Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Vobleriai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Masalas Šamams DAM Madcat Clonk Teaser
Masalas šamams su karoliukais. Kilnojant skleidžia garsą, paruoštas naudojimui. Privalomas masalas žvejojantiems šamus. Gali būti naudojamas be kvaklės, pavyzdžiui pastebėjus šamą echoloto ekrane. EFTTEX 2014 Best New Products Award apdovanojimo laimėtojas "Best Metal Lure" kategorijoje. Svoris - 100g., 150g., 200g...
15.25€
Minkštas Vobleris SG TPE Soft Vibes
Savage Gear TPE Soft Vibes  - minkšti, crank tipo masalai be liežuvėlio, sukelia intensyvius virpesius bei blyksnius traukiant. Grimztant atkartoja žaislo Yo-Yo judesius , tuo pačiu judėdamas svirduliuoja ir blizga, tartum sprunkanti žuvelė. Masalo vibracija ir blyksniai iš toli vylioja plėšrūnes, jos aktyviai pul..
7.15€
Savage Gear 3D Rad (pelė) 20cm
3D detalaus skenavimo dėka šis masalas  apmulkins ir atsargiausias plėšrūnes. Kietas itin tvirtas plastikinis korpusas, daugianaris, sujungtas tvirtu nailono tinkleliu su minkštomis ausimis, kojomis ir uodega. Masalą užkabinkite už lūpos - judės paviršiumi, tartum žiurkė plauks paviršiumi "S" formos judesiais. ..
19.70€
Savage Gear 3D Rad (pelė) 30cm
3D detalaus skenavimo dėka šis masalas  apmulkins ir atsargiausias plėšūnes. Kietas itin tvirtas plastikinis korpusas, daugianaris, sujungtas tvirtu nailono tinkleliu su minkštomis ausimis, kojomis ir uodega. Masalą užkabinkite už lūpos - judės paviršiumi, tartum žiurkė plauks paviršiumi "S" formos judesiais. ..
24.90€
Snapas guminukui Lip Scul
Skaidrus „Lip Scul“ dizainas, su „Soft 4Play Loose“ minkštu korpusu. Tiesiog pastumkite minkštą 4Play iki atitinkamos galvos dydžio, pritvirtinkite jį su kaiščiais ir perverkite per žiaunas. „Lip Scul“ taip pat gali būti naudojamas su dirbtiniu masalu. Skaidrus stiklas, individualus japonų, itin aštrus "Treble" kablys,..
5.70€
Vobleris (Ančiuko imitacija) SG 3D Suicide Duck 10.5cm 28g
Super realistiška ančiuko imitacija plaukiojanti viršuje vandens. 3D pagamintos detalės privers netgi labiausiai aršiausios žuvies išpuolius. Kietasis ABS stiprus korpusas su pusiau minkštomis, bet patvariomis kojelėmis. „Ančiukas“ turi 2 plunksnomis dengtus trišakius kablius, vienas ant krūtinės ir vienas ant nugar..
15.45€
Vobleris (Ančiuko imitacija) SG 3D Suicide Duck 15cm 70g
Super realistiška ančiuko imitacija plaukiojanti viršuje vandens. 3D pagamintos detalės privers netgi labiausiai aršiausios žuvies išpuolius. Kietasis ABS stiprus korpusas su pusiau minkštomis, bet patvariomis kojelėmis. „Ančiukas“ turi 2 plunksnomis dengtus trišakius kablius, vienas ant krūtinės ir vienas ant nugar..
19.05€ 13.99€
AKCIJA
Vobleris (Lerva) SG Larvea 55 5.5cm 5g SS
Šis unikalus masalas yra tikra lervos imitacija. Trijų dalių kūnas masalui leidžia ne tik ypatingai aktyviai judėti, bet ir sukeldamas daug chaotiškų veiksmų, priverčia atakuoti net ir pačius abejingiausius plėšrūnus. Testavimo metu aktyviai masalu domėjosi upėtakiai, lašišos ir kitos plėšrūnės. Ilgis: 5...
11.49€
Vobleris (Šikšnosparnis) Savagear 3D Bat
„3D BAT“, realiausias ir neįtikėtinas šikšnosparnis, kurį kada nors matėte! „3D BAT“ stebins jus idealiomis 3D nuskaitytomis detalėmis, turinti išskirtinį garsą, kuris paskatins net iš toliau žuvų išpuolį. Kietasis ABS korpusas, su nerūdijančio plieno sparnais – suprojektuotas taip, kad atlaikytų, net didžiausius iš..
10.90€ 7.69€
AKCIJA
Vobleris (žolinis) Savage Gear 3D Hollow Body Duckling FRUCK
Kas yra „Fruck“? Tai yra galva anties, o kūnas varlės! Didžiulė sėkmė su 3D technologijomis leido sukurti „savižude“ šią varlę su anties galva, kuria galima pagauti net labiausiai apžėlusiuose vandenyse. Puikus judėjimas vandeniu Geresnis 3D detalių skanavimas Tuščiavidurio kūno dizainas Pilvo iškrovimo bal..
9.89€
Vobleris Bumble Lure Jerk
Bumble Lure Jerk - "Kroatiškas kiaušinis" yra rankų darbo neskęstantis masalas, pagamintas iš balzos. Masalas specialiai sukurtas paviršinei kupinai adrenalino žvejybai gausiai apaugusiose augmenija žūklės vietose. Savybės Modelis Ilgis Svoris J-07 7cm 7gr ..
12.40€ 8.69€
AKCIJA
Vobleris Bumble Lure Killer Jerk
Bumble Lure Killer Jerk - "Kroatiškas kiaušinis" yra rankų darbo neskęstantis masalas, pagamintas iš balzos. Masalas specialiai sukurtas paviršinei kupinai adrenalino žvejybai gausiai apaugusiose augmenija žūklės vietose. Savybės Modelis Ilgis Svoris KJ-15 6cm ..
14.39€ 10.09€
AKCIJA
Vobleris Bumble Lure Killer Popper
Bumble Lure Killer Poper - "Kroatiškas kiaušinis" yra rankų darbo neskęstantis masalas, pagamintas iš balzos. Masalas specialiai sukurtas paviršinei kupinai adrenalino žvejybai gausiai apaugusiose augmenija žūklės vietose. Savybės Modelis Ilgis Svoris KP-15 6cm ..
14.39€ 9.99€
AKCIJA
Vobleris Deps Balisong Minnow SP
Deps Balisong suspenderis, puikus tvičinginis masalas, kuris geriau nei plaukiantis modelis tinka žūklei šaltame vandenyje. Taip pat traukiamas tolygiai jis neria kur kas giliau nei plaukiantis modelis. Abiejų tipų modeliai turi labai originalų siubuojantį žaidimą, bet pas suspenderį jis agresyvesnis. Tvičingo metu, ne..
23.99€ 22.90€
AKCIJA
Vobleris Jackall Chubby 38F
Garsus, garsaus gamintojo "fat" tipo vobleriukas pirmiausiai yra skirtas gaudyti šapalams ir meknėms, bet neapsigaukite prieš žvejybą neužrišdami metalinio pavadėlio, nes lydeka retai praleidžia pro šalį nenubausdama šio mažylio. Keturių gramų svoris trisdešimt aštuoniems milimetrams ir apvalaina forma leidžia labai..
12.45€