Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

StarFish

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Džiuvėsėliai StarFish Number One Belgian
Jauko priedai Starfish Number One, tai aukščiausios kokybės priedai skirti papildyti ir pagrindinį jauką. StarFish priedai puikiai tiks, kaip pagalbiniai produtai, kuriant savo jaukų receptus ir mišinius.  Supakuota po 400g. Galimos spalvos: fluo mix(raudoni/geltoni), fluo super mix(geltoni/raudoni/žali), ge..
1.98€
Jaukas Starfish Feeder Extasy 2,5kg
Jaukas StarFish Feeder Extasy, tai nauja StarFish jaukų serija, skirta dugninei žūklei. Jauko sudėtis yra pritaikyta visų karpinių žuvų žūklei. Jauko mišinys pasižymi puikiomis surišimo savybėmis. Jauko sudėtis: įvairios grūdinės kultūros, konditerijos gaminiai, žolelės, riešutai, maistiniai aromatai ir dažikliai. S..
4.29€
Jaukas Starfish Golden Bream 2,5kg
Jaukas StarFish Golden Bream, šis jaukas orientuotas į stambių karšių žvejybą. Savo sudėtyje jaukas turi granulių ir stambios frakcijos dalelių. Jaukas pritrauks ir ilgai išlaikys žuvį Jūsų jaukinimo vietoje.  Jaukas yra saldaus skonio ir specifinio aromato parinkto karšio maitinimosi racionui. Supakuota po 2.5..
4.29€
Jaukas StarFish Matrix 1kg
Matrix - tai naujos kartos jaukas, skirtas žvejybai sunkiuose telkiniuose ar net intensyviomis sąlygomis. Pasižymi savo spalva, stipriu aromatu ir unikaliu ingredientų mišiniu. Tai išskirtinis produktas, galintis Jums padėti tiek pramoginėje, tiek ir varžybų metu. ..
2.40€
Jaukas StarFish Number One 1kg
Kaip matosi iš pavadinimo - tai mūsų asortimento pasididžiavimas. Jaukas su rafinuotomis detalėmis ir unikalia sudėtimi. Sudėtyje rasite du pagrindinius komponentus iš žuvies raciono - tai džiovintos uodo trūklio lervos ir džiovintos šoniplaukos. Produktas labai save pateisina sunkiuose telkiniuose ar esant žvejų didel..
3.40€
Jaukas StarFish Super Aroma 1kg
Super Aroma serijos jaukas sukurtas žvejybai telkiniuose, kur mažas žuvingumas ar užterštuose telkiniuose. ..
1.90€
Priedas jaukui StarFish 2kg
Produktas kuri naudoja dažnas sportininkas... Bet apie jo nauda atskleidinėja, bei pradeda eksperimentuoti ir mėgėjai... Apie ką kalba? Tai apie priedus jaukui, kad pakeisti jo fizikines savybes. Kalbama apie molius ir žemes... Kurių pagalba galite reguliuoti jauko lėtesni išsiskleidimą, greitinti jauko paskleidimą ..
2.19€
Priedas jaukui StarFish Super Aroma 300g
Jauko priedas StarFish Super Aroma, tai itin koncetruoti ir veiksmingi, aromatiniai jauko priedai. Super Aroma jauko priedai, padės žuvį pritraukti iš tolimesnių distancijų, bei ją išlaikyti vienoje vietoje. Priedas tiks tiek profesionalams tiek megėjams.  Supakuot po 300g. ..
2.70€
Skystas priedas jaukui StarFish Number One Buzzer 250ml
Skystas jauko priedas StarFish Buzzer, šis priedas pasižymi didele kvapo ir skonio koncentracija. Number One Liquid priedas kiekviena jauką padarys gerokai veiksmingesniu, patrauklesniu žuviai.  Pakuotėje 250ml. ..
3.60€
Tešla žvejybai Starfish 100g
Tešla žvejybai Starfish 100g Tešla žvejybai, su aukščiausios kokybės natūralių ingridientų, paruošti tiesioginiam naudojimui ant kabliuko. ..
2.79€