Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Shimano

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
MEŠKERĖ SHIMANO ALIVIO DX SPECIMEN
Alivio DX pagamintos iš XT30 anglies pluošto, ant blanko sumontuoti Shimano Hardlite žiedeliai ir DPS rankena. Alivio modeliu gama DX siūlo standartines dviejų dalių, 3,66 m ilgio, karpininkams skirtas meškeres, kurių įlinkio testas – 2,5, 2,75 ir 3 lb, ir 3,9 m ilgio meškerę su įlinkio testu 3 lb. Asortimente galima r..
67.00€
Meškerė Shimano FireBlood Feeder
Fireblood meškerė siūlo puikias eksploatacines savybes kartu su nuostabia juoda ir raudona grafika. Sukurtas naudojant pažangias HPC250LRC anglies pluošto plius "Biofibre" technologijas, The Fireblood yra plonas, labai lengvas ir labai jautrus, todėl puikiai tinka visiems žvejams, kurie nori pajausti geriausia veiksmą...
329.00€
MEŠKERĖ SHIMANO JOY CARP
Tai meškerė, kuri gali būti panaudojama iš tiesų labai įvairiomis žūklės sąlygomis. Tvirtas stiklo pluošto junginys leis gaudyti ne tik karpius, tačiau ir išbandyti savo jėgas gaudant jūroje. Tai puiki meškerė pradedančiajam arba tam, kuris nori turėti universalų daiktą už labai patrauklią kainą. ..
35.00€
Meškerė Shimano Joy Feeder
Dugninė meškerė pradedantiesiems dugninės žūklės srityje. Pakankamai didelis (100g) užmetimo svoris leis žvejoti tiek ežeruose, tiek upėse. Meškerės blankas pagamintas iš anglies ir stiklo pluošto kompozito. Meškerės rankena pagaminta iš EVA medžiagos. Visi 3 modeliai su keičiamomis viršūnėlėmis (komplekte įeina 2 v..
33.00€
Meškerė Shimano Joy Max Heavy Feeder
Shimano Joy Max Heavy Feeder - puikus pasirinkimas ne tik pradedantiesiems. Galingas ir stiprus, puikiai tinkantis didelėms žuvims. Modelis Ilgis Užmetimo svoris Svoris JM36HFDR 3,60m 110g 286g JM39HFDR 3,90m 110g 390g ..
41.99€
Meškerė Shimano SpeedCast feeder
Meškerė Shimano SpeedCast feeder Nauji dugnines meškeres modeliai pakeite SHIMANO SPEEDMASTER serija. Aukšto suspaudimo anglies pluoštas HPC 200 kartu su BIOFIBRE medžiaga, FUJI ALCONITE žiedeliais ir FUJI riciu laikikliais kilsteli šiuos dugnines meškeres modelius i elitine grupe. Puikios žuvies laikymo „fish-playi..
289.00€