Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Spininginės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Komplektas Spiningas Shimano Catana + Shimano Catana ritė
KARŠTAS VASAROS PASIŪLYMAS! Shimano ritė ir spiningas TIK dabar su -25% nuolaida! Komplektą sudaro vienas universaliausių Shimano Catana DX serijos meškerykotis -SCATDX27M (2.70m ilgio, 10-30gr užetimo svoris, 2 dalių) ir ritė, kuri pagal dydi puikiai atitinka meškerykočiui - CAT2500FC (2500FC dydis, 0.20mm/2540m..
85.90€ 65.90€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Aiko Diestro DS
Spiningai AIKO Diestro, tai universalūs greitos akcijos spiningai, skirti įvairiems spiningavimo būdams. Tvirtas bet tuo pačiu ir jautrus spiningas pagamintas iš IM8 anglies pluošto, komplektuojamas su SiC žiedeliais bei kamštine rankena. Modelis Ilgis Dalys Užmetimo..
42.59€
Meškerė (Spininginė) DAM FZ Nova Spin
Naujoji DAM EFFZETT® spiningų serija sukurta šiuolaikiniam žvejui, žinančiam savo vertę. Puikus pasirinkimas tiek patyrusiam, tiek pradedančiajam žvejui, kuris ieško aukštos kokybės už prieinama kaina. Aukštos kokybės TC 24 anglies pluoštas Aukštos kokybės kamštinė rankena Ritės laikiklis užveržiamas, paminkš..
48.90€
Meškerė (Spininginė) DAM Shadow Spin
 DAM Shadow Spin - spininginė meškerė. Modelis Ilgis, cm Žiedų skaičius Dalių skaičius Testas, g 2375204 204 7 2 5-25 2375234 234 8 2 5-25 2376234 234 8 2 10-35 2375276 276 9 ..
39.50€ 29.90€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) DAM Whisler Light Jig
Meškerės DAM Whisler Light Jig - iš anglies pluošto pagaminti spiningai ne tik atrodo gerai, bet yra ir labai "smagūs". DAM Whisler Light Jig spiningai - "džiginiai", su įklijuotomis viršūnėlėmis, puikiai perduodančiomis ir atsargiausių plėšrūnių masalų krimstelėjimus. Spiningas skirtas žvejoti lengvais ir vidutinio..
32.90€
Meškerė (Spininginė) DAM Whisler Ultra Light Jig
DAM Whisler Ultra Light Jig - iš anglies pluošto pagaminti spiningai ne tik atrodo gerai, bet yra ir labai "smagūs". DAM Whisler UL jig spiningai - "džiginiai", su įklijuotomis viršūnėlėmis, puikiai perduodančiomis ir atsargiausių plėšrūnių masalų krimstelėjimus. Spiningas skirtas žvejoti lengvais guminukais, puikia..
28.90€
Meškerė (Spininginė) Exage BX STC
Kompaktiškas transportavimo ilgis bei sudurtinė 5 dalių konstrukcija spiningą Exage BX STC padaro nepamainomu patyrusiems žvejams, kurie pasiruošę čia ir dabar sugauti džiuginančių laimikių. Puikios užmetimo charakteristikos, plonas kokybiškas blankas, momentalus kibimo perdavimas, pakirtimas - visa tai rasite šiame pu..
108.00€
Meškerė (Spininginė) Nappa Zander Spin
Spiningas Nappa Zander Spin, tai itin lengvas ir patogus spiningas, skirtas starkių ir kitų plėšrūnų žvejybai džigaujant. Patogi ir praktiška, ergonomiška rankena, balta viršūnėlė, kad kibimas būtų ne tik jaučiamas, bet ir matomas. Spiningo blankas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Spiningai gaminami, naud..
44.99€ 38.49€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Okuma Classic Trolling UFR
Okuma pluošto stiprinimo (UFR) technologija pasižymi proveržio stiliumi ir jautrumu. Šis patentuotas gamybos procesas naudoja išorinį išilginių pluoštų sluoksnį aplink strypo tuščiavidurį, kad žymiai padidintų strypo stiprumą ir galingumą viršutinėje dalyje. Šie pluoštai taip pat padidina lazdos kėlimo galingumą ir mak..
49.49€
Meškerė (Spininginė) Okuma Dead Ringer Spin
„Dead ringer“ serija – didžiausia „Okuma“ visos Europos meškerių programa. Apima visus šiuolaikinius parametrus ir žvejų poreikius. Lengvas 24T anglies pluošto konstrukcija Japonijos „Split“ stiliaus rankena Minkšta rankena Kokybiška ritės vieta Komplekte su meškerės dėklu ..
34.50€
Meškerė (Spininginė) Okuma Dead Ringer Trigger
Okuma Dead Ringer tai spininginio tipo meškerykotis, pagamintas iš 24T anglies pluošto. Šio meškerykočio rankena kombinuota iš kamščio ir EVA putų. Dead Ringer, tai bene plačiausią gamą turinti Okuma kotų serija, pritaikytų visiems Europos žvejų pamėgtiems žvejybos stiliams. ..
34.80€
Meškerė (Spininginė) Okuma Epixor Rod 2018
Naujieji „Okuma Epixor“ kotai, tai 2018 metų naujas modelis, meškerykotis turi 30/36 tonų anglies pluoštą, kas reiškia, kad jis yra itin lengvas, plonas ir subalansuotas. Savybės: „Seaguide XO“ nerūdijančio plieno žiedeliai „Zirconium“ sistema mažinanti trinti tarp žiedelių ir pinto valo Unikali, lengv..
52.99€
Meškerė (Spininginė) Okuma Luremania
Naujoji Okuma Luremania spiningų serija pagaminta iš didelio tankio anglies pluošto, spiningai yra lengvi ir tvirti. Skirtas spiningavimui vidutinio svorio masalais. Savybės Anglies pluošto blankas Akcija: greita SIC žiedeliai Išnešta duplono rankena Kodas Il..
29.90€ 24.49€
AKCIJA
Meškerė (Spininginė) Okuma Safina X-Spin
Okuma Safina X-Spin - 2-jų dalių spiningų serija. Šių meškerių kotas plonas, elegantiško dizaino, pagamintas iš anglies kompozito pluošto. pagamintas iš anglies pluošto kompozito, sustiprintas X įterptinėmis vijomis su sumontuotais nerūdijančio plieno žiedeliais titano oksido žiedelių įvorės patogi, išnešta..
22.00€
Meškerė (Spininginė) Ron Thompson Steelhead Nano Spin
Meškerė Ron Thompson Steelhead Nano Spin Savybės: Aukštos kokybės Stiprus ir plonas 24T anglies pluoštas Aukštos kokybės kamštinė rankena Kokybiška grafito ritės vieta Aukštos kokybės žiedai Tiekiamas su įdėklu (medžiaginiu) Modelis Ilgis Už..
69.90€