Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Guminukai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Barškučiai SG Glass Rattle Kit
Savage Gear stiklo pluošto, trijų dydžių barškučiai. Puikus komplektas, norint paprastus guminukus padaryti barškančiais. Tinka įvairiems minkštiems masalams. Pakuotėje 15vnt.(5vnt.S,5vntM,5vntL) ..
3.89€
Dirbtinis masalas jūrai Kinetic Flat Matt
Kinetic Flat Matt - jūrinis masalas, komplektuojamas su vienu galvakabliu ir dviem guminukais. Svoris: 400 g. Ilgis 24.5 cm. ..
22.88€
Džigavimo rinkinys DAM Effzett Jig Kit
Puikus rinkinys pradedantiesiems žvejams ir ne tik! Komplektas sudarytas pagal žvejų pageidavimus ir rekomendacijas. DAM Effzett džigavimo rinkinį sudaro: 4 skirtingų spalvų, dydžių ir modelių guminukai (8vnt) Galvakabliai Nr.3/0 10g (2vnt) ir Nr.4/0 15g (2vnt) Plieniniai pavadėliai (2vnt) ..
10.59€
Guminukai (tvisteris) aromatizuotas Crazy fish Power Mace Sapphire 4cm
Guminukas (tvisteris) Crazy fish Power Mace -  pasižymi aukšto dažnio judesiais ir mažu dydžiu - tai yra kaip tik tas, ko reikia, gaudant ešerius, šapalus, upėtakius, kiršlius. Guminukas Power Mace skleidžia kvapą, kuris papildomai erzina žuvį, skatinant stverti masalą, net pati atsargiausia plėšrūnė, pagrėbus gum..
3.65€
Guminukai Akara HM4 10cm
Akara HM4 Pagrindinis masalų privalumas  yra ne tik gražus vaizdas , bet taip pat puikiai dirbantis ant visų tipų vandens telkinių . Dėl įvairių natūralių spalvų ir formų šie masalai yra nepakeičiami pagalbininkai žvejui . Parduodama pakuotėse po 10 vienetų. Ilgis 10cm. ..
7.00€
Guminukai Apetito Baits Crawfish
Crawfish – vėžiuko formos minkšti masalai, pagaminti iš neskęstančios gumos. Crawfish puikiai vilioja plėšrūnus imituodamas gyvo vėžio judesius. Puikiai tinka gaudyti ešerius, starkius, lydekas bei kitą plėšrią žuvį. Žuvies kvapas Pakuotėje 4 vnt Dydis 6 cm ..
2.99€
Guminukai Apetito Baits Dragon
Dragon – unikalios formos minkšti masalai Dragon forma puikiai vilioja plėšrūnus aktyviu uodegos darbu, bei masalo kojyčių sukurtais virpesiais tiek džigaujant, tiek paprastu pravedimu. Puikiai tinka gaudyti starkius, ešerius, lydekas bei kitą plėšrią žuvį. Krevetės kvapas. Pakuotėje 4 vnt Dydis 11 cm ..
3.50€
Guminukai Apetito Baits Killer
Apetito Baits „Killer“ minkštų "valgomų" masalų serija. "Killer" serijos masalai pagaminti iš aukščiausios kokybės modifikuoto PVC. Šio masalo struktūra užtikrina puikų atraktantų įsisavinimą ir jų ilgalaikį išlaikymą. Kombinuota forma,­ labai elastingas, minkštas, bet tuo pačiu tvirtas kūnelis su ūseliais ir ilga ..
2.99€
Guminukai Apetito Baits L
L serijos valgomi minkšti masalai yra pagaminti iš aukštos kokybės modifikuoto PVC. Šių masalų forma sukurta remiantis ilgalaikiais bandymais su skirtingais masalais. Ši forma sukurta taip, kad kuo labiau viliotų žuvį. Šie masalai gaminami su stintos kvapu. Guminuko ilgis 75mm. Supakuota po 3vnt. Pag..
2.60€
Guminukai Apetito Baits S
S serijos valgomi minkšti masalai yra pagaminti iš aukštos kokybės modifikuoto PVC. Šių masalų forma sukurta remiantis ilgalaikiais bandymais su skirtingais masalais. Ši forma sukurta taip, kad kuo labiau viliotų žuvį.  Žuvies kvapo. Masalo dydis: 35x25 mm. Pakuotėje 5 vnt. Pagaminta Lietuvoj..
2.30€
Guminukai Berkley Flex Rib Shad
Berkley Flex Rib Shad minkšti guminukai - idealus masalas vilioti plėšrias žuvis. Tai visiškai nauja serija Flex (minkštų masalų) rinkoje. Šie guminukai bekvapiai, todėl tiks bet kokiai plėšriai žuviai. Unikalus dizainas su laminuotomis žėrinčiomis spalvomis ir nepriekaištingos kokybės medžiagomis. Jais puiki..
0.40€
Guminukai Crazy Fish Allure
CRAZY FISH ALLURE - idealus masalas gaudant upėtakius ir ešerius bet kokiomis sąlygomis. Aptaki kūno forma leidžia naudoti masalą net ir didelėje srovėje. Puikiai tinka gaudyti mikrodžigu Guminukai parduodami pakuotėmis: 4cm 8vnt ..
3.30€
Guminukai Crazy Fish ANGRY SPIN
Crazy Fish ANGRY SPIN Tvisteris - tai populiariausia ir kibiausia masalo forma is visu minkstu masalu. Juo tinka gaudyti dauguma zuvu ivairiomis salygomis. - tai ir trofejiniu laimikiu gaudymas gyliuose, tiek sportinio dydzio eserius. Tokios formos masalas atlieka judesius uodega, skleisdamas virpesius i visas puses..
3.10€
Guminukai Crazy Fish Crayfish
CRAZY FISH CRAYFISH - tai vėžiuko, kuris yra ne tik plėšriųjų, bet ir taikių žuvų medžioklės objektas,  imitacija. Masalo grublėtos kojelės pradeda žaisti esant bent menkiausiam meškerės viršūnėlės virptelėjimui. Masalo įdomūs judesiai, gausi ,,teisngų" spalvų gama ir prisotinti kvapai daro šį guminuką maksimal..
3.30€
Guminukai Crazy Fish DAINTY
CRAZY FISH DAINTY - riperis su pakankamai masyviu kūnu ir stambia uodega. Masalo kūno forma pradeda judeti net ir nuo menkiausio meškerės judesio. Jo kūnas leidžia pritaikyti įvairius kabliuko tvrtinimo būdus. Net ir dvišakį. Masalo galingi judesiai, gausi ,,teisngų" spalvų gama ir prisotinti kvapai daro šį guminuką ma..
5.09€