Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Crazy fish

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Blizgė Crazy Fish SWIRL
Su Crazy Fish SWIRL didelio efekto ir rezultato galima sulaukti - kaitaliojant patraukimą su pauzėmis. Taip pat reikia paminėti puikias šio masalo aerodinamines savybes, kurios puikiai pasireiškia gaudant salačius. Taip pat ši blizgė gerai vilioja lydeką, šapalą, salatį, ešerį. Blizgės apginkluotos Japonijos fi..
5.20€
Blizgė Crazy fish UL Seeker
SEEKER - maža besivartanti blizgutė, lašo formos. Dėka gale esančio svorio centro šis masalas puikiai metasi. Stabiliai išgauna plačius, agresyvius virpesius tiek stovinčiame vandenyje, tiek srovėje. Tinka gaudyt visoms plėčrioms žuvims. Leidžiantis SEEKER blizgutės pasižymi itin įdomiu, gražiu, efektyviu judesių žaism..
5.10€
Blizgė Crazy fish UL Sence
Crazy fish UL Sence Kuo lengvesnė blizgutė, tuo ji turi būti išgaubtesnė. O kuo bizgė plonesnė tuo jos judesiai tama platesnis, mažos amplitudės. Tai leidžia lėtai traukti masalą ir efektyviai rinkti žuvį net ir iš tolimesnės distancijos. Ši blizgė itin žaismingai ir įdomiai atrodo krentant, laisvai leidžiantis, tod..
5.20€
Blizgė Crazy fish UL Success
SUCCESS - tai nedidelė blizgutė, kurios forma ir reflektorinis paviršius maksimaliai imituoja pagrindinę žuvų maistinę bazę - žuvų mailių. Siauras kūnas, storokas metalas reikalauja būti išvedamas į tam tikra greitį ir tada blizgutė pradeda daryti teisingus judesius ir puikiai vilioti žuvis. Dar didesnio efekto ir rezu..
6.00€
Blizgės Crazy Fish Spoon Soar 1.8g
Crazy fish blizgutės SOAR Kabliuko dydis ant blizgutės: #6 Svoris: 1.8g. Spalvos:   ..
3.59€