Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Karpių žvejyba, Kibimo indikatoriai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Adatų Rinkinys Prologic Q/R BOILIE NEEDLE KIT
Svarbus įrankis žvejojantiems karpius. Pagaminta iš lengvo aliuminio Komplekte 3 greito atjungimo (quick release) įrankiai Baltyminių kukulių adata Lip/stringer adata Riešutų/pelečių grąžtelis Komplekte baltyminių kukulių stoperiai   ..
12.20€
Beždžionėlė Prologic 6 Shooter Micro Chain
Beždžionėlė Prologic 6 Shooter Micro Chain Hanger Kit - Ultrakompaktiška beždžionėlė su grandine stabilumo padidinimui. 1. Vieta Beta light švieselei 2. Quick Release sistema greitam beždžionėlės pritvirtinimui 3. 5 spalvų dangteliai 4. 6 išimami svareliai svorio reguliavimui ..
19.99€
Kabliukai Karpiniai VMC 7111 BN
Kabliukai VMC 7111 BN Galimi dydžiai: 1, 4, 6. Pakuotėje - 10vnt. ..
1.85€
Karpinė Sistemėlė Prologic LM Distance Leadclip & Tailrubber
Sistemėlė turinti ypatingo dizaino kabliuko sistemą, leidžiančią reguliuoti svorį ir tinkama ilgo nuotolio žvejybai. Sistemėlės savybės: Sistemėlė sukurta taip, kad švinas būtų ne tik lengvai dozuojamas, tačiau taip pat ir lengvai išpilamas; Tinkama naudoti su 8 dydžio suktukais; Dėl ypatngo metalinio diza..
5.65€
Karpinė Sistemėlė Prologic LM Mimicry Anti Tangle Rig Sleeves
Šios serijos produktai  yra sukurti atsižvelgiant į ilgalaikę organizacijos patirtį, klientų atsiliepimus bei komentarus. Todėl šios linijosproduktai tinkamiausi ir optimauliausiai pritaikyti karpiavimui. Rig sistemėlės savybės: Naudojant ne tik apsaugo, tačiau taip patišlaiko manevringumą; Tinkama naud..
4.65€
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Mimicry Anti Tangle Tailrubber
Šios serijos guminės uodegėlės yra sukurtos atsižvelgiant į ilgalaikę organizacijos patirtį, klientų atsiliepimus bei komentarus. Todėl šios linijos produktai tinkamiausi ir optimiauliausiai pritaikyti karpiavimui. Guminių uodegyčių savybės: Uodegytės sukurtos taip, kad nesusiveltų ir nesusipintų tarpusavyje..
4.15€
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Safety Leadclip & Tailrubber
Karpinės sistemėlės elementai Prologic LM Safety Leadclip & Tailrubber Pakuotėje 10vnt. ..
4.75€
Karpinis matas Delphin C-MAT
Vandeniui atsparus matas, pagamintas iš 20mm storio putos, kuris išklotas neperšlampančiu audiniu. Matas padalintas į tris dalis. Matmenys: 130x70cm ..
16.50€
Kibimo indikatorius "bezdžionėlė" 1
"Bezdžionėlė" turi vietą švieselem. Ilgiai: 20cm ir 25cm ..
1.00€
Kibimo indikatorius "bezdžionėlė" 3
Galima atidaryti ir į vidų įdėti cheminę švieselę. Ilgis: 6cm ..
0.50€
Kibimo Indikatorius (Beždžionėlė) Prologic 6 Shooter Anger Kit
Svingas su grandinėle ir greita jungtim. Vienas iš nedaugelio esančių mūsų rinkoje svingų su grandinėle . Pagamintas be priekaištų . Galima keisti svorius prijungiant įvairias skirtingų spalvų detales . Jei naudojate tik vieną spalvą komplektacijoje yra metaliniai pasunkinimai kurie dedasi į vidų . Labai geras regul..
12.45€
Kibimo indikatorius (Bezdžionėlė) Prologic Quick Release Swing
Naujos apšviestos versijos turi įmontuotą baltą šviesos diodą ir jungiasi prie mūsų signalizatorių per DV lizdą. Visas rinkinys apima 5 skirtingas spalvų galvas ir yra paprastas naudoti. ..
18.89€
Kibimo Indikatorius R.T. Rod Tip Strike Alert
Kibimo indikatorius, montuojamas ant meškerės viršūnėlės. Šviečia žaliai budėjimo režime Kimbant - šviečia raudonai Matinimas: baterija 3V CR1225 Pastaba: taupydami baterijas, atjunkite indikatorių nuo meškerės, kai nenaudojate. ..
2.90€
Lazda karpiams PL Cruzade Throwing Stick 20mm
Labai lengva Nepraslystanti rankena Skrenda iki 100m ..
8.29€
Lenta boilių gamybai Robinson
Lenta boilių gamybai Robinson Išmatavimai 17x25cm ..
9.00€