Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Svarstyklės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Griebtuvas su Svarstyklėmis Rapala 25kg
Greitai ir lengvai ištraukite ir iškart pasverkite sugauta savo laimikį viena ranka! Korozijai atspari aliuminio konstrukcija leis įrankiu naudotis ne vienus metus. „Soft-Grip“ rankena užtikrina maksimalų atsparumą slydimui ir yra patogus naudoti. Svarstyklės sveria iki 25kg. ..
41.99€
Svarstyklės EL. Rapala 25KG RGSDS-50
Šios Rapala svarstyklės kurtos taip, jog atitiktų visus būtinus žvejų poreikius. Kompatiško dydžio, telpančios tiek žvejui į jo reikmenų dėžutę, kišenę ar laivos daiktadėžėje. Sugautą trofėjų tiesiog pakabinkite ir akimirksniu skaitmeniniame ekranėlyje pamatysite svorį. Vidinė svarstyklių atmintis jums leidžia peržiūrė..
39.00€
Svarstyklės Rapala RCD
RCD skaitmeninėse svarstyklėse yra net 8 saugojimo vietos žuvų svoriui įrašyti. Svarstyklėse yra lengva skaityti LCD ekraną. Svoris gali būti rodomas kilogramais arba svarais. „Soft Grip“ danga leidžia saugiai laikyti ir ant kūno. Viršutinė kilpa turi įmontuotą butelio atidarytuvą. Sveria iki 25kg. ..
30.99€
Svarstyklės Rapala RCD Clock Scale
Laikrodžio formos Rapala RCD Clock Scale svarstyklės leidžia lengvai bei mechaniškai pamatuoti dideles žuvis iki 12 kg. Patvarus nerūdijančio plieno kablys. ..
14.90€
Svarstyklės Rapala RCMS-10
Klasikinės mechaninės svarstyklės, sveriančios iki 10 kilogramų. Dideli ir lengvai įskaitomi skaičiai, tad puikiai atrodys nuotraukose su Jūsų trofėjiniu laimikiu. ..
16.79€
Svarstyklės Rapala RCTDS50
Paprastai valdomos ir funkcionalios Rapala svarstyklės RCTDS50 su lietimui jautriu ekranu. Aštuonios svėrimo atmintys, bendra svėrimų suma, šviečiantis ekranas. Jūsų patogumui svorį galima matuoti kilogramais arba svarais. ..
29.00€
Svarstyklės Rapala RMDS-50
Nedidelės ir kompatiškos Rapala svarstyklės RMDS-50. Tai net iki 25kg. sveriančios svarstyklės, turinčios automatinio išsijungimo funkciją (po 4 min.neveikimo). Ilgai veikiantis 9V elementas (parduodamas atskirai) užtikrins daug valandų tikslaus trofėjų svėrimo. Dizainas kurtas spercialiai toks, jog tilptų į aprangos k..
25.90€
Svarstyklės Rapala RMWS-15
Nerūdijančio plieno konstrukcija su sužymėtomis svorio indikacijomis kilogramais ir svarais. Patogi rankena ir lengvai užkabinamas svėrimo kabliukas. Sveria iki 7kg. ..
20.99€
Svarstyklės Rapala RMWS-25
Mechaninės svarstyklės Rapala Modelis: Rapala RMWS-25 Sveria iki 11 kg arba 25 poundų Nerūdijančio plieno konstrukcija su sužymėtomis svorio indikacijomis kilogramais ir svarais Patogi rankena ir lengvai užkabinamas svėrimo kabliukas ..
20.99€
Svarstyklės Rapala RMWS-50
Mechaninės svarstyklės Rapala Modelis: Rapala RMWS-50 Sveria iki 22 kg arba 50 poundų Nerūdijančio plieno konstrukcija su sužymėtomis svorio indikacijomis kilogramais ir svarais Patogi rankena ir lengvai užkabinamas svėrimo kabliukas ..
17.18€
Svarstyklės Rapala RSDS-50
Puikios Rapala svarstyklės už iš tiesų patrauklią kainą. Sveriančios iki 25 kg. Su 9V elementu tarnaujančios net 500 valandų! Platus ir lengvai įskaitomas ekranas, patogi svėrimui ir laikymui plastikinė rankena. Svėrimo kabliukas pagamintas iš nerūdijančio sūriam vadneniui atsparaus plieno. Jūsų patogumui svėrimus gali..
30.00€
Svarstyklės Rapala RSMS-25
Mechaninės patikimos svarstyklės. Kompaktiško dizaino ir turinčios svarbų papildomą privalumą - matavimo ruletę. Tad sugavę ir pasvėrę žuvį galite karto vietoje ją ir pamatuoti. Sveria iki 11 kg. ..
11.09€
Svarstyklės Savage Gear 30kg
Kokybiškos, tikslios, skaitmeninės svarstyklės sveriančios iki 30kg. 0,05kg tikslumas Laiko/Temperatūros funkcija 2 svorio funkcijos, kg/lb ..
26.39€