Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Vobleris Jackall Chubby 38F

Vobleris Jackall Chubby 38F Vobleris Jackall Chubby 38F
Vobleris Jackall Chubby 38F Vobleris Jackall Chubby 38F
PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Garsus, garsaus gamintojo "fat" tipo vobleriukas pirmiausiai yra skirtas gaudyti šapalams ir meknėms, bet neapsigaukite prieš žvejybą neužrišdami metalinio pavadėlio, nes lydeka retai praleidžia pro šalį nenubausdama šio mažylio.

Keturių gramų svoris trisdešimt aštuoniems milimetrams ir apvalaina forma leidžia labai toli užmesti masaliuką.Šratukai viduje nėra dideli ir todėl nekelia labai didelių triukšmo bangų, kurių kaip paaiškėja sprendžiant pagal kibumą pilnai užtenka. Puošnus dažymas, kuris galbūt nesvarbus žuviai, bet taip džiugina mūsų akį, daro Chubby tikru gražuoliu.

Šnekant apie masalo darbą Jackall Chubby yra labai stabilus srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus.Jo vibracijos aukšto dažnio, bet ne pačios smulkiausios, galima sakyti "aukso viduriukas" tarp neišraiškingų vibracijų ir didelio agresyvumo.

Na ir visa tai sudėjus kartu, matyt ir gaunasi toks neįtikėtinai universalus vobleriukas, kuriam sunku atsispirti šapalui, meknei, ešeriui ir lydekai.

Savybės:

  • Dydis: 38mm
  • Svoris: 4g
  • Tipas: plaukiantis

Pasirinkite voblerio Jackall Chubby spalvą

KAINA: 12.45€
Kiekis: