Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Yamaria

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Vobleris Yamaria MC-1 DR
MC-1 DR gali nerti iki  2m. priklausomai nuo meškerės galo kampo ar traukimo greičio. Idealiai tinka kai plėšrūnų ieškoma šiek tiek gilesnėse vietose, prie dugno šlaitų. Turi mažus barškučius viduje, kurie privilios net ir vangiausią žuvį. ..
11.50€ 9.19€
AKCIJA
Vobleris Yamaria MC-1 SR
MC-1 SR vobleris naudojamas žvejojant 1.5m gylyje. Taip pat tinka apeiti klūtims ir sekliuose vietuose apie 1m gyliuose. Jauko skambėjimas, blyksniai ir keliami virpesiai stipriai veikia gaudomą žuvį. Modelis        Dydis      Svoris    &..
11.35€
Vobleris Yamaria MC-1 SSR
Yamaria vobleriu MC-1 Super Shallow neria iki 80cm., priklausomai nuo meškerės galo kampo ar traukimo greičio. Idealiai tinka kai plėšrūnų ieškoma sekliose vietose. Turi mažus barškučius viduje, kurie privilios net ir vangiausią žuvį. Modelis        Dydis   &nb..
11.35€
Vobleris Yamaria MJ Twitch
Šis vobleris buvo patobulintas siekiant, kad sustingtų vandenyje ir galėtų narti į 1.5m. gylį. Sustabdytas masalas pakimba vandenyje, taip viliodamas plėšrūnus pulti ar ginti savo teritoriją. Kaip vieną veiksmingiausią būdą sugauti savo norimą g..
12.50€
Vobleris Yamaria MJ-1DD
MJ-1DD 90F neria į 2-2.5m gylį. Idealiai tinka didesniuose gyliuose su vandens augmenija, ar kitais kliuviniais. Vobleris puikiai dirba tiek stovinčiame vandenyje, tiek stiprioje tėkmėje.  Dydis - 90mm Svoris - 11g ..
11.90€
Vobleris Yamaria Tight Slalom
Yamaria vobleris Tight Slalom 80mm., vobleris skirtas lašišinių ir ne tik žuvų žvejybai. Vobleris puikiai dirba tiek stovinčiame vandenyje, tiek tėkmėje. Magnetinių svarelių sistema leis voblerį užmesti itin toli. Vobleris priskiriamas lėtai skęstančių voblerių tipui. Vobleriai pagaminti Japonijoje. Voblerio ilgi..
15.90€