Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Palapinės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Eskimo Palapinė FatFish 767
Eskimo unikali, naujo stiliaus palapinė ant ledo.Dizainas buvo suprojektuotas siekiant užtikrinti, kad jūs turėtumėte daugiau galimybių nei bet kada pagautį svajonių laimikį. "IQ Insulated" audinys, šis audinys, sudarytas iš dviejų sluoksnių "IceTight" audinio ir vieno izoliacinio sluoksnio, užtikrina aukščiausią apsau..
399.00€
Varžtai tvirtinti palapinei prie ledo Tri Kita -40C
Aukštos kokybės Pakuotėje 4vnt. ..
6.50€
Žieminė palapinė Holiday Easy Ice
Palapinė apsaugos žveją nuo vėjo bei snigimo, pravers netgi žvejojantiems šaltomis žiemos naktimis poledinėje žūklėje. Galinėje palapinės sienelėje yra atitraukiams langelis, kuris ne tik suteikia didesnį apšvietimą palapinėje bet ir gali būti naudojamas oro ventiliacijai. Tvirta konstrukcija iš elastingų stikloplas..
89.00€
Žieminė palapinė kubas NORTHERN
Palapinė - kubas Northern  pagamintas iš kokybiškų ir patikimų medžiagų. Medžiaga atspari vėjui ir vandeniui - Oxford 300 Du įėjimai/išėjimai (priešinguose kampuose) Visiškai atidaromas vienas šonas                  ..
249.00€ 189.00€
AKCIJA
Žieminė palapinė NAPPA KUBAS
Žieminė palapinė NAPPA KUBAS Nešiojama, automatinė žieminė palapinė. Labai stiprūs palapinės 4 kaiščiai montuojami į ledą. Patogus transportavimo krepšys. Matmenys 200x200x225 cm Audinys: neperšlampamas 300D. ..
218.00€