Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Kabliukai, Dvišakiai, Trišakiai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Dvišakis Mistrall Shiro Short Double Black Nickel
Spalva: juodas nikelis ..
0.30€
Kabliukai (ofsetiniai) Savage Gear 4Play Weedless Hook
Ofsetiniai, kieti, kalti kabliukai, specialiai sukurti 4Play LB Savage Gear guminiams masalams, bet tinkantys ir kitiems guminiams masalams. Kiekviename pakelyje yra volframiniai svareliai, kurie gali būti dedami kartu su kabliuku, svoriui ir efektyvumui didinti. Komplekte: 5vnt Kod..
5.65€
Kabliukai Drennan Carbon Feeder
Kabliukai su lopetėle ir trumpu koteliu. Jie yra grūdinti ir chemiškai užaštrinti. Kabliukai turi apvalų lenkimą.Šie mikro užkarpėlę turintys kabliukai turi bronzinį atspalį. Pakuotėje 10 vnt. ..
2.09€
Kabliukai Drennan Carbon Match
Vienai iš naujosios Drennan serijos kabliukų, su lopetėle valo tvirtinimui. Kabliukai skirti žvejybai upėse, kanaluose ir ramiuose vandenyse. Tikslus grūdinimas, griežta kokybės kontrolė, ilgaamžiškas užaštrintas smaigas, turintis reljefinį paviršių. Kiekis pakuotėje: 10vnt. ..
2.09€
Kabliukai Drennan Red Maggot
Itin aštrūs tamsiai raudonos spalvos kabliukai su lopetėle, vidutiniškai ilgas kotelis, chemiškai pagaląstas. Modelis Kiekis Dydis Valo tvirtinimas HSRMGM014 10 vnt. 14 Lopetėlė HSRMGM016 10 vnt. 16 Lopetėlė HSR..
2.09€
Kabliukai Drennan Wide Gape
Šie Drennan kabliukai su mikro užkarpėle yra pagaminti su vidutiniu koteliu ir platčiu Crystal lenkimu. Chemiškai užaštrinti, bronzos spalvos. Pakuotėje 10 vnt. ..
2.09€
Kabliukai Drennan Wide Gape Match
Šie Drennan kabliukai su mikro užkarpėle yra pagaminti su vidutiniu koteliu ir platčiu Crystal lenkimu. Chemiškai užaštrinti, bronzos spalvos. Valo tvirtinimas: lopetėlė Kiekis pakuotėje: 10vnt. Dydis Vielos storis 18 0.36mm 20 0.33mm ..
2.09€
Kabliukai Drennan Wide Gape Specialist
Pagaminti iš aukštos kokybės anglinio plieno vielos, mechaniškai ir chemiškai užaštrinti kabliukai išlieka itin aštrūs. Vidutinio dydžio linkimas, grūdinti ir chemiškai užaštrinti kabliukai. Kaltinio metalo, su užkarpėle, padidinto spindulio lenkimas, trumpa kojelė. Modelis Dy..
2.09€
Kabliukai Dvišakis VMC 8918 BZ
Kabliukas dvišakis VMC 8918 BZ Savybės: Dvišakis pagamintas iš stipraus plieno, turinčio didelį anglies kiekį (Hi Carbon Steel) Padidintas aštrumas panaudojant „Cone Cut“ technologiją Technologija „Bronzing“ efektyviai apsaugo dvišakį nuo korozijos ..
0.29€
Kabliukai Hayabusa H-1 Black Nickel
HAYABUSA H-1 kabliukai - rekomenduojami karpių žvejybai. Spalva: juodas nikelis Pakuotėje 10 vnt. ..
2.00€
Kabliukai Hayabusa HB100 Sode Ringed Black Nickel
Spalva: juodas nikelis Pakuotėje 10 vnt. ..
1.20€
Kabliukai Hayabusa HB1000 Koi Black Nickel
Spalva: juodas nikelis Pakuotėje 10 vnt. ..
1.20€
Kabliukai Hayabusa HB1100 Maruseigo-Barb Black Nickel
Spalva: juodas nikelis Pakuotėje 10 vnt. ..
1.60€
Kabliukai Hayabusa HB1400 Beak Black Nickel
Spalva: juodas nikelis Pakuotėje 10 vnt. ..
1.60€
Kabliukai Hayabusa HB400 Iseama Black Nickel
Spalva: juodas nikelis Pakuotėje 10 vnt. ..
1.20€