Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Geoff Anderson

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Kaklo apdangalas/Balaklava Geoff Anderson TechnicalMerino Merino Fleece
„TechnicalMerino – Merino Fleece Balaclava“ balaklava pagaminta iš 53% grynos Merino vilnos. Patogi, modernaus dizaino ir  šilta. Labai patvari ir ilgaamžiška, „Super Merino“ audinys yra sustiprintas perdirbtu poliesteriu. Taip pat šį balaklava turi „WoolMark“ sertifikuotą technologiją, kurios dėka balaklava..
39.00€
Kaukė Geoff Anderson Leaf Balaclava 1905
100% gryna Naujosios Zelandijos merinosų vilna. Tampri, ypač lengva ir patogi devėti. Svoris: 20 g Vienas dydis ..
34.00€
Kaukė Geoff Anderson PowerStrecth 1352
Mežiaga: Polartec® Spalva: žalia Svoris: 40gr ..
29.90€
Kepurė Geoff Anderson Otara
Kepurė Geoff Anderson Otara - iš merino vilnos palaiko komfortinę temperatūrą skirtingomis sąlygomis. Vienas dydis Spalva: juoda/pilka Svoris: 44gr ..
36.00€ 27.00€
AKCIJA
Kepurė Geoff Anderson TechnicalMerino Dri-release Beanie
„Merino Fleece Hood“ kepurė pagaminta iš grynos Merino vilnos ir perdirbto poliesterio. Patogi, modernaus dizaino ir  šilta. “Dri-release” technologija pagreitina vandens išskyrimo greitį ir stumia vandenį ir prakaitą į drabužio įšorę ir į orą. Taip pat „FreshGuard“ technologija užtikrina neprilygstama kvapo ko..
27.00€ 21.60€
AKCIJA
Kepurė Geoff Anderson TechnicalMerino Merino Fleece Hood
„Merino Fleece Hood“ kepurė pagaminta iš 53% grynos Merino vilnos. Patogi, modernaus dizaino ir  šilta. Labai patvari ir ilgaamžiška, „Super Merino“ audinys yra sustiprintas perdirbtu poliesteriu. Taip pat šį kepurė turi „WoolMark“ sertifikuotą technologiją, kurios dėka kepurė nesugeria jokių kvapų, todėl ne..
27.00€ 21.60€
AKCIJA
Šalikas Geoff Anderson TechnicalMerino Dri-release Tube
„TechnicalMerino – Dri-release Tube“ šalikas pagaminta iš grynos Merino vilnos ir perdirbto poliesterio. Patogi, modernaus dizaino ir  šilta. “Dri-release” technologija pagreitina vandens išskyrimo greitį ir stumia vandenį ir prakaitą į drabužio įšorę ir į orą. Taip pat „FreshGuard“ technologija užtikrina nepri..
27.00€
Šalikas Geoff Anderson TechnicalMerino Merino Fleece Neckgaitor
„Merino Fleece Neckgaitor“ šalikas pagaminta iš 53% grynos Merino vilnos. Patogus, modernaus dizaino ir šiltas. Labai patvari ir ilgaamžiška, „Super Merino“ audinys yra sustiprintas perdirbtu poliesteriu. Taip pat šis šalikas turi „WoolMark“ sertifikuotą technologiją, kurios dėka šalikas nesugeria jokių kvapų, to..
33.00€