Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Graibštai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Graibštas DAM SP Blue Extreme Net
Greitai džiūstantis, gilus, pagamintas iš 0,80mm. storio monofilamentinio valo, tinkantis tiek sūriame tiek gėlame vandenyje graibštas "DAM SP Blue". Parametrai: Graibšto galvos gylis: 75cm. Graibšto rankenos ilgis: 103cm. Graibšto galvos dydis: 64cm. ..
24.39€
Graibštas Prologic Firestarter Landing Net
Pigus ir patikimas 1 dalies graibštas. • Stipri anglies kompozito rankena 180cm • Metaliniai tinklo laikikliai • Tinklas nežalojantis žuvies • Tinklas 42"(107cm) ..
34.99€
Graibštas R.T. Lux Folding Net
Graibšto tinklas pagamintas naudojant žuvų tausojimo tinklą ir ypač lengvą aliuminį rėmą. Visiškai patikimas bet kokiai žvejybai, tiek gėlo vandens, tiek jūros vandens. Išmatavimai: 1.8m. 50x50cm. ..
14.19€
Graibštas R.T. Wooden Trout Net
Graibštas medine rankena su saugančiu žuvį tinkleliu. ..
21.30€
GRAIBŠTAS RAPALA PRO GUIDE NET
Gilaus tinkliuko graibšto modelis iš naujos Rapala kolekcijos. Pagamintas iš juodo anoduoto aliuminio, kuris yra lengvas ir tvirtas. Guma padengtos tinklo akutės. Minkšta, patogi, ištraukiama ir lengvai užfiksuojama rankena. Modelis ..
34.00€
Graibštas Rapala Quick Release
Modelis iš naujos Rapala kolekcijos. Pagamintas iš juodo anoduoto aliuminio, kuris yra lengvas ir tvirtas. Minkšta ir patogi rankena. Išmatavimai: RFN-S     45x60cm RFN-M     50x54cm RFN-L     52x87cm ..
29.00€
GRAIBŠTAS RAPALA SULANKSTOMAS
Naujos Rapala graibštų kolekcijos modelis - sudedamas graibštas Folding Net. Pagamintas iš tvirto ir lengvo judos spalvos anoduoto aliuminio. Guma padengtos tinklo akutės. Minkšta ir patogi rankena. Greitas ir patogus sudėjimas. Modelis Rankenos ilgis Tinkliuko gylis Lan..
23.90€
Graibštas Rapala Telescopic Folding Net
Rapala teleskopinis graibštas. Transportavimo ilgis vos 60cm, išskleisto - 110cm. Graibštai pagaminti iš premium klasės aliuminio, todėl yra labai lengvi. Ilgis: 60-110cm Tinklo ("galvos") plotis 40cm Tinklo("galvos") ilgis 66cm Tinklelio akutės išmatavimai: 2.5x2.5cm Minkšta, patogi, neslystanti ranken..
40.24€
GRAIBŠTAS RAPALA VIENARANKIS
Kompaktiškas "vienarankis" Rapala graibštas. Tai naujos Rapala graibštų kolekcijos modelis. Pagamintas iš tvirto ir lengvo judos spalvos anoduoto aliuminio. Guma padengtos tinklo akutės. Minkšta ir patogi rankena. Elastinis dirželis. Modelis Rankenos ilgis Tinkliuko gylis ..
15.50€
Graibštas Rapala Vienarankis Neskęstantis RNFSHN
Juodos spalvos anoduota aliuminė konstrukcija Guma tinklelio patvarumo Minkšta rankena Elastinė virvelė IŠMATAVIMAI:   Modelis           Rankenos ilgis      Grynasis gylis        Lankeli..
19.50€
Graibštas Savage gear Full Frame Rubber mesh
Ypač tvirtas žvejybinis graibštas, skirtas didelėms, plėšrioms žuvims. Tvirta teleskopinė rankena, lengvai išsitraukianti ir išsiardanti, dėl to graibštas ypač lengvai transportuojamas ir laikomas. Savybės: Tvirtas ir ilgaamžis aliuminis; Ypač didelis ir lengvas tinklelis; Lengvai išsitraukianti teleskopinė ..
53.75€
Graibštas Savage Gear Pro Finezze Rubber Mesh
Graibštas Savage Gear Pro Finezze Rubber Mesh Išmatavimai: 40x50x50cm. ..
15.45€
Graibštas Savage Gear Pro Folding Rubber Mesh
Super stiprus, tačiau lengvas, tinka visiems plėšrūnų žuvų žvejybai. Tinklas gerai nuslysta, o guminis tinklelis leidžia lengvai ir saugiai tvarkytis su žuvimi ir išvengti įtvarų, kuriuos įtvirtinti tinkleliu. Išmatavimai: L dydžio - 65x50cm. XL dydžio - 70x85cm. Savybės: Nylon sustiprintas anglies tinkl..
41.09€
Graibštas Scierra Folding Salmon Net
„Scierra“ tinklas buvo sukurtas su daug dėmesio medžiagoms ir komponentams. Tinklelyje yra specialiai suprojektuotas aliuminio rėmas, skirtas didesniam stiprumui. „Shake‘n Dry“ tinklelis, leidžiantis išdžiovinti tinklą vienu kratymu. Naujas „Folding Salmon Net“ sukurtas siekiant užtikrinti sėkmingą didelių žuvų suga..
39.29€
Graibštas Scierra Trout Net
Scierra serijos graibštai pasižymi ypač kruopštaus dėmesio detalėms skyrimu, kuris užtikrina, kad kiekvienas graibštais pasižymi ypatingai aukštu funkcionalumu bei ilgaamžiškumu. Graibšto savybės: Specialaus dizaino trikampio formos rėmelis pagamintas iš aliuminio užtikrina graibšto tvirtumą; Ergonomiška ir ..
13.59€ 11.59€
AKCIJA