Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Salmo

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Žieminė meškerėlė Salmo Ice Feeder TSFE 64
Žieminis spiningėlis Salmo Ice Feeder Modelis: TSFE-64 Blankas išsitraukia iš rankenos Skirtas žvejoti su šerykle Blanko jautrumas: 0,5 OZ Blankas: grafitinis Žiedai: 5vnt.  SIC Rankena: kamštinė Ritės laikiklis: anglinis užstumiamas Bendras ilgis: 65 cm Transportavimo ilgis tūboje:..
26.90€
Žieminė meškerėlė Salmo Ice Sudak 416-17
Kietas žieminis teleskopinis spiningėlis su ištraukiama/sustumiama viršūnėle. Meškerėlė su keramikinių SIC įvorių žiedeliais ir  numatyta vieta sargelio tvirtinimui viršūnėlės priekyje.  Ant neopreninės rankenėlės sumontuotas užsukamas ritės laikiklis. Rekomenduojamas spiningėlis starkių žūklei. Ilgis 50cm..
6.90€
Žieminė meškerėlė Salmo Predator TSPR
Vienos dalies žieminis tvirtas spiningas iš didelio tankio anglies pluošto, skirtas žvejoti kartu su multiplikatorinėmis ritėmis. Spiningas lengvas, pasižymi dideliu jautrumu žvejojant blizgutėmis, balansyrais ir kitais kiek didesniais lydekiniais masalais. Ant spiningo sumontuoti žiedeliai ir tulpė Dynaflo, sum..
24.90€
Žieminė meškerėlė Salmo Zander TSZA
Žieminė meškerėlė Team Salmo Zander - Specializuotas vientisas strypas, padidintas standumas, specializuotasi į didesnius jaukus. Strypas yra labai jautrus - visi jaukų judesiai ir kibimai puikiai perduodami "į rankas". Kotas iš AAA klasės ir EVA materialo užtikrina šilumą rankoms. Komplektas su dangteliu ir plastikini..
29.00€