Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Dugninės,karpinės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Meškerė Daiwa Aqualite Feeder H
Dugninė meškerė Daiwa Aqualite Heavy Feeder, pasižymi nepriekaištingu patikimumu, galia, bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Meškerykočiai turi ploną blanką, yra lengvi, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dėl savo tvirtumo meškerykočiai puikiai tinka žvejybai didelėje srovėje, ar kai masalą reikia numesti i..
111.00€
Meškerė Daiwa Aqualite Feeder L
Dugninė meškerė Daiwa Aqualite Light Feeder, pasižymi nepriekaištingu patikimumu, galia, bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Meškerykočiai turi ploną blanką, yra lengvi, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Lyginant su Aquolite Heavy feederiais, meškerykočio blankas yra šiek tiek labiau parabolinis, ir puikia..
99.00€
Meškerė DAM Hypron Multi Picker
Lengva ekonominės klasės dugninė meškerė ("pikeris"), pagaminta iš anglies ir stiklo pluošto kompozito. Meškerė sudaryta iš 2 dalių, į komplektą įeina 3 skirtingo stiprumo viršūnėlės. Kompozito blankas EVA rankena Akcija:vidutinė  Modelis Ilgis Užmetimo svoris ..
26.75€
Meškerė DAM Whisler Feeder
DAM Whisler Feeder - dugninės anglies pluošto meškerės, kurios ne tik atrodo gerai, bet ir gerai "dirba" žūklėje, be to, jas galite įsigyti už palankią kišenei kainą. Meškerė sudaryta iš 3 dalių, į komplektą įeina 3 skirtingo stiprumo viršūnėlės. Modelis Ilgis, cm ..
49.90€
Meškerė Drennan Matchpro Super Feeder
Dugninė meškerė Drennan Matchpro Super Feeder 12FT - anglų gamintojo Drennan meškerykotis, pagamintas naudojant tobuliausias technologijas ir aukščiausios kokybės anglies blanką. Meškerykotis eaidžia nepriekaištingai tiksliai ir toli užmesti masalą, yra ypač gerai subalansuotas, kas leidžia pamatyti net ir mažiausią..
229.00€ 219.00€
AKCIJA
Meškerė Feederis GENLOG Generation
Aprašymas: Moderni meškerė pagaminta iš aukščiausios kokybės anglies pluošto SC35. Naudojantis naujausia technologiją „Space Carbon Technology“, gerai subalansuota greitam veiksmui.   Modelis Ilgis, m Užmetimo s..
114.90€ 92.00€
AKCIJA
Meškerė Feederis GENLOG Honesty
Aprašymas: Moderni meškerė pagaminta iš aukščiausios kokybės anglies pluošto SC35. Tuščias kaip ir visi GENLOG strypai, pagaminti SCT, buvo papildomai pritvirtinta pynė, siekiant pagerinti veiksmą ir strypo stiprumą.  „Honesty“ išlaiko visus kokybinius ir naudingus parametrus, kurie yra tapatinami su veiksminga žv..
99.90€ 79.00€
AKCIJA
Meškerė Feederis GENLOG Mephisto
Aprašymas: „Mephisto“ yra klasikinis „Feeder‘is“ pagamintas iš anglies pluošto. Kaip ir visi GENLOG modeliai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas su technologija SpaceCarbon ™. Meškerė jungia populiariausių modelių savybes rinkoje, ir yra modernaus dizaino. Modelis Ilgis, m Trans..
79.90€ 64.00€
AKCIJA
Meškerė Feederis GENLOG Mosquito
Aprašymas: “Mosquito Feeder’is” yra puikus kokybės ir apdailos derinys už mažiausią imanomą kainą. Aukštos kokybės anglies pluoštų “SC25” strypai turi labai patrauklią išvaizdą, taip pat aukštus techninius reikalavimus, todėl jis geriausias modelis rinkoje. Modelis Ilgis, m Transp. ilgis, cm ..
94.90€ 76.00€
AKCIJA
Meškerė Feederis GENLOG Outsaider
Aprašymas: Modernus „Feeder‘is“ pagamintas iš aukštos kokybės modulio anglies SC40. Strypas suprojektuotas ir išbandytas Europoje, pagamintas naudojant naujausias „SPACE CARBON TECHNOLOGY“ technologijas. Vienas iš išskirtinių bruožų šiame produkte yra unikalus, ergonomiškas rankinis kompanionas, kuris leidžia tiksliai ..
114.90€ 92.00€
AKCIJA
Meškerė Nappa Feeder
Meškerė Nappa Feeder, tai patikimas ir galingas "feeder", skirtas žvejybai tiek ežere tiek upėje. Meškerykočiai gaminami dviejų ilgių 3.6m ir 3.9m.  Pagaminta iš IM7 anglies. 3 skirtingos viršūnėlės. Kamštinė rankena. Padidinti Sic žiedeliai. Ilgis Dalys Užmetimo svor..
48.90€
Meškerė Okuma Solitron Feeder
Puikios kokybės dugninė meškerė "fyderis" - labai geras Jūsų pasirinkimas žvejoti upėse ar ežeruose.  Pagaminta iš 24T(IM6) kokybiško anglies pluošto SIC žiedai Kamštinė / EVA rankena 3 skirtingo tvirtumo keičiamos viršūnėlės Prisukamas ritės laikiklis Model..
69.00€ 59.90€
AKCIJA
Meškerė Prologic C1 Carp
Tobula karpinės meškerės serija. Visi modeliai tobulai suprojektuoti šiuolaikiškai karpių žvejybai. pakankamai galios, kad būtų galima išvystyti ekstremalią distanciją, tačiau kartu su sublokuotomis kalimo priemonėmis skirtomis kovoti su galingais karpiais. Aukšto modulio anglies pluoštas Plonas ir lengvas Au..
56.90€
Meškerė R.T. Hardcore II Downrigger
Su R.T. Hardcore II Downrigger galite gaudyti visas žuvis nuo lašišų ir upėtakių iki lydekų. Modelis Užmetimo svoris Dalių sk. Svoris Transp. Ilgis 29558 12-25lbs 2 339g 112cm 29559 12-25lbs 2 368g 135cm ..
27.50€
Meškerė Romada Premier River Feeder 3.90m
„Romada Premier River feeder“ fyderis pagamintas iš kokybiško „high modulus carbon“ anglies pluošto, todėl jo akcija „greita“ (angl. „fast action“), komplekte yra 2 skirtingo stiprumo galūnės, užmetimo svoris 100-150gr, ilgis 3.9m. Fyderios svoris 320 gramų. Fyderis turi 11 „SIC“ tipo žiedelių (16 su „top“ viršūnėle)..
59.90€