Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Daiwa

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Ritė Daiwa Ballistic EX-H
Ritė Daiwa Ballistic EX-H, šis modelis pasižymi praktiškai visomis geriausiomis Daiwa ričių savybėmis, sportišku ir patraukliu dizainu, inovatyvia "Mag Sealed" (magnetinis tepalas, kuris neleidžia sudrėgti ritei, net ją pamerkus į vandenį, bet tuo pačiu ir tepančiu ritę), bei kitos aukščiausios Daiwa technologijos pada..
189.00€
Ritė Daiwa BG
Naujos kartos mūsų vis populiaresnės “BG” serijos spiningavimo ritės ką tik tapo lengvesnės ir komfortiškesnės. Šį serija tinka tiek gėlo vandens tiek ir sūraus vandens žvejybai. Juodas anoduotas aliuminis korpusas (“Hard Bodyz” Body ir Side Cover) “Digigear System” Tvirtą įsukama rankena Oro rotorius Neper..
135.00€
Ritė Daiwa Caldia A
Ritė Daiwa Caldia A Dydis Perdavimas Guolių skaičius  Svoris Papildomas būgnelis Talpa  2000  1:4.8 5 BB  215 gr Yra 0.25-125 2500 1:4.8 5 BB 230 gr Yra 0.25-190 ..
233.00€
Ritė Daiwa Crest
Gera ritė žvejams, kurie reikalauja gero ritės veikimo už pakankamai žemą kainą. Daiwa technologijos CREST modelyje: Digigear subalansuota pavara galiai, ABS būgnelis tolimiems tiksliems užmetimams, Twistbuster  - sumažina užsipainiojimų galimybes. Savybės Grafitinis korpusas Digigear pavaros kompiuteri..
74.00€
Ritė Daiwa Exceler
• CRBB rutuliniai guoliai suteikia sklandų ir ilgalaikį veikimą sūriame vandenyje. • „Advanced Locomotive Levelwind System“ užtikrina puikų valo kolojimą. • "CRBB" rutuliniai guoliai. • “DigiGear” krumpliaratis - pavaros yra gaminamos iš specialaus lydinio. Užtikrina nepriekaištingą sukibimą visais greičiais. ..
109.00€
Ritė Daiwa Excerer Plus
Idealus kainos kokybes santykis, du metaliniai bugneliai. Exceler plus -naujas patobulintas Exceler modelis ..
130.04€
Ritė Daiwa Freams A
Spininginė ritė su priekiniu stabdžiu. REAL FOUR koncepcijos ritė pasižymi pažangiausiomis technologijomis, praktišku taikymu ir ypatingu patvarumu. Pagaminta Japonijoje. • “DigiGear II” krumpliaratis - pavaros yra gaminamos iš specialaus lydinio. Jų plokštumos yra apskaičiuotos kompiuterių ir užtikrina nepriekaišti..
139.00€
Ritė Daiwa Legalis
Daiwa Legalis ritės  - puikios ritės už patrauklią kainą. Daiwa Legalis ričių korpusas pagamintas iš aliuminio, Digigear technologija užtikrina tolygų ritės veikimą bei patvarumą. Gamyboje naudojamas "Air Rotor" rotorius, kuris sveria 15% mažiau nei įprasti rotoriai. Unikali forma išlengvina rotorių, tolygiau pask..
82.50€
Ritė Daiwa Liberty Club
Itin kokybiška ir patikima ritė iš Japonijos, puikiai tiks tiek spiningautojui, tiek plūdininkui ar lengvos dugninės megėjui. Pritaikyta daug technologinių naujovių. Daiwa ritės garsėja savo patikimumu ir patvarumu. Kodas Guoliu sk. Bugnelio talpa Perdavimas Svoris, ..
66.00€
Ritė Daiwa Morethan
Topinis modelis Daiwa Japan serijoje. Ypač kokybiškai surinkta, naudojami Mag Sealed guoliai, jie visišai izoliuojami nuo nešvarumų, sūraus vandens patekimo, todėl yra labai ilgaamžiški. Ritė su pusiau sekliu būgneliu, todėl tinka tiek pintam, tiek monofilamentiniam valui. Ideali ritė starkių, lydekų, upėtakių, ešer..
639.99€
Ritė Daiwa New Luvias
Ritė Daiwa Luvias, pasižymi itin skalndžiu ir švelniu darbu, bei puikiu svoriu. Ritė turi visas pagrindines Daiwa ričių savybes, kurios yra gaminamos Japonijoje. 2500 ir 3000 dydžio ritės gaminamos su aliuminio tipo būgneliais, o visi kiti modeliai su itin lengvais "Air spool" būgneliais pagamintais iš specialaus angli..
389.00€ 336.00€
AKCIJA
Ritė Daiwa Ninja A
Ritė Daiwa Ninja A, tai itin gerai subalansuota ritė, pasižyminti nepriekaištingu darbu. Šiame kainų segmente, tai viena geriausiai/švelniausiai veikiančių ričių, šiuo metu esančių rinkoje. Ninja ritės, yra aprūpintos pažangiausiomis Daiwa technologijomis, tačiau kainos ir kokybės santykiu konkuruoja, su gerokai brange..
64.90€ 50.90€
AKCIJA
Ritė Daiwa Ninja LT
GAUTAS NAUJAS PAPILDYMAS!!! Daiwa “Ninja LT” yra legendinės “Ninja A” ritės tęsinys. “Ninja LT” taip pat techniškai dirba ir nepriekaištingai kloja valą. Dėl integruotos “LT” koncepcijos DAIWA inžinieriams pavyko žymiai sumažinti “LT” ritės svorį. Naujoji technologija “Tough Digigear”, kuri anksčiau buvo naudojam..
65.00€ 51.00€
AKCIJA
Ritė Daiwa RX BI
Paprasta, patraukli, aukštos kokybės ritė „Daiwa RX“. Puikus kainos ir kokybės santykis, puikiai tinka tiek kaip pagrindinė ritė ar kaip atsarginė. Savybės: Guoliai: 1+1 Polikarbonato korpusas ir rotorius Anoduota aliuminio ritė Aliuminis būgnelis Kryžminio vėjo apvija Sriegio cinko alkūnė Twistbus..
28.49€
Ritė Daiwa StrikeForce E
Šiais metais „DAIWA“ paruošė nuostabia staigmeną visiems žvejams: universalią, su priekiniu stabdžiu, fantastiškos kokybės ir su dar patrauklesne kaina. Tai yra „StrikeForce E“ ričių serija, kuri patenkins daugelio žvejų skonį, komfortą ir patogumą. Geriausi atsiliepimai tiek iš profesionalų, tiek iš mėgėjų žvejų. Dide..
32.00€