Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Dugninės,karpinės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Dugninė meškerė DAIWA Ninja Feeder
Pagamintas iš plono, lengvo ir tuščiavidurio anglies pluošto, gerai subalansuotas kotas yra pagamintas tolimiems užmėtimams, taip pat yra didelės galios, kad būtų galima saugiai kovoti su žuvimis. Kodas Ilgis Svoris Užmetimas Transp. Ilgis Dalys ..
81.59€
Dugninė meškerė DAM Camaro Feeder
DAM CAMARO Feeder plonas, subalansuotas anglies pluošto kotas, aukštos kokybės nerūdijančio plieno poliruoti žiedelių rėmeliai, titano oksidu padengti žiedeliai. Blankas pagamintas iš plono kokybiško anglies pluošto SIC žiedai Kamštinė / EVA rankena 2 skirtingo tvirtumo keičiamos viršūnėlės ..
30.99€
Dugninė meškerė DAM Spezi Picker
Lengva ekonominės klasės dugninė meškerė ("pikeris"), pagaminta iš anglies pluošto kompozito. Meškerė sudaryta iš 2 dalių, į komplektą įeina 3 skirtingo stiprumo viršūnėlės. Anglies pluošto kompozito Kombinuota EVA rankena Akcija: vidutinė Modelis Ilgis U..
39.00€
Dugninė meškerė DAM Sumo Sensomax Method Feeder
"Sumo Sensomax" asortimentas apima daug modelių, kurie apima visus šiuolaikinio žvejo reikalavimus. Tinka įvairiems žvejybos būdams. Strypai pagaminti iš kokybiškų komponentų.  Patvarus, plonas ir lengvas TC24 anglies tuščias Kamštinė rankena NAK žiedeliai +3 skirtingų storių viršunėlės ..
64.90€ 41.99€
AKCIJA
Dugninė meškerė Okuma Ceymar River Feeder
Okuma Ceymar “Feeder” ir “Match” meškerės ypatingai liaunos, tačiau tvirtos dėl ypatingos anglies konstrukcijos, kuri sutvirtinta nerūdijančio plieno rėmeliu, poliruotomis „Oxide“ titano detalėmis ir grafitine ritės vieta.  Meškerės savybės: Liaunos, tačiau tvirtos anglies konstrukcijos; Garantuota..
54.80€
Dugninė meškerė Okuma Solitron Quiver Picker
Lengvų svorių dugninė meškerė, aukštos kokybės anglies ((IM6) blankas. Komplekte 3 skirtingų jautrumų viršunėlės. Kodas Dalių sk. Ilgis Svoris Užmetimas Transp. Ilgis RC1331 2+3 2.70m. 122g. 10-50g. 141cm. ..
58.90€ 34.90€
AKCIJA
Dugninė/Karpinė meškerė DAIWA Ninja X Carp
Dugninė meškerė Daiwa Ninja-X Carp - lengva karpinė meškerė primium klasės.Meškerės sudėtis yra iš modulinio grafito ruošinio yra pilnai apkraunama užmetimo metu, tas leidžia daryti tolimesnius užmetimus. Ši meškerė puikiai priima žuvies smūgius traukimo metu ir sumažina riziką iki minimumo. Aukštos kokybės EVA r..
62.59€
Meškerė Atora Method Feeder
Dugninė meškerė Atora Method Feeder Pagaminta iš anglies pluošto. Rankena komponuota: EVA + kamštis Didinti viršunės žiedeliai Dydis Užmetimas Dalių sk. 3.60m 120g 3+3 3.60m 150g 3+3 3.90m 120g 3+3 3...
29.95€
Meškerė Daiwa Aqualite Feeder H
Dugninė meškerė Daiwa Aqualite Heavy Feeder, pasižymi nepriekaištingu patikimumu, galia, bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Meškerykočiai turi ploną blanką, yra lengvi, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dėl savo tvirtumo meškerykočiai puikiai tinka žvejybai didelėje srovėje, ar kai masalą reikia numesti i..
111.00€
Meškerė Daiwa Aqualite Feeder L
Dugninė meškerė Daiwa Aqualite Light Feeder, pasižymi nepriekaištingu patikimumu, galia, bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Meškerykočiai turi ploną blanką, yra lengvi, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Lyginant su Aquolite Heavy feederiais, meškerykočio blankas yra šiek tiek labiau parabolinis, ir puikia..
99.00€
Meškerė DAM Whisler Feeder
DAM Whisler Feeder - dugninės anglies pluošto meškerės, kurios ne tik atrodo gerai, bet ir gerai "dirba" žūklėje, be to, jas galite įsigyti už palankią kišenei kainą. Meškerė sudaryta iš 3 dalių, į komplektą įeina 3 skirtingo stiprumo viršūnėlės. Modelis Ilgis, cm ..
52.90€ 32.34€
AKCIJA
Meškerė Delphin Capri Carp
Šis visapusiškas karpių gaudimo meškerykotis yra pagamintas iš anglies pluošto, tuščiaviduris meškerykotis, kuris buvo suprojektuotas išskirtinės kūgio formos, taigi jis priskiriamas „liejimo“ būdu gamintiems meškerykočiams. Jame yra dvigubos kojos „SIC“ žiedai ir paskutinis piltuvo formos žiedas. Rankena yra visiškai ..
53.90€ 47.99€
AKCIJA
Meškerė Delphin Etna Carp
Šis meškerykotis yra trijų dalių, kurio ilgis 360 cm. Medžiaga pagaminta iš 24T anglies, kuri, be kitų dalykų, naudojama ir ciklotroniniams ratams. Jis pasižymi stangrumu ir patvarumu. Palyginti su ankstesniu tuščiuoju būdu, dervos santykis buvo pakoreguotas. Tuščiojo skersmens rankena yra 13,9 mm. tuščias yra visiškai..
76.90€ 65.99€
AKCIJA
Meškerė Delphin Kongo Carp
Trijų dalių karpių gaudimo meškerykotis „Delphin KONGO“ yra pagamintas iš anglies tuščio su paraboliniu „C“ veiksmu ir dažnai vadinamas vadinamuoju „grojančiu“ meškerykočiu. Netgi švelniausios platformos gali būti naudojamos kartu su „Kongo“ ir vis tiek galite kontroliuoti sunkią kova su žuvimi. „C“ veiksmo charakteris..
52.90€ 47.99€
AKCIJA
Meškerė Delphin Opium Carp
Itin plonas karpių gaudimo meškerykotis “Delphin Opium Black Carp” yra pagamintas iš aukštos moduliuotos 30T anglies pluošto. Dėl tuščios formos, tai tikrai tuščias su paraboliniu veiksmu, kuris suteikia jums galimybę pasimėgauti žvejybos kova net mažiausiomis žuvimis. Dėl 30T anglies panaudojimo galite visiškai jausti..
113.90€ 99.90€
AKCIJA