Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Rapala

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Galąstuvas Rapala 4” Salt Angler’s
Dvipusis, itin švelnus pjovimo kraštas atkuria kabliukus lyg šie būtų vėl lyg nauji. Pagamintas iš aukštos kokybės anglies plieno, apsaugotas silikonu. Patogi plastikinė rankena. ..
18.00€
Peilio Galąstuvas Deimantinis 19cm
Deimantinis galąstuvas - įvairaus tipo peiliams patikimam ir super aštriam pagalanndinimui. Patogi priežiūra, ilgaamžis, galima plauti ir indaplovėje. 10 cm ilgio rankena, 19 cm ilgio deimantinis galąstuvas. Pagaminta iš nerūdijančio plieno Komfortiška rankena Galima plauti indaplovėje ..
26.00€
Peilis filiavimui Rapala FLF6
Daugiausiai žvejojančių, iškylaujančių ar namuose dirbančių su file peiliais naudoja būtent šiuos Rapala gaminius. Šie peiliai išlieka aštrūs ypatingai ilgai dėl savo specialios gamybos ir galandinimo technologijos. Todėl pakartotinai galąsti šiuos Rapala file peilius patariama naudojant Rapala file peilių galąstuvus, ..
24.95€ 19.00€
AKCIJA
PEILIS RAPALA ANGLER'S CURVED 25CM
Peilis pagaminta filiavimui, Tai yra pirmasis jūrininkų ir patyrusių veteranų pasirinkimas. Poliruotas palaipsniui, smailėjantis, atsparus korozijai, ašmenys pagaminti Marttiini su europietišku nerūdijančiu plienu, turi ultra-aštrias briaunas. Nuorintas apvalkalas leidžia greitai džiūstį. ..
36.00€
PEILIS RAPALA ANGLER'S STRAIGHT 16.5CM
Pagaminta filiavimui, Tai yra pirmasis jūrininkų ir patyrusių veteranų pasirinkimas. Poliruotas palaipsniui, smailėjantis, atsparus korozijai, ašmenys pagaminti Marttiini su europietišku nerūdijančiu plienu, užima ir turi ultra-aštrias briaunas. Nuorintas apvalkalas leidžia greitai džiūstį. ..
29.90€
PEILIS RAPALA ANGLER'S STRAIGHT FILLET 20CM
Pagaminta filiavimui, Tai yra pirmasis jūrininkų ir patyrusių veteranų pasirinkimas. Poliruotas palaipsniui, smailėjantis, atsparus korozijai, ašmenys pagaminti Marttiini su europietišku nerūdijančiu plienu, užima ir turi ultra-aštrias briaunas. Nuorintas apvalkalas leidžia greitai džiūstį. ..
29.90€
Peilis Rapala Black Medallion File
Black Medallion file peilis. Plonas ir labai lankstus filiavimo įrankis. Tvirto nerūdijančio plieno ašmenys išgaląsti, kad tarnautų ir išliktų aštrus ilgai. Saugus ir tvirtas dėklas. Rankenos ilgis: 12cm. Ašmenų ilgis: 18cm. ..
19.50€
Peilis Rapala EZ Glide
Modelis Rankenos ilgis, cm Geležtės ilgis, cm REZ7 12 18 REZ7W 12 18 REZ10 12 25 ..
16.50€
Peilis Rapala File SW 20cm
Sūriam vandeniui atsparus ir specialiai jūrinei žvejybai sukurtas file peilis. Riesti ir ypač tvirti ašmenys puikiai tinka tvarkyti dideles jūrines žuvis. Lengvai prižiūrimas ventiliuojamas dėklas. 12,5 cm ilgio rankena ir 20 cm ilgio ašmenys. ..
11.50€
Peilis Rapala Filiavimo su gąlastuvu
Peilis RAPALA FILE-BP706SH1 • geležtes ilgis 15 cm • odinis deklas • RAPALA galąstuvas Peilis RAPALA FILE-BP707SH1 • geležtes ilgis 19 cm • odinis deklas • RAPALA galąstuvas ..
19.50€
Peilis Rapala Finlander Fillet
Peilis Rapala Fish'n Clean 4
Peilis Rapala Fish´n Clean 4 - viskas, ko reikia valyti žuvį. Aukštos kokybės peilis, šaukštas purvo surinkimui, plastikinis apvalkalas. ..
14.19€
Peilis Rapala Fold'n Fillet
Atlenkiamas Rapala Fold'n Fillet filiavimo peilis. Peilio geležties ilgis 12.5 cm ..
13.50€
Peilis Rapala hunting big game 716
Rapala Hunting Big Game Geležtės ilgis 12.5cm Visas ilgis 25.5cm Geležtės medžiaga: nerūdijantis plienas Rankenos medžiaga: guma Dėklo medžiaga: oda ..
41.99€
PEILIS RAPALA PRESENTATION/BROWN PRFBL6 15cm
Šiuolaikiškas klasikinio šiaurietiško file peilio stilius. Dviejų skirtginų modelių. Nerūdijančio plieno lankstūs ašmenys ir patogi stilingai atrodanti rankena bei PTFE sluoksniu padengti ašmenys ir pilka rankena. Ašmenų ilgis 15 cm. ..
23.90€