Oval Groundbait Feeders, šeryklėlė pagaminta iš itin tvirto plastiko, kas užtikrina šeryklai ilgesnį ir patikimesnį naudojymą. ..
2.90€
Šėryklė Expert (kulka)
"Kulka" modelio šėryklė turi specialius sparnelius ir švinuką šėryklės gale, kurie leidžia šėryklę užmesti itin toli. Šėryklių išmatavimai: aukštis 7,5cm, diametras 3cm. ..
1.50€
Šėryklė Expert 8-18
Šėryklėlės EXPERT – tai Lietuvos gamintojo, itin kokybiškos ir ilgaamžės šėryklėlės, skirtos pačioms įvairiausioms žūklės sąlygoms, stovinčio ir tekančio vandens telkiniuose. Šėryklių išmatavimai: aukštis 4cm, diametras 3cm. ..
1.50€
Šėryklė Expert 8-31
Šėryklėlės EXPERT – tai Lietuvos gamintojo, itin kokybiškos ir ilgaamžės šėryklėlės, skirtos pačioms įvairiausioms žūklės sąlygoms, stovinčio ir tekančio vandens telkiniuose. Šėryklių išmatavimai: aukštis 4,5cm, diametras 3cm. ..
1.60€