Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Kibimo indikatoriai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Beždžionėlė Prologic 6 Shooter Micro Chain
Beždžionėlė Prologic 6 Shooter Micro Chain Hanger Kit - Ultrakompaktiška beždžionėlė su grandine stabilumo padidinimui. 1. Vieta Beta light švieselei 2. Quick Release sistema greitam beždžionėlės pritvirtinimui 3. 5 spalvų dangteliai 4. 6 išimami svareliai svorio reguliavimui ..
19.99€
Kibimo indikatoriaus grandinėlė Delphin CSW II
Pagamintos iš patikimos rutulių sistemos su galimybe reguliuoti spaudimo jėgą. Grandinėlė gali būti atlaisvinta, o tai leidžia išlaikyti laikiklį ant lazdos. Indikatoriaus galva gali būti pritvirtinta su papildomu svareliu ir tinka naudoti net vėjuotu oru. ..
6.65€
Kibimo indikatorius "bezdžionėlė" 1
"Bezdžionėlė" turi vietą švieselem. Ilgiai: 20cm ir 25cm ..
1.00€
Kibimo indikatorius "bezdžionėlė" 3
Galima atidaryti ir į vidų įdėti cheminę švieselę. Ilgis: 6cm ..
0.50€
Kibimo Indikatorius (Beždžionėlė) Prologic 6 Shooter Anger Kit
Svingas su grandinėle ir greita jungtim. Vienas iš nedaugelio esančių mūsų rinkoje svingų su grandinėle . Pagamintas be priekaištų . Galima keisti svorius prijungiant įvairias skirtingų spalvų detales . Jei naudojate tik vieną spalvą komplektacijoje yra metaliniai pasunkinimai kurie dedasi į vidų . Labai geras regul..
12.30€
Kibimo Indikatorius R.T. Rod Tip Strike Alert
Kibimo indikatorius, montuojamas ant meškerės viršūnėlės. Šviečia žaliai budėjimo režime Kimbant - šviečia raudonai Matinimas: baterija 3V CR1225 Pastaba: taupydami baterijas, atjunkite indikatorių nuo meškerės, kai nenaudojate. ..
2.90€
Signalizatoriai PL Firestarter Pro Alarm Kit 4+1 49860
Patobulinta Firestarter kibimo indikatorių serija, su visiškai nauja elektrine schema, kuri naudoja nedaug energijos, be to patobulintas atsparumas vandeniui. Visos pagrindinės signalizatorių funkcijos šdiegots: tono, garso, jautrumo reguliavimas ir naktinis apšvietimas. Nuotolinis imtuvas (1vnt) Ryškus L..
124.00€
Signalizatorių komplektas Delphin Roler 3+1
DELPHIN yra ploni kibimo indikatoriai ir gavėjas, sukurti akustiniam ir garsiniam signalizavimui. Indikatorius leidžia reguliuoti garso ir tono stiprumą, intensyvumą ir naktinę šviesą. Atsparūs vandeniui ir blogoms oro sąlygoms. Jungtis apšvietimui pridėta. Veikimo diapozonas 150m. Rinkinyje indikatoriaus grandinėlė. ..
149.90€ 117.90€
AKCIJA
Signalizatorių Komplektas R.T. Gangster Bite Alarm 3+1
Kompaktiškas ir elegantiškas, puikus kainos ir kokybės santykis, kuris prieinamas daugeliui žvejų, kurie mėgsta karpių žvejybą ir ne tik. Neperšlampamas korpusas Garsiakalbiuose yra galimybė sumažinti garsumą Didelis sensorinis jautrumas Integruotas belaidis siųstuvas Begarsio rėžimo galimybė Bevielis 1..
60.99€
Signalizatorių Komplektas R.T. Gangster Bite Alarm 4+1
Kompaktiškas ir elegantiškas, puikus kainos ir kokybės santykis, kuris prieinamas daugeliui žvejų, kurie mėgsta karpių žvejybą ir ne tik. Neperšlampamas korpusas Garsiakalbiuose yra galimybė sumažinti garsumą Didelis sensorinis jautrumas Integruotas belaidis siųstuvas Begarsio rėžimo galimybė Bevielis 1..
73.99€
Signalizatorius DAM Bait Alarm Rod Clip Bite
Mažas  unikalus  kibimo indikatorius gali būti primontuojamas beveik prie bet kurios meškerės koto, kurių skersmuo ~10-20mm. Komplekte 2 keičiamos baterijos. Valas tiesiog suspaudžiamas reguliuojamoje metalinėje svirtelėje-laikiklyje. Kai tik žuvis patraukia valą, kibimo idikatorius praneša apie tai gars..
5.50€
Signalizatorius DAM MAD Nano Blue Bite Alarm LED
Savybės: Tonų valdymas Jautrumo kontrolė LED šviesos įjungimo laiko valdymas Mažas akumuliatoriaus nutekėjimas Itin kompaktiškas Didelio smūgio ABS korpusas Žalvarinis sriegis MAD Nano Blue Bite signalizacija yra mažasis „Wireless Nano“ aliarmo brolis su visomis didžiojo brolio funkcijomis. MAD N..
13.70€
Signalizatorius Prologic SMW Bite Alarm Red 47292
• Ultra kompaktiškas dizainas • Gerai girdima garsinė indikacija •  Ryškus  LED diodai,  vienas užsidega atleidžiant valą, kitas - traukiant • Garso bei tono reguliavimas • 100% nepraleidžiantis vandens • Maitinimo šaltinis 2 AAA baterijos • ON/OFF jungiklis garso reguliavime • Deima..
20.90€ 16.69€
AKCIJA
Signalizatorius R.T. Blaster VT Single Alarm
Pagrindinės savybės: Reguliuojamas garsas ir tonas Gumuotas paviršius Atsparus drėgmei Ryškus mėlynas LED diodas Maitinimo šaltinis: 12V (23A) baterija(yra komplektacijoje) Dydis: 8.5cm x 5cm   ..
7.89€ 6.89€
AKCIJA
Signalizatorius R.T. Blaster VT Single Alarm CAMO
Paprastas signalizatorius su garso ir tono reguliavimu. reguliuojamas garsas ir tonas gumuoti mygtukai nelaidus vandeniui gerai matoma LED indikacija maitinimo šaltinis: 12V (23A) baterija Dydis: 8.5cm x 5cm ..
6.85€