Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Naujausios prekės

Pintas Valas YGK G-Soul Upgrade PE X8
YGK PE (polyethylene multifilament) valai yra aukščiausios kokybės valai pagaminti Japonijoje. Jie yra ypatingai tvirti, apvalūs, begarsiai, be atminties, ypatingai jautrūs, atsparūs vandeniui. Tai leidžia preciziškai dirbti net ir su lenviausiais masalais. valas galėtų tapti naujuoju techniniu ir kokybės ..
24.90€
Sukriukė Mepps Aglia Long Heavy
Aglia Long Heavy yra 2 kartus sunkesnė nei įprasta Long, lapelis sukasi greitai, 30 laipsnių kampu. Šia blizgute rekomenduojama žvejoti greitoje srovėje, giliuose ir greituose vandenyse arba paviršuje greitoje srovėje. Taip pat tinkama giliuose ežeruose, kur priedugnio plėšrūnai nelinkę gaudyti greitai judančio gr..
2.70€
Sukriukė Mepps Aglia E
Originali prancūzų gamybos sukriukė Mepps Aglia nenuvils Jūsų žvejyboje! Ko gero, geriausia sukriukė pasaulyje, kuria sugauta daugiausia trofėjinių žuvų. Sukriukė Mepps Aglia itin populiari, ja žvejojama gėluose ir sūriuose vandenyse. Numeris Svoris #1 3,5 g #2 ..
3.40€
Sukriukė Mepps Aglia Comet
Šios blizgutės lapelis sukdamasis su ašimi sudaro 60 laipsnių kampą, tai yra sukasi gana plačiai ir, stipriau traukiamas, greitai kyla į vandens paviršių. Kaip tik todėl ši blizgė labai tinka negiliuose stovinčiuose ar lėtai tekančiuose vandenyse.Papildomi svareliai padeda suktis į juos besiremiančiai ąselei, todėl bli..
2.60€
Sukriukė Mepps BUG
Originali prancūzų gamybos sukriukė Mepps Bug nenuvils Jūsų žvejyboje! Ko gero, geriausia sukriukė pasaulyje, puiki imitacija vabzdžių ir jų lervų. Platus dvigubas lapelis imituoja vabzdžio sparnus. Sukriukė Mepps Bug populiari, tinkama žvejoti tiek tekančiame vandenyje tiek ežeruose ar tvenkiniuose. ..
3.59€
Guminukai Keitech Crazy Flapper 3.6
Guminukai KEITECH Crazy Flapper 3.6", 9.1cm - Keitech Crazy Flapper kūnelis, sudarytas iš šešių segmentu, ko dėka, vandenyje, šis masalas stebėtinai tikroviškai atkartoja vėžiagyvių judesius.  Masalo nugara ir pilvas į kurį įveriamas kablys, yra plokšti, taip pat padarytas griovelis kabliui..
6.59€
Peilis filiavimui Rapala FLF6
Daugiausiai žvejojančių, iškylaujančių ar namuose dirbančių su file peiliais naudoja būtent šiuos Rapala gaminius. Šie peiliai išlieka aštrūs ypatingai ilgai dėl savo specialios gamybos ir galandinimo technologijos. Todėl pakartotinai galąsti šiuos Rapala file peilius patariama naudojant Rapala file peilių galąstuvus, ..
24.95€
Pintas valas Sufix X8
NAUJIENA 2018 Sufix x8 – aukšiausios kokybės pintas valas iš aukštos kokybės molekulinio polietileno UHMPE (Ultra High Molecular Poly Ethylene). Idealiai apvalus ir minštas valas pagamintas iš super tankios audimo technologijos. Storis, mm 0.104 0.128 0.148 ..
17.90€
Magnetinis klipsas Rapala RCD Magnetic Release
Galingas magnetinis klipsas su karabinu idealiai tinka kabinant tinklus bei kitus didelius žvejybos įrankius ant įvairių paviršių. Laikymas: 3kg. Galimos spalvos: Mėlyna, Raudona, Pilka ..
9.90€
Vobleris Varuna 110SP
Varuna vobleris skirtas tam tarpo užpildymui, kai žmonės mano, kad Rudra 130 kažkiek per didelė, o Asura 90 per maža. Varuna gaudo tiek šiltame, tiek šaltame vandenyje neblogiau už minėtas jos "seses". Tinka tiek agresyvus tampymas tiek lėtesnis, o dažnai suveikia net ir paprastas "stopandgo". Voblerio ilgaamži..
23.59€
Vobleris Rudra 130SP
Legendinis vobleris, įrodantis, kad didelis masalas tinka ne tik dideliems plėšrūnams. Dėka plokščio kūno, Rudra skleidžia stiprius atspindžius matomus iš tolo. Dėl stiprių atspindžių ir stiprių, vingiuojančių judesių, šis vobleris žymiai praplečia produktyvių atakų zoną. Rudra darbinės sąvybės puikiai atsiskleidžia ti..
23.99€
Svėrimo maišas Delphin Weighting sling GOLEM
Su 4 plūdėmis, 2,5m tvirtinimais, užtrauktuku Matmenys: Dydis: 120x50x30cm Transportuojamo dydis: 65x15x15cm Svoris: 1,5kg Max apkrova: 50kg ..
43.90€
Plūdinė meškerė Okuma Ceymar Match
Okuma Ceymar “Feeder” ir “Match” meškerės ypatingai liaunos, tačiau tvirtos dėl ypatingos anglies konstrukcijos, kuri sutvirtinta nerūdijančio plieno rėmeliu, poliruotomis „Oxide“ titano detalėmis ir grafitine ritės vieta. Meškerės savybės: Liauna ir tvirta dėl anglies konstrukcijos; Garantuotas funkcionalum..
45.90€
Ritė Genlog Feeder Extreme 4000FFD
"Genlog Feeder Extreme 4000FFD" - tai puikus pasirinkimas dugninei meškerei. Jautrus priekinis stabdis , 10 aukštos kokybės guolių, kurie užtikrina sklandų ir ilgaamžį ritės darbą, antivibracinė sistema, ergonomiška ir patogi ritės rankena, patraukli kaina, kas padaro aukštos kokybės ritę, prieinama kiekvienam žvejui..
72.00€
Proteininiai makaronai Stil
Proteininiai makaronai Stil Įvairiausių kvapų/skonių Pakuotėje: 50g. Makaronų forma: žvaigždutė Paruošta iškart dėt ant kablio. ..
1.99€