Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Naujausios prekės

Proteininiai makaronai Stil
Proteininiai makaronai Stil Įvairiausių kvapų/skonių Pakuotėje: 50g. Makaronų forma: žvaigždutė Paruošta iškart dėt ant kablio. ..
1.99€
Atsarginis būgnelis Shimano Biomaster 4000
Deeper Pro Plius + DOVANA
TIK DABAR! Pirkdami "Deeper Pro+" gausite pinto valo, ritę ir meškerę DOVANŲ! Echolotas Deeper Smart Fishfinder yra sukurtas žvejams mėgėjams bei profesionalams ir skirtas svarbiausios informacijos gavimui: kur yra žuvis, koks yra vandens telkinio gylis,  kokia vandens temperatūra bei dugno kontūras.  &..
305.00€
Plūdė Spomb Float jaukinimo raketai
Spomb plūdės, skirtos naudoti kartu su Spomb raketa. Plūdės apsaugos raketą nuo paskendimo jei raketa nutruktu. ..
1.99€
Ritė Shimano Nexave FE
Naujesnės kartos Nexave modelis pasižymi unikaliu melsvu atspalviu. Šios ryškiaspalvės ritės dizainas puikia dera prie Nexave meškerių ir su jomis sudaro puikų Nexave komplektą. Ritėje sumontuotas precizinis, platų reguliavimo diapazoną turintis priekinis stabdys, ji turi iš aliuminio pagamintą AR-C koncepcijos būgnelį..
65.00€
Pintas valas Power Phantom PE Spider X8
Power Phantom PE Spider 8X – yra pagamintas iš aštuonių tankiai susipynusių PE pluoštų. Valų serija Spider išsiskiria savo minkštumu ir sklandumu, todėl nesunkiai padarysite tolimą metimą. Šios savybės pasiekiamos specialiai suprojektuotu valo impregnavimu. Aukštas valo jautrumas užtikrina visišką m..
20.59€
Medžio rūkymo dulkės
Medžio rūkymo dulkės paskanins ne vieną patiekalą. Grūdų dydis 0-1mm   ..
7.59€
Spiningas Maximus Gravity Jig
Maximus Gravity Jig – šios serijos spiningai labai greitos akcijos (Ex-Fast Action) specialiai pagaminti džiginei žvejybai. Visi spiningo elementai yra suprojektuoti taip, kad pasiektų maksimalų jautrumą animuojant guminukus, efektyviai skaityti dugno reljefą ir pajausti kibimą. Kotas yra pagamintas iš aukštos mod..
105.00€
Spiningas Maximus Black Side Twitch
Maximus Black Side – specializuota biudžetinių spiningų su itin greita akcija serija. Jų pagrindinis uždavinys yra smūginis voblerių pravedimas, taip vadinamas “twiching”. “Maximus Black Side” spiningas yra pagamintas to paties ilgio, tačiau trimis skirtingais masalo testais. Kotas pagamintas iš grafito IMF, įmontuoti ..
47.50€
Spiningas Maximus Winner
Maximus Winner – biudžetiniai, greitos eigos spiningų serija. Spiningas yra skirtas gaudyti įvairaus tipo masalais: vobleriais, sukriukėmis, blizgėmis ar gumomis. Maximus Winner yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia nebrangaus universalaus ir aukštos kokybės spiningo. Kotas pagamintas iš grafito IMF, su le..
38.90€
Spiningas Maximus Butcher
Maximus Butcher – spiningų serija kuri apjungia mažą kainą ir nepriekaištingą konstrukcijos kokybę. Kotas yra pagamintas iš grafito TVF ir yra su žiedais kurie su įdėklu SIC. Spiningas suprojektuotas kaip universalas, todėl jis gali būti naudojamas įvairiems žvejybos būdams. Jis puikiai tinka žvejybai “džigu”, blizgėmi..
25.90€
Spiningas Maximus Axiom
Maximus Axiom – projektuojant šį spiningą buvo siekiama dviejų pagrindinių tikslų: pasiekti patrauklią kainą ir naudoti naujausias technologijas, medžiagas ir komponentus. Ant spiningų Maximus Axiom sumontuoti SIC žiedeliai Tangle Free rėmeliuose, neleidžiančiuose valui persimesti. Žiedai išrikiuoti pagal šiu..
38.90€
Spiningas Maximus Zircon Jig
Maximus Zircon Jig – spiningų serija pasižymi gera sensorika. Specializuota Jig serija skirta mėgstantiems  žvejoti minkštais masalais.  “Zircon Jig” serija suprojektuota pagal klasikinius “Jiginės” žvejybos principus.  Šios serijos spiningai pagaminti iš ryškesnio blanko, o viršunė yra daugiau elasti..
41.90€
Spiningas Maximus Ichiro UL
Maximus Ichiro – ekonominės klasės spiningų serija žvejams mėgstantiems žvejoti “ultralight” įrankiais. Visi šios serijos spiningai turi jautrią viršūnėlę ir vidutiniškai greitą “medium-fast” konstrukciją, kuri užtikrina puikų jautrumą ir tikslų masalo užmetimą. Kokybiški blankai yra pagaminti iš grafito “IMF” , ..
52.90€
Spiningas Maximus Wild Power X
Maximus Wild Power-X  yra atnaujinta serija, tačiau vis tiek išliko puikus kainos ir kokybės santykis. Šios serijos spininguose yra žiedai su įdėklu “SIC”, pritvirtintais “Tangle Free” rėmeliuose. Užkertant kelią valo persikirtimui ir pritaikyta pažangi K-Guide sistemos koncepcija. Rankenai ir ritės laikik..
61.90€