Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Grąžtai ledui

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Galva ledo grąžtui Mora Nova System
Rezervinė "galva" ledo grąžtui su peiliais ir apsauginiu dėklu. Galimi pasirinkimai: 110mm arba 160mm.   ..
63.59€
Grąžtas akumuliatoriniam suktuvui Mora Arctic Pro Cordless
Universalus grąžto modelis skirtas naudoti su akumuliatoriumi. Maksimalus ledo storis, kurį gali gręžti šis modelis yra 100cm. Komplektuojamas kartu su adaptoriumi akumuliatoriniam suktuvui. Nerūdijančio plieno skustuvai gali būti lengvai keičiami. Modelis Skersmuo ICE..
105.90€
Grąžtas ledui Mora Ice Arctic Pro Long
Ledo grąžtas Mora Arctic Pro Balck, tai sulankstomas grąžtas, kurį galima prailginti 0-32cm. Grąžtas pasižymi nedideliu svoriu, lengvai keičiami Švediško plieno peiliai, prailgintas sraigtas. Šis grąžtas nesunkiai suderinamas su akumaliatoriniu suktuku, papildomai reikalingas specialus Mora grąžtams skirtas perėji..
117.99€
Grąžtas ledui Mora Ice Expert Pro
Ledo grąžtas Mora Ice Expert Pro Sferinis peiliukų išdėstymas. Prailginama rankena (+320mm) Universalus Paprasta sudėjimo konstrukcija Didelis greitis gręžiant ledą Sėkmingai galima išgręžti tiek sausą, tiek šlapią ledą. Maksimalus ledo storis, kurį gali gręžti šis modelis – 135cm. ..
112.00€
Grąžtas ledui Mora Ice Micro
Ledo grąžtas skirtas žūklei telkiniuose su nedidelio storio ledu, tačiau gali gręžti be papildomų pailginimų net iki 90cm storio ledą. Ištraukiama rankena turi 4 fiksuojamas aukščio pozicijas bei šiuolaikišką sulankstymo mechanizmą – ašinį užraktą. Grąžtas kompaktiškas, sulankstyto gabaritai nedidesni nei 0.5m., su sfe..
107.00€
Grąžtas ledui Mora Ice Nova Black
Ledo grąžtai MORA NOVA BLACK SYSTEM – naujausias MORA OF SWEDEN kompanijos gaminys. MORA NOVA BLACK SYSTEM – prestižiniai ledo grąžtai, aukščiausios  kokybės, universalūs. Pabandžius Mora Nova Black System, visi kiti grąžtai nublanksta... Keičiami peiliai, o norint senuosius pasigaląsti, rekomenduojame nuvykti į ..
178.19€
Grąžtas ledui Nero
Puikūs ir patikimi ledo grąžtai NERO, pagaminti Rusijoje. Tinka tiek šlapiam tiek sausam ledui gręžti. Lengvi ir ypač tvirti grąžtai leis pragręžti bet kokio storio ledą. Grąžto skersmuo Svoris Ilgis Transportavimo ilgis Sraigto ilgis 110 mm 2.2 kg ..
37.00€ 33.90€
AKCIJA
Grąžtas ledui Nero Mini T
Ledo Grąžtas Nero Mini, tai itin mažas ir kompaktiškas ledo grąžtas. Dėl savo dydžio, šis grąžtas yra itin patogus transportavimui. Šių grąžtų transportavimo ilgis tik 62cm, o svoris, 110mm 2kg 215g, 130mm 2kg 250g. Dėl teleskopinės konstrukcijos, galėsite laisvai gręžti ledą iki 80cm.  Galimi diametrai 110mm i..
44.00€ 39.00€
AKCIJA
Grąžtas ledui Nero prailgintu sraigtu
Puikūs ir patikimi ledo grąžtas NERO su prailgintu sraigtu, pagamintas Rusijoje. Tinka tiek šlapiam tiek sausam ledui gręžti. Lengvi ir ypač tvirti grąžtai leis pragręžti bet kokio storio ledą. Grąžto skersmuo Svoris Ilgis Transportavimo ilgis Sraigto ilgis ..
42.00€ 38.00€
AKCIJA
Grąžtas ledui Tonar (Barnaul)
Grąžtas ledui Tonar (Barnaul) Grąžtas pagamintas Rusijoje iš labai geros kokybės plieno, grąžto peiliukai yra pagaminti iš labai aukštos kokybės plieno ir yra dvigubos geležtės, kas leidžia labai lengvai gręžti skyles lede. "Bornaul" grąžtas 2004 metais buvo pripažintas geriausiu grąžtu Rusijoje. Juo galima gręžti ..
37.90€
Grąžto adapteris Nero
Grąžto adapteris Nero Šis adapteris tinka visiems Nero grąžtams ..
26.90€ 22.90€
AKCIJA
Grąžto Mora Ice Nova Black peilių apsauga
Grąžto Mora Ice Nova Black peilių apsauga saugiam transportavimui ir laikymui. ..
10.89€
Grąžto peiliukai Rapala UR Evo Spare Blades
Aukštos kokybės, pagaminti Švedijoje Rapala peiliukai grąžtui. Suderinamumas su Rapala UR EVO Green Dydis - 115mm. ..
25.59€
Komplektas Makita akumuliatorinis gręžtuvas su Rapala ledo grąžtu
Ko gero aukščiausios kokybės el. įrankių gamintojas rinkoje – MAKITA, kartu su RAPALA ekspertais, pritaikė šį el. suktuvą ir žvejams! Specialaus adapterio dėka, galite naudoti ledo grąžtą su akumuliatoriniu gręžtuvu. Vienu akumuliatoriaus įkrovimu galima išgręžti nuo 30 iki 50 ekečių 40-60cm storio lede. Techninė..
599.00€ 499.00€
AKCIJA
Ledo grąžtas Mora Ice Easy
Šis ekonomiškas grąžtas „Mora Ice Easy“, numeris vienas perkamiausias ledo grąžtų visame pasaulyje. Šis grąžtas tinka visų rūšių ledui, Švedijoje pagaminti nerūdijančio plieno skustuvai gali būti lengvai keičiami. „Mora Ice Easy“ turi labai patogia rankeną ir yra labai mažo svorio. Komplekte taip pat yra plastikinis..
58.89€