Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Karpiniai reikmenys

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Kabliukai Karpiniai VMC 7111 BN
Kabliukai VMC 7111 BN Galimi dydžiai: 1, 4, 6. Pakuotėje - 10vnt. ..
1.85€
Karpinė Sistemėlė Prologic LM Distance Leadclip & Tailrubber
Sistemėlė turinti ypatingo dizaino kabliuko sistemą, leidžiančią reguliuoti svorį ir tinkama ilgo nuotolio žvejybai. Sistemėlės savybės: Sistemėlė sukurta taip, kad švinas būtų ne tik lengvai dozuojamas, tačiau taip pat ir lengvai išpilamas; Tinkama naudoti su 8 dydžio suktukais; Dėl ypatngo metalinio diza..
5.65€
Karpinė Sistemėlė Prologic LM Mimicry Anti Tangle Rig Sleeves
Šios serijos produktai  yra sukurti atsižvelgiant į ilgalaikę organizacijos patirtį, klientų atsiliepimus bei komentarus. Todėl šios linijosproduktai tinkamiausi ir optimauliausiai pritaikyti karpiavimui. Rig sistemėlės savybės: Naudojant ne tik apsaugo, tačiau taip patišlaiko manevringumą; Tinkama naud..
4.65€
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Mimicry Anti Tangle Tailrubber
Šios serijos guminės uodegėlės yra sukurtos atsižvelgiant į ilgalaikę organizacijos patirtį, klientų atsiliepimus bei komentarus. Todėl šios linijos produktai tinkamiausi ir optimiauliausiai pritaikyti karpiavimui. Guminių uodegyčių savybės: Uodegytės sukurtos taip, kad nesusiveltų ir nesusipintų tarpusavyje..
4.15€
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Safety Leadclip & Tailrubber
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Safety Leadclip & Tailrubber Pakuotėje 10vnt. ..
4.75€
Karpinis matas Delphin C-MAT
Vandeniui atsparus matas, pagamintas iš 20mm storio putos, kuris išklotas neperšlampančiu audiniu. Matas padalintas į tris dalis. Matmenys: 130x70cm ..
18.90€ 15.99€
AKCIJA
Pynimo PVA Kojinė Prologic Mesh Kit
“Prologic PVA Mesh Kit“ asortimentas pagamintas naudojant aukščiausios rūšies PVA, aplinkai nekenksmingas ir nepaliekantis jokių likučių aplink masalą. 10m., 24mm. Savybės: Tinka bet kokiai vandens temperatūrai Tinka dideliems nuotoliams ir net labai šiltam vandeniui Mažesnė dėžutė, kad užimtu kuo mažia..
14.59€
Skystas atraktantas Spicy Peanut Liquid ATTRACTANT
Spicy Peanut Liquid Attractant skystas atraktantas. Savybės: Stiprus, natūralus aromatas Galima naudoti visus mietus, tiek žiema, tiek vasara Kiekis: 250ml. ..
10.95€