Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

FOX Rage

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Guminukas FOX Rage Pro Shad Natural II 28cm
Guminukas iš „FOX Rage“ – „Pro Shad Natural II“. Jo ilgis 28cm., puikiai vilioja beveik bet kokia plėšrūnę. Dėl itin tvirto guminio mišinio, guminukas Jums tarnaus kur kas ilgiau nei kiti tokio tipo masalai. Savybės: Maksimali vibracija Natūralus judesiai po vandeniu Itin stipri medžiaga Dydis - 28cm. ..
6.99€
Guminukas Fox Rage Tiddler Fast 12cm
Guminukai "Tiddler Fast" iš "FOX Rage". Aukštos kokybės, tinkantis žvejybai tiek tvenkiniuose, tiek upėse. Savybės: Maksimali vibracija „Perfect Baitfish“ dydis Natūralus judesiai po vandeniu Itin stipri medžiaga Dydis - 12cm Modelis Spalva NSL943 Stic..
1.50€
Guminukas Fox Rage Zander Pro Shad 10cm
Nauji “FOX Rage” guminukai “Zander Pro Shad” kurie buvo bandomi ir tobulinami visus metus. Nėra beveik jokio kito minkšto jauko, kuris per trumpą laiką parodytu panašius rezultatus kaip „Zander Pro Shad“. Jo ilgis 10cm., puikiai vilioja beveik bet kokia plėšrūnę, ir kas svarbiausia, kad tinka naudoti bet kokiam tvenkin..
1.05€
Guminukas Fox Rage Zander Pro Shad 14cm
Nauji “FOX Rage” guminukai “Zander Pro Shad” kurie buvo bandomi ir tobulinami visus metus. Nėra beveik jokio kito minkšto jauko, kuris per trumpą laiką parodytu panašius rezultatus kaip „Zander Pro Shad“. Jo ilgis 14cm., puikiai vilioja beveik bet kokia plėšrūnę, ir kas svarbiausia, kad tinka naudoti bet kokiam tvenkin..
1.79€
Guminukų Rinkinys Fox Rage Spikey Shad
Guminukų Rinkinys Fox Rage Spikey Shad Itin veiksmingi, po vandeniu atkuriantis tikroviškus žuvies judėsius, chaotiška, išprovokuoja net ramiausios žuvies puolimus. Labai populiarus Europoje, rekomenduojami profesionalių spiningautojų. Modelis Dydis Kiekis pak. NSL832..
4.95€
Guminukų rinkinys FOX Rage Zander Pro Shad
Guminukų rinkinys FOX Rage Zander Pro Shad Itin veiksmingi, po vandeniu atkuriantis tikroviškus žuvies judėsius, chaotiška, išprovokuoja net ramiausios žuvies puolimus. Labai populiarus Europoje, rekomenduojami profesionalių spiningautojų. Modelis Dydis Kiekis pak. NS..
4.95€