Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Shimano

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė Alivio EX Surf Te
Tai ypač sėkmingas kainos bei kokybės santykio suderinimas gaminant ypatingai atsparias ir tvirtas jūrines meškeres - surf. Ši surfinė meškerė ne tik yra jautri, bet ir pagaminta iš tvirto XT30 anglies pluošto, kuris užtikrina galingą tolimą užmetimą. Tai puikiomis savybėmis pasižyminti meškerė už labai patrauklią kain..
59.90€
Meškerė Shimano Alivio TE GT Slim
Alivio pristato teleskopinę meškerę, kuri tiek dėl savo ilgio, tiek ir dėl blanko savybių išsiskiria savo itin plačiu pritaikymu įvairiomis žvejybinėmis sąlygomis. Meškerės gali būti naudojamos tiek reguliariam spiningavimui su Blue Fox sukriukėmis ar blizgėmis, tiek ir mėtant Rapala voblerius. Be to, ilgesnieji tvirte..
29.90€
Meškerė Shimano Catana BX STAND UP
Meškerė Shimano Catana BX STAND UP Agresyvaus ugninio dizaino Catana negalima nesižavėti. Bet susižavėjimas būna dar didesnis, kai žvejys sužino meškerės kainą. 20–30 lb galios meškerės turi žiedelius ir ritinėlį viršūnėje. Meškerės viršūnėlės pagamintos iš stiklo pluošto, o blankas iš tvirto ir jautraus XT30 anglie..
58.00€
Meškerė Shimano Vengeance AX Boat
Rinktis tikrai yra iš ko: keturi skirtingi modeliai, su dviem skirtingai svorio parametrais. Tai nebrangios, tačiau kokybiškos meškerės — retai būna, kad už tokią patrauklią kainą gautumėte tokį kokybišką gaminį. Visų meškerių blankai pagaminti iš XT30 anglies pluošto, visos jos turi Shimano Hardlite žiedelius bei pato..
35.00€