Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Graibštai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Graibštas DAM Effzet Foldable Boat Net
“EFFZETT” sulansktomas graibštas sujungia visas charakteristikas, reikalingas žvejybai iš laivo, pavyzdžiui, teleskopine rankena, siekiant maksimalios judėjimo laisvės žvejyboje laivę. Tinklas pagamintas iš tinklinės gumos. Rankena iki 2.4m ilgio, su 65x55cm graibštu. ..
46.99€
Graibštas DAM SP Blue Extreme Net
Greitai džiūstantis, gilus, pagamintas iš 0,80mm. storio monofilamentinio valo, tinkantis tiek sūriame tiek gėlame vandenyje graibštas "DAM SP Blue". Parametrai: Graibšto galvos gylis: 75cm. Graibšto rankenos ilgis: 103cm. Graibšto galvos dydis: 64cm. ..
24.39€
Graibštas DAM Steelpower Landing Net
Tvirtas, aliuminio konstrukcijos graibštas su giliu, gumuotu tinklu. Teleskopinis kotas, leidžia graibštą transportuoti itin patogiai ir neužima daug vietos. Ilgis: 165cm Transportavimo ilgis: 105cm Graibšto galvos išmatavimai: 50x55cm Akutės skersmuo: 10mm Gumuotas tinklas Neslystanti rankena Tel..
32.09€
Graibštas Prologic Firestarter Landing Net
Pigus ir patikimas 1 dalies graibštas. • Stipri anglies kompozito rankena 180cm • Metaliniai tinklo laikikliai • Tinklas nežalojantis žuvies • Tinklas 42"(107cm) ..
34.99€
Graibštas R.T. Lux Folding Net
Graibšto tinklas pagamintas naudojant žuvų tausojimo tinklą ir ypač lengvą aliuminį rėmą. Visiškai patikimas bet kokiai žvejybai, tiek gėlo vandens, tiek jūros vandens. Išmatavimai: 1.8m. 50x50cm. ..
14.19€
Graibštas R.T. Wooden Trout Net
Graibštas medine rankena su saugančiu žuvį tinkleliu. ..
21.30€
GRAIBŠTAS RAPALA PRO GUIDE NET
Gilaus tinkliuko graibšto modelis iš naujos Rapala kolekcijos. Pagamintas iš juodo anoduoto aliuminio, kuris yra lengvas ir tvirtas. Guma padengtos tinklo akutės. Minkšta, patogi, ištraukiama ir lengvai užfiksuojama rankena. Modelis ..
44.00€
Graibštas Rapala Quick Release
Modelis iš naujos Rapala kolekcijos. Pagamintas iš juodo anoduoto aliuminio, kuris yra lengvas ir tvirtas. Minkšta ir patogi rankena. Išmatavimai: RFN-S     45x60cm RFN-M     50x54cm RFN-L     52x87cm ..
29.00€
GRAIBŠTAS RAPALA SULANKSTOMAS
Naujos Rapala graibštų kolekcijos modelis - sudedamas graibštas Folding Net. Pagamintas iš tvirto ir lengvo judos spalvos anoduoto aliuminio. Guma padengtos tinklo akutės. Minkšta ir patogi rankena. Greitas ir patogus sudėjimas. Modelis Rankenos ilgis Tinkliuko gylis Lan..
23.90€
Graibštas Rapala Telescopic Folding Net
Rapala teleskopinis graibštas. Transportavimo ilgis vos 60cm, išskleisto - 110cm. Graibštai pagaminti iš premium klasės aliuminio, todėl yra labai lengvi. Ilgis: 60-110cm Tinklo ("galvos") plotis 40cm Tinklo("galvos") ilgis 66cm Tinklelio akutės išmatavimai: 2.5x2.5cm Minkšta, patogi, neslystanti ranken..
40.24€
GRAIBŠTAS RAPALA VIENARANKIS
Kompaktiškas "vienarankis" Rapala graibštas. Tai naujos Rapala graibštų kolekcijos modelis. Pagamintas iš tvirto ir lengvo judos spalvos anoduoto aliuminio. Guma padengtos tinklo akutės. Minkšta ir patogi rankena. Elastinis dirželis. Modelis Rankenos ilgis Tinkliuko gylis ..
18.00€ 14.90€
AKCIJA
Graibštas Rapala Vienarankis Neskęstantis RNFSHN
Juodos spalvos anoduota aliuminė konstrukcija Guma tinklelio patvarumo Minkšta rankena Elastinė virvelė IŠMATAVIMAI:   Modelis           Rankenos ilgis      Grynasis gylis        Lankeli..
22.90€ 19.00€
AKCIJA
Graibštas Savage gear Full Frame Rubber mesh
Ypač tvirtas žvejybinis graibštas, skirtas didelėms, plėšrioms žuvims. Tvirta teleskopinė rankena, lengvai išsitraukianti ir išsiardanti, dėl to graibštas ypač lengvai transportuojamas ir laikomas. Savybės: Tvirtas ir ilgaamžis aliuminis; Ypač didelis ir lengvas tinklelis; Lengvai išsitraukianti teleskopinė ..
53.75€
Graibštas Savage Gear Pro Finezze Rubber Mesh
Graibštas Savage Gear Pro Finezze Rubber Mesh Išmatavimai: 40x50x50cm. ..
15.45€
Graibštas Savage Gear Pro Folding Rubber Mesh
Super stiprus, tačiau lengvas, tinka visiems plėšrūnų žuvų žvejybai. Tinklas gerai nuslysta, o guminis tinklelis leidžia lengvai ir saugiai tvarkytis su žuvimi ir išvengti įtvarų, kuriuos įtvirtinti tinkleliu. Išmatavimai: L dydžio - 65x50cm. XL dydžio - 70x85cm. Savybės: Nylon sustiprintas anglies tinkl..
41.09€