Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Shimano

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė (Spininginė) Exage BX STC
Kompaktiškas transportavimo ilgis bei sudurtinė 5 dalių konstrukcija spiningą Exage BX STC padaro nepamainomu patyrusiems žvejams, kurie pasiruošę čia ir dabar sugauti džiuginančių laimikių. Puikios užmetimo charakteristikos, plonas kokybiškas blankas, momentalus kibimo perdavimas, pakirtimas - visa tai rasite šiame pu..
108.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Alivio CX
Shimano Alivio CX - puikus, nebrangus, funkcionalus spiningas, pakeitęs senesnį BX modelio spiningą. Naujas Alivio spiningo dizainas priderintas prie Alivio ričių dizaino, tad įsigiję ir ritę, ir spiningą turėsite puikų Alivio komplektą. Iš XT30 anglies pluošto pagamintus Alivio spiningų blankus papildomai sustiprina..
25.78€
Meškerė (Spininginė) Shimano Alivio DX
Alivio DX – puikus, nebrangus, funkcionalus spiningas, pakeitęs senesnį BX modelio spiningą. Naujas Alivio spiningo dizainas priderintas prie Alivio ričių dizaino, tad įsigiję ir ritę, ir spiningą turėsite puikų Alivio komplektą. Iš XT30 anglies pluošto pagamintus Alivio spiningų blankus papildomai sustiprina Geofibre ..
29.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Beast Master CX STC
Meškerė (Spininginė) Shimano Beast Master CX STC Tai "travel" spiningas kuris užima labai nedaug vietos. Transportavimo ilgis iki 65cm. Komplekte yra kietas dėklas (tūba). Modelis Ilgis m. Transp. Ilgis cm. Svoris g. Žiedų sk. Dalys Užmetimas g. ..
144.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Beastmaster EX
„Beastmaster EX“ atnaujintas ir yra stipresnis nei bet kada anksčiau. Progresyvus „Beastmaster“ veiksmas padės jums lengvai suvilioti grobį ir užtikrins puikia kontrolę veiksme. Stiprumas yra svarbiausias iš „Beastmaster“ asortimento, o stiprus XT60+Biofibre technologija duos jums pasitikėjimo ir galios gaudant dideles..
69.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Catana DX
Panaudojusi ne tik anglies, bet ir Geofibre pluoštą, įdiegusi modernią žiedelių išdėstymo sistemą, Shimano ekonominės klasės spiningams Catana suteikė naujų savybių. Dabar Catana spiningai jautresni, tvirtesni, geriau meta masalus, patikimiau laiko užkibusią žuvį. Mode..
39.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano ForceMaster BX
Meškerė (Spininginė) Shimano ForceMaster BX Modelis Ilgis, m. Transp. Ilgis, m. Svoris, g. Žiedų sk. Dalys Akcija SFMBX165UL 1.60 85 85 6 2 1-11 SFMBX18L 1.80 92 89 6 2 3-14..
59.00€ 55.00€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Shimano Scimitar AX
Aukštesnės klasės Shimano kūrinys - Scimitar spiningai. Tai pažengusiam spiningautojui puikiai subalansuotas spiningas, kurio blankas pagamintas iš tvirto ir jautraus XT40 anglies pluošto bei Gofibre medžiagų junginio. Tačiau, nepaisanto jo aukštų technologijų bei inovatyvių medžiagų, Shimano sugebėjo išlaikyti Scimita..
45.00€ 39.00€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Shimano Stimula
Ekonominės klasės spiningas „Shimano Stimula“. Tvirtas, patogus, patikimas, patrauklaus dizaino, tikrai nenusivilsite žvejodami su šios serijos spiningais! Savybės: Sudėtinė tuščia konstrukcija „P-Cork“ ir „Reargrip“ medžiagos Aliuminio Oxide žiedai „Shimano“ ritėj skirta vieta EVA dangtelis Daugiafu..
25.79€
Meškerė (Spininginė) Shimano Vengeance AX TELE
Meškerė (Spininginė) Shimano Vengeance AX TELE VENGEANCE kotai yra pagaminti iš XT30 anglies pluošto bei Geofibre pluošto junginio, turi SHIMANO ritės laikiklį ir HARDLITE žiedelius. Tai naujas, aukštesnis kokybės lygis tarp ekonomines kainų kategorijos meškerykočių. Penki teleskopiniai VENGEANCE modeliai (pradedant..
34.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Vengeance BX
VENGEANCE kotai yra pagaminti iš XT30 anglies pluošto bei Geofibre pluošto junginio, turi SHIMANO ritės laikiklį ir HARDLITE žiedelius. Tai naujas, aukštesnis kokybės lygis tarp ekonomines kainų kategorijos meškerykočių. Modelis Ilgis Svoris g Dalys Užmetimo svoris ..
26.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Vengeance STC MINI TELE
Meškerė (Spininginė) Shimano Vengeance STC MINI TELE VENGEANCE STC tai ekonominės klasės specialios "Shimano Travel Concept" koncepcijos modelis. Galima pasirinkti 210 ilgio "M" svorio kategorijos lengvą ir trumpą spiningą arba gaudyti su ilgesniu 240 m ilgio meškerykočiu. 2010 m. VENGEANCE pakeite populiarius HYPER..
55.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Zodias
Meškerė (Spininginė) Shimano Zodias Naujos kartos spiningai iš SHIMANO. CI4, FUJI ALCONITE, HI-POWER X konstrukcija. Modelis Ilgis cm. Transp. Ilgis cm. Svoris g. Dalys Užmetimo svoris g. ZODIAS264ULS 193 193 90 1 2-6 ..
189.00€
Meškerė (Spininginė) Shimano Zodias Casting
Meškerė (Spininginė) Shimano Zodias Casting Naujos kartos spiningai iš SHIMANO. CI4, FUJI ALCONITE, HI-POWER X konstrukcija. Modelis Ilgis cm. Transp. Ilgis cm. Svoris g. Dalys Užmetimo svoris g. ZODIAS168LBFS 203 203 105 1..
199.00€
Meškerė Shimano Alivio TE GT Slim
Alivio pristato teleskopinę meškerę, kuri tiek dėl savo ilgio, tiek ir dėl blanko savybių išsiskiria savo itin plačiu pritaikymu įvairiomis žvejybinėmis sąlygomis. Meškerės gali būti naudojamos tiek reguliariam spiningavimui su Blue Fox sukriukėmis ar blizgėmis, tiek ir mėtant Rapala voblerius. Be to, ilgesnieji tvirte..
29.90€