Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Shimano

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Ritė Shimano 15 Twin Power
Naujasis Twin Power pasižymi lengvumu ir stiprumu, nes korpusas pavadintas Hagane Body pagamintas iš šalto štampavimo būdu panaudoto aukšto kietumo diuraliuminio, kas suteikia korpusui neįtikėtino stiprumo, atsparumo sutrenkimams ir netamprumo. Iš to paties diuralinio lydinio ir panaudojus tą pačią technologiją pa..
359.00€ 319.00€
AKCIJA
Ritė Shimano Aernos FB
Ritė Shimano Aernos FB Shimano Aernos FB nustato naujus standartus ypač populiarioms P4 koncepcijos ritėms. Pirmą kartą P4 ritės turi X-Ship pavarų mechanizmą, naudojamą tik brangiausiose Shimano' ričių modeliuose. Ši nauja savybė padidina vyniojimo efektyvumą ir tolygumą, todėl Aernos FB tinkama įvairioms situacijo..
125.00€
Ritė SHIMANO BAITRUNNER ST FB
Idėja „laisvo būgnelio“ sistemą pritaikyti mažesnio nei 6000 dydžio ritėse yra tokia patraukli, kad Shimano pateikė ir ekonominės klasės 2500 bei 4000 dydžio ritę Baitrunner ST. Šios ritės korpusas, rotorius ir būgnelis pagaminti iš anglies pluošto XT-7. Būgneliuose atitinkamai telpa 160 ir 250 m 0,25 mm valo. Būgnelio..
79.00€
Ritė Shimano Castaic 201 SF (LH)
Ritė Shimano Castaic 201 SF (LH) Modelis Valo talpa,m / mm Svoris, g Guoliai Perdavimas CA201SF 0,10/140 244 4+1 4.2:1 Kairės rankos rankenėlė ..
219.00€ 169.00€
AKCIJA
Ritė Shimano Catana RB
Naujas Catana modelis iš karto krenta į akį. Na, o geriau susipažinę su šia rite pamatysite, kad ji ne tik puikaus dizaino, bet ir nepriekaištingos kokybės, su patikimai dirbančia mechanika. Kur kas brangesnės kitų kompanijų ritės nedirba taip tolygiai kaip mūsų P4 koncepcijos Catana. Ritė turi du nerūdijančio plieno..
46.00€ 37.00€
AKCIJA
Ritė Shimano Cazna FA
Naujoji Shimano „Cazna FA“ ritės su itin stipriu stabdžiu, galinti atlaikyti dideles apkrovas. Taip pat trys nerūdijančio plieno guoliai, todėl galima žvejoti ir sūriame vandenyje. Taip pat kuriant šia ritę, buvo panaudota „Shimano P3“ koncepciją. Modelis Būgnelio talpa ..
39.00€
Ritė Shimano Corvalus 301
Paimkite šią ritę į rankas ir įsitikinsite, kad ji — tobula. Taip, ritė labai puiki, nes tai yra universalus multiplikatorius, kurį galima naudoti velkiaujant, jis labai pravers ir spiningaujant, kai naudosite didelius ir sunkius masalus, nes jis turi išcentrinę užmetimo stabdžių VBS sistemą. Šią ritė galima pasiimti į..
84.99€ 63.49€
AKCIJA
Ritė Shimano Exage FD
Daugiau nei 1 milijonas šių ričių parduota nuo jų gamybos pradžios. Shimano Exage priklauso P4 koncepcijai ir yra viena populiariausių Shimano ričių. Naujasis FD modelis turi kompaktišką dizainą, XGT-7 medžiagos korpusas, 4 nerūdijančio plieno + 1 ritininis guoliai užtikrins ilgą ir patikimą darbą. Super Stopper II ..
93.00€ 76.00€
AKCIJA
Ritė Shimano Metanium MGL
Ritė pritaikyta sukti kaire ranka. Mikromodule dantračiai Hegane magnio korpusas Silent Tune begarsis metimas X-Ship MGL būgnelis SVS Infinity stabdžiai SARB guoliai Modelis  Svoris, g Guolių sk. Perdavimas Valo talpa, m  Sta..
349.00€
Ritė Shimano Nasci FB
Shimano NASCI pristatyta ICAST 2016 parodoje, yra puikiai atrodanti ir galinga ritė spiningavimui tiek gėluose, tiek sūriuose jūrų vandenyse. Sumontuotas atnaujintas stabdžių mechanizmas, X-Ship ir HGN Gearing - super galingi pavarų mechanizmai. Ritės būgnelio kraštas nugludintas tolimiems metimams. Ypač tolygus pat..
95.00€ 85.00€
AKCIJA
Ritė Shimano Nexave FE
Naujesnės kartos Nexave modelis pasižymi unikaliu melsvu atspalviu. Šios ryškiaspalvės ritės dizainas puikia dera prie Nexave meškerių ir su jomis sudaro puikų Nexave komplektą. Ritėje sumontuotas precizinis, platų reguliavimo diapazoną turintis priekinis stabdys, ji turi iš aliuminio pagamintą AR-C koncepcijos būgnelį..
65.00€ 39.00€
AKCIJA
Ritė Shimano Nexave RC
Mėlynos spalvos ritė Nexave RC puikiai dera prie Nexave modelio meškerių. Ši vidutinių kainų lygio ritė siūlo puikią kokybę už itin palankią kainą. Ritėje sumontuoti trys nerūdijančio plieno rutuliniai ir vienas ritininis guolis. Patikimai dirbantis daugiadiskis galinis stabdys užtikrina pastovią prasukos mechanizmo jė..
57.00€ 45.00€
AKCIJA
Ritė Shimano Sahara FI
Ritė Shimano Sahara FI Savybės: X-Ship Hagane dantračiai ARC būgnelis G-Free korpusas Vairspeed II valo klojimo sistema Power Roller SuperStopper II Atsarginis būgnelis - nėra Modelis Svoris, g Guoliai Perdavimas Valo talpa Stabdis, k..
73.00€ 64.90€
AKCIJA
Ritė Shimano Sedona FI
Dar niekada Shimano kompanija tokios kainos kategorijoje nebuvo pagaminusi kažko panašaus į Sedona FI. Naujoji Sedona turi Hagane Gear dantračius, kurie padaro ritę neįtikimai stipria ir patvaria, kuri tokia liks ir po ilgų metų naudojimo net su didelėmis apkrovomis. G Free sistemos korpusas, bei jo svoris leis nevargi..
48.90€
Ritė Shimano Sienna FE
Ritė Sienna FE buvo sukurta pradedantiesiems spiningautojams. Ji labiau skirta mėgstantiems mikro masalų žūklę. Ritėje sumontuotas vienas Shielded Stainless Steel guolis ir vienas rutulinis guolis. Ritės būgnelis aliumininis. Korpusas pagamintas iš XGT-7 medžiagos. Dyna Balance - subalansuota ritė. Power Roll..
37.00€ 27.00€
AKCIJA