Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Dugninės, karpinės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Ritė Abu Garcia Cardinal S RD
Abu Garcia ritė Cardinal S, ritė pagaminta iš lengvo grafito korpuso ir rotoriaus. Ritė puikiai tiks tiek spiningavimui, tiek plūdinei, tiek dugninei žūklei.  Ritė komplektuojama su galiniu stabdžiu RD. Aliumininis būgnelis. Everlast bail sistema. Slow Oscillation vientisam valo klojimui. ..
36.90€
Ritė Abu Garcia Cardinal SX FD
Abu Garcia ritė Cardinal SX, ritė pagaminta iš lengvo grafito korpuso ir rotoriaus.Ritė puikiai tiks tiek spiningavimui, tiek plūdinei, tiek dugninei žūklei.  Ritė komplektuojama su priekiniu stabdžiu FD. Aliumininis būgnelis. Everlast bail sistema. Slow Oscillation vientisam valo klojimui. ..
53.35€
Ritė Abu Garcia Cardinal SX RD
Abu Garcia ritė Cardinal SX, ritė pagaminta iš lengvo grafito korpuso ir rotoriaus.Ritė puikiai tiks tiek spiningavimui, tiek plūdinei, tiek dugninei žūklei.  Ritė komplektuojama su galiniu stabdžiu RD. Aliumininis būgnelis. Everlast bail sistema. Slow Oscillation vientisam valo klojimui. ..
39.00€
Ritė Daiwa Emcast BR
Ritė Daiwa EMCAST BR 4500A pasižymi itin jautriu "bait n' run" mechanizmu, kas leidžią šią ritę naudoti ne tik karpių, bet ir kitų didžiųjų žuvų žūklėje. Su rite Daiwa EMCAST BR 4500A Jūs gausite japonų standartus atitinkančią Daiwa kokybę, už itin gerą kainos ir kokybės santykį. Į komplektą papildomai įeina 1 atsa..
120.00€
Ritė Daiwa StrikeForce E
Šiais metais „DAIWA“ paruošė nuostabia staigmeną visiems žvejams: universalią, su priekiniu stabdžiu, fantastiškos kokybės ir su dar patrauklesne kaina. Tai yra „StrikeForce E“ ričių serija, kuri patenkins daugelio žvejų skonį, komfortą ir patogumą. Geriausi atsiliepimai tiek iš profesionalų, tiek iš mėgėjų žvejų. Dide..
32.00€
Ritė Daiwa TD Feeder 4012 QD
Dar viena 2018 metų naujiena! Tai dugninei žūklei skirtas modelis, kuris buvo gaminamas atsižvelgiant į feeder žūklės entuziastų poreikius. Eilę metų jiems trūko platesnio pasirinkimo būtent žūklei dugnine meškere pritaikytų DAIWA ričių, kurias tekdavo skolintis iš spiningautojų. Ritė Daiwa TD Feeder 4012 QD turi sėklų..
145.00€ 123.00€
AKCIJA
Ritė Delphin Anarchy
“ANARCHY” – tai lengva ir gerai suprojektuota ritė, skirta profesionalams žvejams ir karpių žvejybos gerbėjams. Ritės šerdis sukurta tikrai patikimu slinkimo mechanizmu, užtikrinančiu ilgą jos patvarumą. Įrengtas kietame korpuse, jis sukasi net perkrautas. Anarchijos rankena yra metalo paviršius su PVC rankena, puikiai..
53.00€ 45.90€
AKCIJA
Ritė Delphin Odysea
„Delphin ODYSEA“ yra masyvi ritė su didelės talpos metalinių būgnų.  Ji buvo sukurta daugiausia karpiu žvejybai. Jame yra “Power Drag” stabdys, galintis visiškai sustabdyti ritę, tik po vieno viršutinio stabdžio apsisukimo. Ritės korpusas pagamintas iš kieto plastiko, jo vidinė forma buvo suprojektuota taip, kad n..
84.90€ 72.90€
AKCIJA
Ritė Delphin Tekna
Žvejai, kurie nori žvejoti ritę su laisvuoju stabdžiu ir nėra patenkinti šiuo metu siūlomais pajėgumais, sukūrėme visiškai naują „TEKNA“ ritę. Nesenstantis dizainas atskleidžia, kad šioje ritėje “po gaubtu” yra šiuolaikinės technologijos. „TEKNA“ gaminama išimtinai juodos spalvos su auksinėmis detalėmis. Korpuso grafik..
92.50€ 77.90€
AKCIJA
Ritė FOX EOS
Karpinė ritė FOX EOS Savybės: Baitrunner laisvos eigos būgnelio sistema Sliekinis būgnelio pastūmos mechanizmas Modelis Guoliai Perdavimas Būgnelio talpa Svoris EOS5000 5+1 5.1:1 0.30mm/150m 350g EOS7000 5+..
62.79€
Ritė Genlog Feeder Extreme 4000FFD
"Genlog Feeder Extreme 4000FFD" - tai puikus pasirinkimas dugninei meškerei. Jautrus priekinis stabdis , 10 aukštos kokybės guolių, kurie užtikrina sklandų ir ilgaamžį ritės darbą, antivibracinė sistema, ergonomiška ir patogi ritės rankena, patraukli kaina, kas padaro aukštos kokybės ritę, prieinama kiekvienam žvejui..
72.00€ 59.00€
AKCIJA
Ritė Okuma Axeon AXII-60 FD
Okuma Axeon tolimo užmetimo ritė. Tai puiki, galinga ritė tolimam užmetimui vidutinio ar didesnio dydžio masalams. Didelis aliuminio būgnelis Atsarginis anglies masės būgnelis Neslidi rankenėlė Rotoriaus subalansavimo sistema Siauras anglies pluošto korpusas 4 rutuliniai ir 1 ritininis guoliai Priekin..
83.00€ 69.90€
AKCIJA
Ritė Okuma Axeon V2
Sliekinis būgnelio pastūmos mechanizmas Papildomas grafitinis būgnelis Vandeniui atsparus priekinis stabdžio mechanizmas Rotoriaus stabilizavimo sistema Aliuminis būgnelis Modelis Būgnelio talpa Būgnelių sk. Guolių sk. Perdavimo sk. Svoris (g..
85.89€ 60.26€
AKCIJA
Ritė Okuma Carbonite XP Baitfeeder + valas
Okuma Carbonite XP Baitfeeder - pigi, galinga ritė dugninei žūklei gaudant karpius ar stambius plėšrūnus gyva žuvele. "Baitfeeder" sistemos stabdis leis įtariai žuviai paimti masalą be jokio pasipriešinimo pojūčio. "Baitfeeder" sistema Grafitinis būgnelis Ritė jau su suvyniotu žaliu valu 1 guolis Tik..
21.90€
Ritė Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF
Korozijai atsparus grafitinis korpusas. Laisvos būgnelio eigos įjungimas/išjungimas (baitfeeder) Momentinis atgalinės eigos stabdis Preciziški žalvariniai dantračiai Aliuminis būgnelis RESII: kompiuteriu išbalansuotas rotorius Papildomas grafitinis būgnelis ..
33.85€